Аутдор 2018

Здравейте една снимка след днешното посещение , наторено и привъзано заради прогнозата за силни ветрове , този shining silver haze ме учудва направо вече е 2.20 висок егаси и гиганта явно грижите за почвата и наторяването се отплащат

178
63
Още ще расте имах едини аржан хейзове по около 3 м борове станаха , сативата си расте много докато не се смали денят като хората си расте

Здравейте колеги , нямах възможност известно време да навестя момите но днес ги посетих и ги наторих стабилно въпреки че се развиват доста добре но им давам повечко храна да имат ако пак ме няма известно време , а от последното посещение са станали 3.20 бахти гигантите и е станало гора

Здравейте , малко снимки и от днес -)))едната е от долу след прочисттването на нетужните разклонения които не ги огрява а другата се качих на един бук да ги снимам -)))

152
143
Здравейте , малко снимки и от днес -)))едната е от долу след прочисттването на нетужните разклонения които не ги огрява а другата се качих на един бук да ги снимам -)))
Браво колега , ебаси якия килим :)

Здравейте с малко закъснение се докопах до растенията да видя как са от дъждове и бури и да ги наторя, това което видях ме изненада много стана ли са по 4 метра което ще ме затрудни доста при цъфтежа но каквото такова )))) как ще следя трихомите егахти филма ще трябва стълба добре че имам овошки в това изоставено место да не ме гледат подозрително )))))забелязах че е различно от друга година и тази обработка на почва е доста добра без никакви болести и проблеми до сега браво на firstcitizen за клиповете и труда браво пичага

Last edited:

firstcitizen

First Citizen
Supporter
473
263
Здравейте с малко закъснение се докопах до растенията да видя как са от дъждове и бури и да ги наторя, това което видях ме изненада много стана ли са по 4 метра което ще ме затрудни доста при цъфтежа но каквото такова )))) как ще следя трихомите егахти филма ще трябва стълба добре че имам овошки в това изоставено место да не ме гледат подозрително )))))забелязах че е различно от друга година и тази обработка на почва е доста добра без никакви болести и проблеми до сега браво на firstcitizen за клиповете и труда браво пичага
Радвам се, че съм полезен докато съществувам.

Браво за твоя труд, китките изглеждат прелестно. Търпеливо всички очакваме цъфтежа да видим същинската красота на тревата -гората

Не изхвърляй никакви листа или стебла. Можеш с тях да си направиш тор от коноп. Също така, когато дойде време за бране, можеш да ги обереш без да изкореняваш корена от земята, това ще окаже положителен ефект, ако другата година гледаш в същите дупки, независимо дали гледаш в тях коноп или други култури. Брането най-добре се получава, ако се режеше на плътно нивото на почвата.

Можеш да си вземеш няколко резника, по-възможност от най-ниските разклонения за да си направиш клонинги. (резници по-близко до корена се вкореняват по-лесно) Клонингите супер лесно с една цфл-ка можеш да ги поддържаш до следващата година с минимални грижи и усилия. Така ще запазиш генофонда и няма да се налага да си купуваш семки.

Поздрави за труда :)

152
143
Ще трябва да помислиш от сега как да ги укрепиш за цъфтежа , понеже тези дълги клони ще натежат доста и трудно ще издържат тежеста. Иначе зеленяка е супер :)

Привет на всички , искам да попитам дали това е някакъв дефицит или е нормално за развитието на растението благодаря ви предварително

Ban

3
3
Привет на всички , искам да попитам дали това е някакъв дефицит или е нормално за развитието на растението благодаря ви предварително
Здравей , колега. Не съм отглеждал до сега , но според прочетеното и инфото което натрупвам, това според мен е дефицит на цинк и то в късен етап. По-добре да ги махнеш листата и без това едва ли ще може да се храни в краен случай от тях .. А за по-сигурно напиши в търсачката deficient cannabis и сравнявай снимките с твойте , успех и маймунките са супер , много кефят :)

Появи се и нов проблем по листата ако може някой да помогне почти на всички е а вчера преди торенето го нямаше благодаря ви предварително

30
33
Прилича на калциев дефицит. Върховете как са, има ли дупчици в листата или липсващи части от тях ?
Да си ги пръскал на слънце с вода ?

Ina

2,949
313
Това са гъбичките-септория,за които писах по всички теми.Не е дефицит,но се бърка точно с калциев и тн.Поразреди и махни много такива листа(всичките няма да можеш,но поне които успееш и всикчи скашпани,не ги хвърляй там около тях,а по възможност ги унищожавай) да минава свеж въздух между клонките.Може да пръснеш с мед и сода или просто нека да е сухо и проветриво между тях.Получават се от влага и от изминалите дъждове,после топло и така.....Няма да ги убие,но е кофти.....

Здравейте , от всичките ми разтения остана само едно тази гадна гъсеница направо ги оглозга въпреки че пръсках с какво ли не но каквото такова а останалото е Royal Ak добре че него го изчистих на ръка цялото

Здравейте колеги днес щракнах няколко снимки и ще се радвам на мнение ако някой е гледал този сорт кога му е време за прибиране , сега са почти всичките млечни и тук там по някое кехлибарено , благодаря ви предварително

Ina

2,949
313
Ми оттук нататък може,може на части,аз на части ги бера ако са големички,защото надолу обикновено са косми и разликата е доста голяма с връхните......

firstcitizen

First Citizen
Supporter
473
263
Здравейте колеги днес щракнах няколко снимки и ще се радвам на мнение ако някой е гледал този сорт кога му е време за прибиране , сега са почти всичките млечни и тук там по някое кехлибарено , благодаря ви предварително
Как са се захаросали само, направо лиги ми потекоха и мляскам на сладко! Красота! Щом има кехлибар стават за бране, но ако изчакаш още 7-10 дни ще си царя на квартала. Това при положение, че не вали при теб, но всички се надявам след няколко дни да се оправи времето и да грейне Райчо .
Наблюдавай за мухал, че при дъждовно време е голяма вероятност за появата му.

Благодаря за отговорите, определено ще я изчакам още 10- тина дни а може и повече, днес поизчистих по големите листа между главите за да става по добро проветрение което незнам дали е правилно и в такъв етап на развитие на разтението дали нещо ще му навреди , намерих и няколко глави с мухъл но ги изрязах дано да няма повече