Вътрешен и външен проект

Здравейте отново )) ще опитам да отгледам вътре на лампа 600 вата (което се оказа доста трудно)13 семки royalgorilla auto на rqs )а на вън съм сложил 6 семки green gelato пак на Rqs

• Like
Reactions: Ina
Първия ми проблем от отглеждане вътре е температурата стига до 33 градуса дано на тези автота да не ги забави , на снимката са на 13 дни почвата им е TERRANOVO три вентилатора обдухват и един изкарва през комина и пак е жестока жега ))

• Like
Reactions: Ina
142
93
Първия ми проблем от отглеждане вътре е температурата стига до 33 градуса дано на тези автота да не ги забави , на снимката са на 13 дни почвата им е TERRANOVO три вентилатора обдухват и един изкарва през комина и пак е жестока жега ))
Не миналото,а по-миналото лято ми се случи да гледам автомати в такива градуси,не съм го поствал този гроу щото нямаше за какво просто,работата беше леща:D.Ако искаш мааааалко да смекчиш положението поне един cooltube измисли.Автомата колкото е капризен само му трябва да го мъчиш с жеги.Помня сорта беше King kush на гриинхаус,че ще излезе трева,ще си излезе,обаче вкус и мирис отсега може да ги отпишеш,поне при мен беше така.Само някои растения излязоха с приемлив мирис ,вкус и вид(от жегата главите се разтварят не са плътни) те бяха тези разположени в ъглите на бокса.При теб може и да се получи,но не бъди на 100% надъхан,да не ти е тъпо накрая,може да се опиташ да повишиш влагата примерно. Жега+суша=ужас Жега+висока влага=Една идея по-малък ужас:D.Иначе навънка много яко изглеждат.

Ina

5,030
313
Жега+суша=ужас Жега+висока влага=Една идея по-малък ужас
Абсолютно:)С влага все пак по-бива.
А с онова цъфтящото какво стана,доцъфтя ли навън,че много ми беше интересно?Иначе другите са супер.Те и вътрешните са си ти добре,но да,жегата бави и затруднява.Аз когато гледах вътре ставаше само до май месец някъде,после край.....Зависи и къде ти е бокса де,ако е в някое прохладно мазе или има климатик в стаята по-добре,но мен ми беше на висок етаж в напечен блок и не беше много добре уреден,така че напълно невъзможно за летен гроу.