Втори Гроу - Първи Фото - Моля За Съвети

Вече и CBD-то (това отпред) е топирано за 3ти път и има 8 връхчета :)
Уикенда ще им мисля няква арматура да ги привържа и наклоня леко, че взеха да стават високи и ме притесняват в тоя малък бокс как ще ги сместа.
Сега въпросът е колко да ги чакам преди да ги пусна в цъфтеж...
Може би днес утре да има махна големите листа, след още ден два да ги привържа и след това да ги пускам - как мислите, рано ли ще е?

Малко е излишно да се махнат тук големите листа,но ако ги махаш тогава им остави време да се развият малко самите връхчета и тогава ги пусни,да не стане прекалено оскубано накрая точно когато ще цъфва:)Сега тези листа не виждам да им пречат,ако ги подпъхваш,завъртиш малко саксиите и разтвориш настрани пак нека пък да си седят,те нищо не засенчват?Листа може и по-късно в цъфтежа като видиш как ще е цветето тогава да изрежеш,тук тези може и да трябват за по-бързо развитие......Във всеки случай скоро ще трябва да е пускането да не станат много дълги нагоре клоните после.Интересно как ще се получи!

Малко е излишно да се махнат тук големите листа,но ако ги махаш тогава им остави време да се развият малко самите връхчета и тогава ги пусни,да не стане прекалено оскубано накрая точно когато ще цъфва:)Сега тези листа не виждам да им пречат,ако ги подпъхваш,завъртиш малко саксиите и разтвориш настрани пак нека пък да си седят,те нищо не засенчват?Листа може и по-късно в цъфтежа като видиш как ще е цветето тогава да изрежеш,тук тези може и да трябват за по-бързо развитие......Във всеки случай скоро ще трябва да е пускането да не станат много дълги нагоре клоните после.Интересно как ще се получи!
Мерси Ина!
Аз досега спазвам следната логика - след топиране оставям големите няколко дни и когата листата до връхчетата пораснат, махам големите отдолу...

Абе тука някакви израстъци се появиха :(
На cbd-то две листенца като косъмчета, а на ягодката си е мини клонче.
Аз ги махнах.
Да не би да има дупчица в бокса или примерно да не съм топирал добре?

Здравейте,
Малко попривързах девойките да се опитам да ги направя симетрични, полях и преместих и вентилатора, но сега май пък им е далеч.
Един ден след това нещо са леко клюмнали - дали съм преполял или това че обдухващият не обдухва :)

firstcitizen

First Citizen
Supporter
Здравейте,
Малко попривързах девойките да се опитам да ги направя симетрични, полях и преместих и вентилатора, но сега май пък им е далеч.
Един ден след това нещо са леко клюмнали - дали съм преполял или това че обдухващият не обдухва :)
Да, малко са преполяти. Като изсъхнат ще се оправят. Влагата и температурата, какви са? Последно, кога ги пръска листно с нано или хидрат? Като изпръхне почвата може да ги пръснеш листно.

Получават се нещата.

8
Да, малко са преполяти. Като изсъхнат ще се оправят. Влагата и температурата, какви са? Последно, кога ги пръска листно с нано или хидрат? Като изпръхне почвата може да ги пръснеш листно.

Получават се нещата.
Температурата съм я задал м/у 21 и 23.
Влагата е 40-45, но варира понякога и с 10% защото е на остъклен балкон - но като цяло е в нормите.
Bio Hydrate сложих вчера 4-5 капки/л заедно с к+амино и Bio Initiate за поливка и леко пръснах с наното (че имам много разтвор отпреди) - но пръснах много малко - може би сгреших...
Ти беше казал да ги редувам - кога да напръскам листата с Hydrate при създадената от мен ситуация :)

На мен ли ми се струва,че са лилавички. Ако е така,карай че не са в цъфтеж,сложи малко повече bloom. Освен ако не е от сорта или от ниска темп.

На мен ли ми се струва,че са лилавички. Ако е така,карай че не са в цъфтеж,сложи малко повече bloom. Освен ако не е от сорта или от ниска темп.
Има нещо такова - индиката лилавее малко.
От Температурата не би трябвало, защото е м/ 21 и 23.
За сорта не знам - в сийдман няма такова инфо...

ръсни малко пепел "от дърво без да има пластмаси или шишета в огъня"едно девоиче без малко да ми умори лозите на село така......:sweating:

Ами аз им давам еднакво та може и ген да е.
Аз като ги гледам май е време за цъфтеж - няма да ми стигне мястото!
Дали да ги пускам и как - директно 12 12 или постепенно да намалявам деня?

firstcitizen

First Citizen
Supporter
Ами аз им давам еднакво та може и ген да е.
Аз като ги гледам май е време за цъфтеж - няма да ми стигне мястото!
Дали да ги пускам и как - директно 12 12 или постепенно да намалявам деня?
Щом нямаш място, директно 12/12.

Но по-хубаво е плавно. Ако можеш от днеска започвай с намаляването на часовете. Примерно с по 1 час, а ако искаш можеш и с по повече, щом мястото ти е ограничено.
Ако го направиш плавно е много по-добре.

Щом нямаш място, директно 12/12.

Но по-хубаво е плавно. Ако можеш от днеска започвай с намаляването на часовете. Примерно с по 1 час, а ако искаш можеш и с по повече, щом мястото ти е ограничено.
Ако го направиш плавно е много по-добре.
Май има още малко мегдан.
Почвам с по 1 час и след няколко дни ако много се издължат може и да съкратя последните.

Здравейте,
Имаме приблем!
По снимките никак не личи, но някои от листата станаха бледо жълти.
Промените спрямо преди проблема:
Бях им забавил поливането с ден два, но не бяха съвсем сухи и съм отдалечил обдухващия вентилатор (а като че ли жълтеят по-отдалечените листа - да не би да трябва повече движение на въздуха?

Top Bottom