Втори Вътрешен Проект

• Thread starter royalgorilla
  • Start date
  • Tagged users None
royalgorilla

royalgorilla

незнам как да ги съчетая след като едните са топирани и в вегитация от месец а другите са на 10 дена , искам и тях да ги топирам поне 1 път без аутото де и да ги пусна заедно

K

Kot

Макс още 4 дни и ги пускай на 12/12 според мен. Можеш да топираш и след пускането на 12/12.

me4opush

me4opush

искам и тях да ги топирам поне 1
Вариант е да окастриш листата на големите растения(всички fan leavs) и дори да ги топираш пак (заедно с кастренето).
Това ще ги забави няколко дни, докато малките станат за топиране, топираш и тях и пускаш да цъфтят заедно.Това бих сторил аз:)

DeMoNcHe

DeMoNcHe

Здравейте ( колега извинявай че ще ти ползвам темата, но мисля че е по-добре за да не отварям друга) като се топират толкова много растенията забавя ли се растежа драстично ?

royalgorilla

royalgorilla

Да забавя се но не чак толкова много, за около седмица новите връхчета тръгват , този път даже едното го топирах на доста места не само на основния връх и навсякъде тръгнаха връхчетата доста добре, ето и малко снимки от днес само ме притеснява температурата през тъмния че пада до 15 градуса и мисля да ги направя 24/0 , дано това не ги стресира допълнително

Last edited:
VioletVision

VioletVision

Как така да ги направиш на 24/0 ? Сега на колко са ?

Периодът на осветеност е хубаво само да се намаля. От 24/0 и после до 12/12 рязко или постепенно.

Лично аз за фотопериодни ползвам 20/4 и после 12/12, а за автоматици 20/4 постоянно.

royalgorilla

royalgorilla

))))махнах го този часовник, днес сложих мрежата на около 70 см незнам дали е достатъчно високо или ниско запърви път я ползвам ако някой има опит с нея да сподели , дупките да не са малки и такива работи , благодаря предвапително

K

Kot

Сигурен ли си, че имаш нужда от мрежа? Така както растенията са ти в различен стадии сигурно ще се наложи да се местят, защото едно ще стане по-ниско, друго по-високо. И достъпа ти става невъзможен.

royalgorilla

royalgorilla

може и така да е, достапа е доста ограничен до тях може и да я махна

• Like
Reactions: Ina
kalastirka

kalastirka

То хубаво си сложил мрежа,но няма да имаш достъп до далечните кофи.Имай в предвид,че под мрежата трябва да няма листа в по късен етап.Тоест няма да можеш да ги чистиш.Под мрежата трябва да може да преминава въздух,затова ти трябва циркулиращ вентилатор.Нали знаеш,че трябва да уплиташ(подбутваш) клонките така,че по време на цъфтежа трябва да имат еднакъв профил на височина.Като гледам бая зор ще ти бъде само с един отвор на бокса.Успех !

royalgorilla

royalgorilla

малко инфо и от днес , почнаха да дърпат видимо вече и мисля до края на месеца да ги държа на 20/4 и да ги пускам на 1 февруари 12/12 рязко)), сложих парче мрежа на старите растения че дърпат здраво а пък този
hulk berry направо нема удържане много яко растение

royalgorilla

royalgorilla

big bud , nirvana , bud candy на advanced nutrients, top max на биобиз ,меласа ,гуано и някой моички си работи домашно приготвени иска ми се вече да ги пускам но незнам дали тези малките ще наедреят достатъчно в цъфтежа затова ще ги изчакам още 10 дни

royalgorilla

royalgorilla

Здравейте една снимка и от днес , наторени за първи път малките с биогроу , фиш мих и мой си неща , вече се чудя дали да не ги пускам 12/12 че май вярно няма да има място в бокса , ще се радвам на мнения и ви благодаря предварително

Да и мен ми изглежда,че вече им е време,дори на малките,а пък големите.....:)Едното в ъгъла може да стане проблемно откъм заемано място,там най-големичкото от дъртите....Може би вярно да ги пускаш вече...…

royalgorilla

royalgorilla

здр днес е 1 ви ден 12/12 и като се загледах карамелчето вече има белези на цъфтеж това нормално ли е за авто че не съм отглеждал до сега, а това ми е единствената семка такава

Top Bottom