Auto Mix Градина 2017

  • Thread starter Shortyy
  • Start date
  • Tagged users None
Shortyy

Shortyy

144
143
Здравейте колеги , престраших се и аз да направя дневник.

От сега предупреждавам , че няма да е много подробен , ако някой има въпроси ще пита!

Сортове :
Big Devil Xl - sweetseed
Blody Skunk - sweetseed
Amnesia XL - dinafem
Sensi Skunk - sensiseed

Почвата е от маястото и ЧКЧ + перлит , дупки по около 20-25л

Мястото беше с подходяща почва и доста растителност -храсти , шипки , тръни и дръвчета , пък и за автоматиците знам , че не се нуждаят от много силна почва.
Вегетирам ги на лед пури за около 10-12 дни , някой повече зависи от развитието и времето.
За храна съм приготвил пилешки чай , който все още отлежава.
За цъфтежа , някой ще пробвам с Атами блуумбастик , други с гуано + пепел.
 
Mr sweet

Mr sweet

6
63
ОоОо Big Devil мхммм и аз тия дни ще бодна 6-7 семчици.
Късмет колега ! :P
 
Shortyy

Shortyy

144
143
ОоОо Big Devil мхммм и аз тия дни ще бодна 6-7 семчици.
Късмет колега ! :p

Благодаря !
Аз видях , че и ти ще го подкарваш и очаквах да се включиш :smoking:
Ще го видим , аз за 1-ви път ще го гледам и съм чувал и гледал само хубави неща , амнезията на динафем пак ХЛ по нищо не му отстъпва тя даже има по развити разклонения.

П.П (Надявам се и други колеги да се престрашат да пишат :D)
 
Mr sweet

Mr sweet

6
63
Аз за 4-ти път ще го гледам Девила, но за пръв път ще е в земята и на дирекна сланчева светлина и очаквам големи резултати :) След 10 дни ще режа едно които е на двора на 4-5 часа дуректна слетлина и маи ще даде 30-40 грама :)
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Аз за 4-ти път ще го гледам Девила, но за пръв път ще е в земята и на дирекна сланчева светлина и очаквам големи резултати :) След 10 дни ще режа едно които е на двора на 4-5 часа дуректна слетлина и маи ще даде 30-40 грама :)

За колко време стана ?
Моите очаквания са доста по - големи , но само времето ще покаже , пък и ще ги грее директно около 12-13 часа :D
 
myzg1978

myzg1978

115
143
да ви питам за автоматиците, един автоматик горе долу колко дава като грамаж сухо? при оптимални условия за гледане на вън? в дупка естествено?
 
Shortyy

Shortyy

144
143
да ви питам за автоматиците, един автоматик горе долу колко дава като грамаж сухо? при оптимални условия за гледане на вън? в дупка естествено?

Трудно е да се каже , зависи от същите неща както и при фем - брийдъра ! правилна грижа за растението !почва !храна!светлина!
Пък и вече има такива , които са по -големи и с по - дълъг живот - разгледай авто семки и ще ти стане ясно в описанието на брийдъра си пише за колко време стават и грамаж.
Много хора допускат доста грешки с авто растенията , а при тях това се отразява зле - или остават мънички или дават малко и после викат - То тия автоматици не стават за нищо , а други хора със същия сорт и правилна грижа вадят 100г примерно.
 
myzg1978

myzg1978

115
143
До сега не съм гледал автоматици, таз година ми дадоха бонус 1 автоматик той не покълна :D та се чудя да им пиша ли ама сигурно файда никва :D добре че другите покълнаха 5/5 без дерт
другата година ако си избирам автоматици ще гледам да е някой по бърз примерно 60 дни най много, то файда няма според мен ако расте 3 месеца автоматик.. и накрая 50-100 грама :D:speechless:
Да ви питам по оптините има ли разлика в ефекта от автоматика и фотопериодните растения?
примерно амнезия хейз автоматик и амнезия хейз фотопериодно
 
Shortyy

Shortyy

144
143
До сега не съм гледал автоматици, таз година ми дадоха бонус 1 автоматик той не покълна :D та се чудя да им пиша ли ама сигурно файда никва :D добре че другите покълнаха 5/5 без дерт

Има доста сортове , които стават за по - малко от 3 пълни месеца и може да изкара по над 100г от корен , ако боднеш 4-5 автоматика няма ли да ти стигнат ? Пък и ако ги боднеш средата на май и ги изкараш в началото на юни ще станат в началото на Август - изпускаш най - тежкия месец от към поливки и не мислиш за мухал , мисля че имат доста предимства , но всеки има различни вкусове и планове!
 
myzg1978

myzg1978

115
143
На мен не ми трябва грамаж а ефект, но поне да си заслужава ходенето и мъкненето на вода :)
имам мерак много за автоматици за това и питах, за догодина ще си подбера някой хубав сорт и ще пробвам,
те автоматиците нямат нужда от силна почва така ли? иначе изглеждат доста свежи харесват ми :smoking::fire:
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Ходих днес да пресаждам и направих малко снимки , добрата новина е че пресаждането не се е отразило на автоматити!
Голято е OG и не авто :D
 
IMG 2757
IMG 2758
IMG 2759
IMG 2760
IMG 2763
Shortyy

Shortyy

144
143
Аверчета я кажете , мога ли да ги топирам тия 2-те най - дългите на OG-то , че те много избухват пък тия в средата изостават ?
 
Ina

Ina

2,097
313
Аверчета я кажете , мога ли да ги топирам тия 2-те най - дългите на OG-то , че те много избухват пък тия в средата изостават ?
Да:)
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Нямам търпение да отида да видя и аз тия дни какво се е случило след дъждовете :fire::fire::fire::fire:
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Днес съм подсилил маниците с пилешки акута и оборска тор не я знам от какво е гепих я от една купчина :D
Поръсих около тях но мъничко да не ги предобря , а на големите сипах спокойно по доста повече , остава само да завали и да гръмнат .
Понеделник нови снимки , че да видим има ли разлика ;)

А един шибан заек ми наял Ог-то , 2 връхчета на амнезията и от едно друго ръфал - събрах му 1,5л урина и мазах поливах пръсках и с нуруле ,че ги бяха налазили гадинките и го няма вече (голям педерас ) много ме изнерви :mad:
 
  • Like
Reactions: Ina

Latest posts

Top Bottom