Бъдещ Дневник На Новобранец

30
18
35 дни от семка. :) Станала е малка джунгла. Най-високите са около 70см+, най-ниските около 30-40см. Вече май е започнал цъфтежа на повечето (1-2 не са още). Като цяло изглеждат добре, като изключим едно изсветляване на някои върхове (качил съм подробно в „Лечебницата” пост). Тясно е, поливането е ад, общо взето гадна история. Но каквото такова :)

30
18
49 дни от семка. Ниските са малко „назад” сравнение с по-високите, което ме навежда на мисълта, че сигурно няма да станат заедно, което леко ме притеснява. Моля за съвет мога ли и има ли смисъл от разчистване на някои листа, отдолу например и как да го направя. Или само увехнали може. Продължавам да поливам с тор 4-5-6, но помеже свърша, ще го сменя с 4-6-6. Това си е чист пример от нищо, нещо, хаха. Надявам се накрая да са добре, както и сега мисля, че са. :)

Ina

2,995
313
Доста добре са,само че намали азота сега,в тора да няма азот известно време,ако изсветлеят пак може да се включи,но сега ми се струва,че трябва да си починат от него малко.Листа може да поразчистиш малко от долните,също някои аз ги режа наполовина,хем да не ги махам цели,хем пък да пуснат въздух и светлина.Според както ти се струва удачно може да пооскубеш,някои може да се подпъхнат отдолу където може,но сега долни,не около главите и не прекалявай много.

30
18
62 дни от семка. На едното растение листата са малко изгорени от лампа. Имам 1-2 по-назад от другите, иначе биват. Имах проблем с температурата около седмица, но сега са по-добре и от преди проблема относно температурата. Колко ли време им остава още на развитите? Добра идея ли ще е да бера когато са готови на етапи? Имам доста глави надолу, които обаче са назад, поради не добра светлина надолу. Ако когато дойде времето, първо махна горните части, които са готови и оставя долните, дали ще е добре? :)

Еха, ти сякаш цял живот си отглеждал. Аз като напълно начинаеща и все още не съм започнала, ти се радвам от сърце. Да покажеш и след цъфтежа и сушенето, че ще ми е интересно да видя реколтата :)

228
93
Еха, ти сякаш цял живот си отглеждал. Аз като напълно начинаеща и все още не съм започнала, ти се радвам от сърце. Да покажеш и след цъфтежа и сушенето, че ще ми е интересно да видя реколтата :)
да види първо секцията със торовете и кога с какво се тори и още по добре ще станат дори с цфлки!!!!

30
18
Моя гроу въобще не е за пример, всъщност аз го наричам „от нищо, нещо”, защото наистина съм вложил много малко, повечето неща ги имах, само семки съм купил. Искам просто да видя как стават нещата, а иначе постоянно чета. Като завърша този, ще правя друг, вече го подготвям, той ще е както трябва. Няма да водя дневник за него, но накрая ще го покажа, тогава ще се разбере какво знам и какво не знам. :)

Ами, усведомявай ни. На мен ми е интересно. Аз също искам да започна, но още се колебая откъде да си купя семки. :/

228
93
Ами, усведомявай ни. На мен ми е интересно. Аз също искам да започна, но още се колебая откъде да си купя семки. :/
давай смело ще помагаме и ако слушаш ще станат като бирени ботилки главите......никви грижи хахах!!!

Има много места от които можеш да си купиш семки!Избери си лесен за отглеждане сорт със стабилна генетика докато навлезеш в нещата!

30
18
Здравейте, скоро не съм писал, а всъщност даже и приключих горе долу. :) На 82-83 дни от семка отрязах върховете плюс още едно, две разклонения надолу, на 9 от 10те растения. Трихомите бяха бели, можеха още да стоят, но проклета мана се появи. От страх ги отрязах. Оставих надолу, като почистих всичко бяло, но тя така и не се отказа. Долните части на растенията определено имаха желание да цъфтят и да стават глави, но маната не позволи. След 10 дни отрязах и тях като много малко от тях ставаше. Общо взето имам 9 върха и по 1-3 разклонения, които суша. Главите стават, но са рехави някои. Ще покажа и кажа крайния резултат, благодаря за помощта. Не се отказвам за напред, а напротив. Но дневник няма да има, евентуално след края. Оставам само да чета вече. :)

Здравей, какво стана с растенията?
Чакам си аз да покажеш :D