Внимавайте! Опасна трева!

Няколко пъти вече ми се случва да попадам на трева(средно качество) пълна с малки,черни люспички(метал или графит) . Когато разчупите главата те са навсякъде и много трудно ,почти невъзможно е да се изчистят. Мисля ,че го слагат ,да тежи повече. Ако и вие попаднете на такова нещо НЕ ГО ПУШЕТЕ! Днес дробовете са ми раздразнени и кашлям много. За жалост късно разбрах какво пуша. Дано този,който го прави да си получи заслуженото по-скоро.

Ina

5,100
313
То бива мръсотия,бива!Мутри и мизерни дилъри квартални,аз с такива хора не общувам,ако ще няма д апуша ,ама на такъв плъх пари няма да дам!!!!!Сигурно да тежи......Ако попаднеш пак на такова чудо може ли да го снимаш,да видиш дали плува нещо ако го надробиш във вода,какво е това?!Едно изследване да му направиш у вас:)Бих те попитала каква му е цената,но не знам дали е подходящо тук,май не.....

121
28
Пазете се, че вече има и напоени със синтетични химикали, такива дето правят "чай".
някой може да ви изиграе лоша шега ако ви има зъб или е просто идиот

Ако мирише на лакочистител или на ацетон означава, че не е на добре.

251
43
Няколко пъти вече ми се случва да попадам на трева(средно качество) пълна с малки,черни люспички(метал или графит) . Когато разчупите главата те са навсякъде и много трудно ,почти невъзможно е да се изчистят. Мисля ,че го слагат ,да тежи повече. Ако и вие попаднете на такова нещо НЕ ГО ПУШЕТЕ! Днес дробовете са ми раздразнени и кашлям много. За жалост късно разбрах какво пуша. Дано този,който го прави да си получи заслуженото по-скоро.
Докато има балъци ще има и тарикати!:D Ако искаш добресвършена работа си я свърши сам! На първо време единственото, което мога да ти препоръчам е да си седнеш на продължението на гърба и да прочетеш от А до Я тази тема. https://www.thcfarmer.com/threads/Отглеждане-На-Открито-В-България-През-2017-outdoor-bulgaria-2017.86218/
В тревата, която сам си си отгледал надали ще намериш малки люспички.
P.S. Не се занимай с махленски босове, сам си го търсиш като ходиш при тях!

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12