Въпрос За Вътрешно Отглеждане

Здравейте градинари.въпроса ми е следнйят.какъв тип и колко като мощност лампи ще ми трябват за отглеждане на около трийсет автомата на закритозакрито и колко квадратни метра приблезително ще ми трябват.още съм наченаещ за това ви задавам тези въпроси

Една средностатистическа къща на село (приблезително 50 m2),би ти свършила работа на първо време.А относно осветлението,има значение какъв цвят са стените на стаята.

Last edited:
Ами стените примерно снежно бели.а семки се намират .евентуално ще ги гледаме повече хора но ми трябва повечко информацйя.дали нстриеви металхалайдни или лед кой ще свършат най добра работа

Една средностатистическа къща на село (приблезително 50 m2),би ти свършила работа на първо време.А относно осветлението,има значение какъв цвят са стените на стаята.
Къща на село е най-сигурния начин, че ще те хванат.

Здравейте градинари.въпроса ми е следнйят.какъв тип и колко като мощност лампи ще ми трябват за отглеждане на около трийсет автомата на закритозакрито и колко квадратни метра приблезително ще ми трябват.още съм наченаещ за това ви задавам тези въпроси
Потърси някой дневник във форума и нека той да ти е за пример. Много добри хора са описали в детайли какво, по колко, къде, кога. Понякога е по лесно да успееш в дадена сфера, взимайки пример от опита и грешките на другите от същата сфера, които са минали по този път.

Не че няма да потърся но зададох два конкретни въпроса.ако може някой да ми даде точен отговор ще бда много благодарен

Ей опасна работа.че кой е казал че ще гледам във някаква си къща на село като за начало или че незнам примерно как се свързва хпс лампа или че ще гледам примерно трийсет растенйя или че нямам примерно двайсет киловата напрежение.мерси много че ми каза колко горе доло лампи ще ми трябват

двайсет киловата напрежение.
Явно нямаш, киловатите мерят мощност, консумация, а напрежението се си е 220 волта. Пробвай да сметнеш при 20 киловата каква инсталация ще ти трябва и повярвай, ще останеш много изненадан.

Josep, какви 50 квадрата и 50 лампи, къде се излиташ. 30 автоматика ако са 40 на 40 сантиметра могат да се поберат в 1.2х3 метра. Това са три 1000 ватови хпс лампи. Само дето не знам защо подяволите автоматици да се гледат. Също така на село никой не е хванат заради тока, а заради това, че идва някой непознат за селото, запердва цялата къща и не може да измисли правдоподобна версия кой е и какво прави в селото. А още по-тъпите се връзват незаконно за ел. мрежата и на втория месец ги хваща енергото. Най-тъпите пък, като наскоро случая с ветеринаря от БАБХ, осмърдяват цялото село на канабис.

Trex1, не си казал точно 30 автоматика, но си казал около 30 автоматика. Добре, голяма разлика е, признавам. :D

Това ми звучи по правдоподовно.добре де защо не автомати.а и още нещо примерно имам трифазен ток до 50 киловата смятам че ми е достатачен.и одеве съм направил грешка така е киловатите е мощноста

Имаш достатъчно информация и тук и като цяло стига да искаш, и имаш желание ,можеш да научиш каквото ти трябва!!!Много ми е смешно като видя някой с намерение да вложи цифра пара в техника и се закачи за автоматици индоор...това са неща дето щеше да знаеш ако си беше направил труда малко от малко да почетеш за кво иде реч...

Абе от време на време идва някой с грандомански планове и накрая изчезва от форума, надали пуснал и едно растение да отгледа. Мечтите са безплатни. :)

Top Bottom