Втори Вътрешен Проект

• Thread starter royalgorilla
  • Start date
  • Tagged users None
royalgorilla

royalgorilla

Здравей те реших да направя втори дневник в отглеждането на закрито и мисля че натрупах малко опит от предния си проект , семките отново са на RQS green gelato , почвата е микс от купена почва с бял торф и компост от животински отпадъци обогатена , овча чиста тор престояла , перлит и отпадаци от зеленчуци гнили вече 1 година , за поникналите семки съм приготвил по слаба почва .Лампата ми е натриева sylvania grolux 400 за растеж и цъвтеж ползвам я за втори път и ще ми е нужен съвет дали ще е ефективна за този проект или има някви часове на максимална мощност , торовете ще са изцяло био мое производство , саксийте са по голями от предния път но не знам по колко литра са крайните иначе по съвет на човек от форума този път ще пресаждам в различни саксий , ще топирам със сигурност но оттам нататък ще видя как расте и се държи този сорт и на какво друго мога да го подложа , стаята този път е напръскана и дезинфекцирана , също искам да ми помогнете за карбоновия филтър който съм сложил това ли му е правилния монтаж , благодаря ви предварително доста ми помогнахте предния проект оценявам фермата

K

Kot

Лампата ще си е фективна ако не на 100%, то със сигурност на над 95%. Няма смисъл да се набутваш за нова.

Финалните саксии според мен са много големи, но ти си знаеш. Успех.

royalgorilla

royalgorilla

ок приемам съвета ти все пак са fem семки и като крайна саксия мислех че трябва да е по голяма благодаря , миналия проект като ги прибрах забелязах че корените бяха изпълнили и даже излезли от кофите който бях избрал тогава

royalgorilla

royalgorilla

а за карбоновия филтър те моля за съвет така ли трябва да е

K

Kot

а за карбоновия филтър те моля за съвет така ли трябва да е
Не разбирам много, защото до сега не бях ползвал, сега ползвам като тримвам и е много яко, не миришеш целия на канабис и да омирисваш цялата къща. Иначе като гледам добре си го свързал, трябва от вътре да дърпа навън. Като почне да мирише го пробвай върши ли работа. Въпреки, че при мен цветята до сега почти никаква миризма не издаваха, но в яки си цъфтеж намирисват.

Не е лошо да са големи саксиите щом имаш място,ще си спестиш допълнително торене,а и на био отглеждане в почва с домашни торове вървят по-големички съдове.За растеж нищо няма да ти трябва ако си забъркаш хубави почви за различните саксии,ако пресадиш скоро преди цъфтежа в най-големите също доста време върви безпроблемно,да не кажа,че може и въобще да не ториш в идеалния случай до финал,в смисъл да не се налага от дефицити,а ти да им слагаш само глезотии ако прецениш:).Вземи си една крушка400в МХ за същите дросел и запалка,студена бяла ги прави по-гъсти бебетата и растящите,а ХПСто може да си пускаш само за цъфтеж.Дори може да се започне 12/12 на МХ за седмица преди да се смени с ХПСто,така си спестяваш малко пръчки и клони:)За филтъра аз нищо не знам:)

royalgorilla

royalgorilla

семките пристигнаха , днес ги поставих в чаша вода на тъмно и сравнително топло за 24 часа и после в намокрена салфетка пак за 24 часа , при показване на дълго коренче поставяне в бедна почва този метод миналата година беше успешен , някой фермер гледал ли е този сорт

Last edited:
royalgorilla

royalgorilla

мисля да взема и един комплект мх 400 вата студено бяла за растеж по съвет на ина за което и благодаря че помага и да ги включа двете в цъвтежа

royalgorilla

royalgorilla

това им е най скъпия хибрид и най силен дано да е лесен и за отглеждане на закрито

Spiral

Spiral

това им е най скъпия хибрид и най силен дано да е лесен и за отглеждане на закрито
За най-силен не знам,по принцип си водеха амнезията най-силната,нея съм я гледал и ме изкъртваше,направо си заспивах от нея хахахах. Да видим гелатото доста нашумя сега,всякви банки изкараха техни си версии. Дано да е готино,успех.

royalgorilla

royalgorilla

Енергоспестяваща Крушка REALUX E40 105W=525W , Излъчвана Светлина 5100 лумена , 6400 к студено бяла светлина , това дали може да ми свърши някаква работа

• Like
Reactions: Ina
zenzen

zenzen

за вег на 2-3 може и 4 растения....възможно най близо до растенията без да им пари разбира се!!!

royalgorilla

royalgorilla

8 дни от поникване малко се забавиха този път и грешката си е в мен , когато се показаха над почвата аз им разпуках семката и нещо съм ги забавил дано се оправят , от 5 семки green gelato останаха 3 и подаръка hulk berry другите дадоха фира , мисля да почна скоро и торенето

royalgorilla

royalgorilla

тоя часовник малкия има две скали на температура и незнам коя е действителна

royalgorilla

royalgorilla

а за тези две скали на температурата на малкия часовник някой знаели коя е действителната в бокса

trevoman67

trevoman67

Едната е за температурата другата за влажността тази термо ц ти е 30 градусовата и ми се струва доста висока намали я малко и влажността ти е ниска вдигни я около 40/50 аз на тия много не им вярвам ама ...

Top Bottom