Автоматици аутдор

Здравейте ,колеги .Понеже нямам оферта (не ми се пазаруват друсани треви-по-добре без трева),а искам лятото да си пафкам нещо и обмислям да си подаде 2 автоматика навън.Въпросите са ми следните
1.Кога най -рано мога да засадя,за да имам по-скоро нещо да пафна?
2.Какъв сорт и от къде мога да си закупя(легално ли е да си поръчам и как става самото пристигане на семките,защото съм малко филмар)
3.Имате ли идеи за малка оранжерия в гората,ценни са ми всички съвети.
4.мога ли да очаквам по 20 грама от растение ,защото толкова ми стигат за лятото.
5.Мога ли края на март да посадя семето и да очаквам края на май или началото на Юни да дръпна нещо ,Защото ще е суша до тогава.
Благодаря Ви за вниманието и успехи през новия сезон на всички :)

зависи от температурата колкото по студено толкова по бавно се развиват ако пада под 0 и има слани може да измрат от март до юни би могъл да изкараш по 20г на кол но зависи от много неща локация време почва семе храна/вода вредители и тн може и пове4е да изкараш може и нищо да не стане
саитове бол нирвана сиидсман атитюд аз ще пробвам сеедсмафия тия дни преди зимах от пикендмикс но за съжаление ойдоа сигурно има и други питаи гугела и които праща до бг викай смело семето не е незаконно идва ти у вас на вратата по пощата последниа път ми ги беха фарлили о входа семките е така на рафта каде фарлят сметките за водата
а за сорт си резгледаи автоматите колкото са по бързи толкова по малко дават земи си разли4ни един по малак и бърз един по бавен които стаа по голям пак зависи конкретно кво ти трябва аз мисля 4е по добре по бавни по големи 4е като съм гледал от тия най бързите се мноо маненки ми се видат накрая само ена глава о средата и надоло мърша но пак въпрос на ли4ни предпо4итания то си им пише по саитовето кое за колко и тн
малка оранжерия в гората зву4и доста рисково оутдора като цяло е рискова раота и наи добре максимално стелт да са ти нещата
хубаво е да го напраиш в големи скасии с готина пръс гуанокалонг ползвам аз като реша да фаргам кинти 4е никога не знаеш дали няква случаина пръс няма да ги умори от къртичини съм чувал че е яка почвата, да гледа на юг да имаш достъп да го поливаш достатъ4но река ако има наблизо наи убу да не мъкнеш 4е ако те види некой веднага ше заподозре и наи вече яко четене колкото си по наясно с нещата толко по голям ти е шанса да изкараш нещо яко без да те фанат.
аиде успех в боя :)

Някой дали е пробвал докато се поразвият малко растенията да ги похлупи с бутилка минерална вода ,за да ги пази от по-кофти температури или това ще ги задуши ако пекне силно слънце.Тоест да стане мини оранжерия през първите дни на живота ,докато си стъпят на крака :).Понеже началото на март мисля директно семето в почвата и шише около него да му създаде по-приятен климат за старт .Никъде из нета не открих отговор на този въпрос.Успех на всичко градинари ! :)

Аз съм го пробвал това с ботилката и след няколко дни ми се завъртяха листата може би защото се беше задушило(семката е от пушен коз)
IMG_20190522_133105.jpg

А после оправи ли се растението, може би ако има няколко дупчици по-добре ще е ?

• Like
Reactions: Ina
Да след като махнах ботилката свежна иначе си имаше дупчици но явно не са били достатъчно