Втори Вътрешен Проект

• Thread starter royalgorilla
  • Start date
  • Tagged users None
Spiral

Spiral

здр днес е 1 ви ден 12/12 и като се загледах карамелчето вече има белези на цъфтеж това нормално ли е за авто че не съм отглеждал до сега, а това ми е единствената семка такава
Нормално е,затова е автомат-автоматично започва да цъфти без значение от светлината,просто е решило,че е време да започва.Много добре изглеждат.:smoking:
Така ще стане малко по дребно на 1212 автото
Нe е задължително да е по-малко.В гроуа ,който току що приключих,растенията са на 12/12 от началото на цъфтежа. Дали ще бъде високо,ниско,тънко или широко си е в гена.:smoking:

royalgorilla

royalgorilla

става джунгла вече и ще увелича бокса няма начин но незнам тази Натриева Sylvania Grolux 400W дали ще е ефективна на квадратура ( дължина1.5 , широчина1.1) , малките пощуряват в тази почва на Gold Label Special Mix и дърпат доста

Last edited:
zenzen

zenzen

Дросела ако става вземай една 600 поне,ако не две три 23в cfl и пак ще станат нещата

royalgorilla

royalgorilla

начало на 3 седмица цъфтеж , вече има тук там по някоя главица)) а това кремкарамелче стана 1.1 см и не спира да расте а това на 1та снимка е гелатото ,иначе всичките семки от подаръка достигнаха височина около 80 см въпреки малката вегетация

Last edited:
royalgorilla

royalgorilla

4 ден на 3 седмица от 12/12 добавих още една 600w hps + моята 400w hps за по-добър краен резултат пък ще видим ))) но ми се струва че няма още много пистили а крем карамелчето не спира да расте вече е 1.2 ))))))лампите са 40 см от тях но вентилацията е добра и няма поражения

Биха могли да се попочистят малко отдолу скоро,когато се види как ще са на размер.Супер,голяма джунгла е станала,но успя точно да ги сместиш!

royalgorilla

royalgorilla

всичко е добре но няма още много пистили , незнам дали бъркам някъде утре е край на 3 седмица 12/12 и си мисля че цъфтежа е слаб , ако може някой по опитен да каже

Jokera

Jokera

Споко брато може да се бавят малко но ще избухнат и моите беха така и увеличих дозите на торене и полудяха

DeMoNcHe

DeMoNcHe

всичко е добре но няма още много пистили , незнам дали бъркам някъде утре е край на 3 седмица 12/12 и си мисля че цъфтежа е слаб , ако може някой по опитен да каже
3 седмица 12/12 означава 1 седмица от цъфтежа горе долу ( нали знаеш че има пред цъфтеж когато смениш светлината ) ??

Spiral

Spiral

3 седмица 12/12 означава 1 седмица от цъфтежа горе долу
Да,ама не :D.Представи си,че ти дам да отгледаш една семка скънк,бяла вдовица(или който и да е по-бърз сорт)и ти кажа,дай им максимум 60 дена цъфтеж,защото след това вече презряват и почват банани и тн.Колко седмици ще им дадеш 8 или 10-11 щом се брои от 3та седмица?

K

Kot

3 седмица 12/12 означава 1 седмица от цъфтежа горе долу ( нали знаеш че има пред цъфтеж когато смениш светлината ) ??
Не е така. Цъфтежа се брои от първия ден 12/12. Другото е измислица на българската секция от преди години.

DeMoNcHe

DeMoNcHe

Да,ама не :D.Представи си,че ти дам да отгледаш една семка скънк,бяла вдовица(или който и да е по-бърз сорт)и ти кажа,дай им максимум 60 дена цъфтеж,защото след това вече презряват и почват банани и тн.Колко седмици ще им дадеш 8 или 10-11 щом се брои от 3та седмица?
Както казваш ти ... да ама не .. забелязал съм много пъти цъфтежа продължава почти винаги по-дълго от колко пишат в сайтовете ( поне при мен е така било ) и все пак винаги си е до вкус колко да го оставиш да цъфти... виждал съм и растение на 4 месеца цъфтеж !!!

• Like
Reactions: Ina
Spiral

Spiral

@royalgorilla Спазвай указанието на брийдъра,каквото пише за сорта това е,а ако се наложи ще им оставиш една седмица отгоре примерно,когато дойде времето ще прецениш.Условията са ти добре,напълно нормални са за 3-та !!! седмица цъфтеж :D

K

Kot

Брийдърите много лъжат, нали се сещате? Аз в момента съм в ден 85 и само половината съм махнал, другите имат още две седмици.

Top Bottom