Аутдор 2018

Здравей те на всички фермери и успешна година , за семки пак ще разчитам на Royal Queen Seeds като цяло съм доволен от тях добро качество за семена се спрях на Shining silver haze 3 на брой и Royal AK 3 бр , за торове тази година ще разчитам на собствени доказани отвари , почвата не е пипана от миналия ми външен но е обогатяване и мулчирана , ако някой е гледал тези сортове да сподели свойте впечатления от тях.Растенията са на около месец вече и са топирани всичките приемам всякаква помощ и критики , благодаря

Last edited:
98
93
Ак-то е много готин сорт,него съм гледал .Има много специфичен вкус и мирис,няма как да бъде объркан с друг сорт.Особено на аутдор,терпините си развиват пълния потенциал,купувал съм си ак индор(пак rqs) и не беше толкова потентна откъм тези качества колкото аутдора ми. Със сигурност много ще ти хареса,успех.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
542
263
Здравей те на всички фермери и успешна година , за семки пак ще разчитам на Royal Queen Seeds като цяло съм доволен от тях добро качество за семена се спрях на Shining silver haze 3 на брой и Royal AK 3 бр , за торове тази година ще разчитам на собствени доказани отвари , почвата не е пипана от миналия ми външен но е обогатяване и мулчирана , ако някой е гледал тези сортове да сподели свойте впечатления от тях.Растенията са на около месец вече и са топирани всичките приемам всякаква помощ и критики , благодаря
Напълни му душата, как си постарал, браво! Много красиво! Ще следя темата с интерес. Ще останеш доволен и от двата сорта. Успех с проекта.

Здравейте , искам да ви попитам това ли е точното място за следващо топиране което съм обозначил на снимката и нужно ли е повече от едно топиране при външно отглеждане а и също ме нападнаха голи охлюви май без вениш няма да мине

Ina

2,995
313
Топира се до двечки за да израснат те.Докъде ще го отрежеш ти преценяваш според какво ти трябва и дали ти трябва.Каквото остане,то продължава да расте:)Навън няма толкова смисъл и по някое време трябва да се преустанови, ако продължи кълцането до късно забавяш цъфтежа(както аз направих по грешка).

Малко снимки и от днес , отървах се от голите охлюви с повече четене на форума и без вениша сложих натрошени черупки от яйца и поръси с смляно кафе

5
33
Малко снимки и от днес , отървах се от голите охлюви с повече четене на форума и без вениша сложих натрошени черупки от яйца и поръси с смляно кафе
Незнам братле неискам да ти давам акъл но във двора да гледаш е доста рисковано едно аверче го хванаха с 3 китки и 1 кило сухо у тях и доста го яде.

• Like
Reactions: Ina

Kot

571
163
Незнам братле неискам да ти давам акъл но във двора да гледаш е доста рисковано едно аверче го хванаха с 3 китки и 1 кило сухо у тях и доста го яде.
По конкретно може ли? Какво точно последва за него?

5
33
По конкретно може ли? Какво точно последва за него?
отарва се накосъм с много връзки но още го следят и подслушват и там 3 години маи ословна зе.

125
63
Не бях се сетил за кафе , Благодаря за идеята, мисля и кимион да смеся...сяра и боракс по 1 щипка

• Like
Reactions: Ina
Малко снимки и от днешното посещение , наторени с пилешко ако и мой микс от прилежно събирани домашни отпадаци от години в вид на течен тор ))))) този тор за първа година го ползвам и на всякъде расте, забравих да изкажа благодарност на firstcitizen за клипчето ,,градина за лентяй,, това много помогна за всичко и особено за начина за справяне на жената с мааната по доматите и всичко като цяло а рецептата е 2 литра прясно мляко ,50 капки йод и една лъжица кислородна вода това в 10 литра вода след 10 дни се повтаря но вместо йод се слага грамофорин , браво

Last edited:
Здравейте фермери ето една снимка и от днес мисля че добре се развиват , този,, shining silver haze ,, расте като луд браче а е 3 пъти топиран и изобщо не забавя растежа от това а направо избухва

Kot

571
163
Страхотни!

п.п. защо не отрежеш тая мрежа за да могат да си се развиват настрани свободно?

firstcitizen

First Citizen
Supporter
542
263
Малко снимки и от днешното посещение , наторени с пилешко ако и мой микс от прилежно събирани домашни отпадаци от години в вид на течен тор ))))) този тор за първа година го ползвам и на всякъде расте, забравих да изкажа благодарност на firstcitizen за клипчето ,,градина за лентяй,, това много помогна за всичко и особено за начина за справяне на жената с мааната по доматите и всичко като цяло а рецептата е 2 литра прясно мляко ,50 капки йод и една лъжица кислородна вода това в 10 литра вода след 10 дни се повтаря но вместо йод се слага грамофорин , браво
Конопа, тиквата и доматите къртят! Май някой ще се налага да прави буркани :D Много се радвам как се получават нещата при теб. На море ще ходиш ли? Ако ходиш да не забравиш да си събереш водорасли, че за цъфтежа са много ефикасни.

Ina

2,995
313
Конопа, тиквата и доматите къртят! Май някой ще се налага да прави буркани :D Много се радвам как се получават нещата при теб. На море ще ходиш ли? Ако ходиш да не забравиш да си събереш водорасли, че за цъфтежа са много ефикасни.
Червените ги дават по-калиеви и четох,че ги има в някакви скъпарски алга бустери:)Само ги мийте заради солта.