• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Вътрешен и външен проект

Здравейте отново )) ще опитам да отгледам вътре на лампа 600 вата (което се оказа доста трудно)13 семки royalgorilla auto на rqs )а на вън съм сложил 6 семки green gelato пак на Rqs

Първия ми проблем от отглеждане вътре е температурата стига до 33 градуса дано на тези автота да не ги забави , на снимката са на 13 дни почвата им е TERRANOVO три вентилатора обдухват и един изкарва през комина и пак е жестока жега ))

• Like
Reactions: Ina
98
93
Първия ми проблем от отглеждане вътре е температурата стига до 33 градуса дано на тези автота да не ги забави , на снимката са на 13 дни почвата им е TERRANOVO три вентилатора обдухват и един изкарва през комина и пак е жестока жега ))
Не миналото,а по-миналото лято ми се случи да гледам автомати в такива градуси,не съм го поствал този гроу щото нямаше за какво просто,работата беше леща:D.Ако искаш мааааалко да смекчиш положението поне един cooltube измисли.Автомата колкото е капризен само му трябва да го мъчиш с жеги.Помня сорта беше King kush на гриинхаус,че ще излезе трева,ще си излезе,обаче вкус и мирис отсега може да ги отпишеш,поне при мен беше така.Само някои растения излязоха с приемлив мирис ,вкус и вид(от жегата главите се разтварят не са плътни) те бяха тези разположени в ъглите на бокса.При теб може и да се получи,но не бъди на 100% надъхан,да не ти е тъпо накрая,може да се опиташ да повишиш влагата примерно. Жега+суша=ужас Жега+висока влага=Една идея по-малък ужас:D.Иначе навънка много яко изглеждат.

Ina

2,967
313
Жега+суша=ужас Жега+висока влага=Една идея по-малък ужас
Абсолютно:)С влага все пак по-бива.
А с онова цъфтящото какво стана,доцъфтя ли навън,че много ми беше интересно?Иначе другите са супер.Те и вътрешните са си ти добре,но да,жегата бави и затруднява.Аз когато гледах вътре ставаше само до май месец някъде,после край.....Зависи и къде ти е бокса де,ако е в някое прохладно мазе или има климатик в стаята по-добре,но мен ми беше на висок етаж в напечен блок и не беше много добре уреден,така че напълно невъзможно за летен гроу.

Малко снимки и от днес , royalgorilla auto расте страшно бързо под 600 вата , показала се е над почвата на 25 май и се развива доста добре без признаци на недохранване или преторяване ( това говори добре за наторяването и правилното поливане) autdor се развиват мисля добре тези green gelato , добре че ги бях прикрепил добре в бурите защото нямаше да намеря нищо от тях особено при ранно топиране и разклонения на всякаде

Last edited:
  • Love
При ранно топиране забелязах че се получават много разклонения който са доста крехки , и при недостатъчно укрепване в началото им при бури се кършат като сламки но понеже тази билка е най Великото нещо на тази земя скъсаната част я закърпих с тиксо и подръчни матеряли и зарасна ))))

• Like
Ден 70 на горилите , мисля да ги държа поне още две седмици, по инфото на брийдъра трябва да са готови на 10 седмица от показване над почвата , но според мен им трябва поне още 2

Както и преди казах , начина на торене вече ми е различен , и разликата е голяма като добив като качество

С предишния ми вътрешен проект ( с тогавашното ми торене и почви , се сблъсках с страшно много проблеми , при начален стадий на развитие , преполива не , преторяване и много проблеми с почва , и много други и така до развитието на растението пак ядове с изброени те ) тогава се реших на торове който по перфектен начин покриват всичко това

Няма преторяване ( при правилно торене де ) няма дефицити , растението се развива с пъти по добре от предишния ми я ми гроул , без особено внимание и в цъфтеж се развива 2 - повече и главите са поне 3 пъти по надути ,,какво повече от това

Дори при автота който са капризни съм прекалявал с грам, на горилите съм слагал 5-5-5 и пак са били щастливи ,

82
28
Да торя с кристалон да при строга таблица , и съм страшно доволен
Много ме заинтригува с този Кристалон. Гледам, че има и биотор Yara Vita Universal Bio, дават го за всички фази на развитието, листно. Твоите горили изгледат идеални, значи работи перфектно. Гледах схема за торене на мурсалски чай и за петльов гребен с YaraMila Complex. Ти коя схема прилагаш, за кое разтение?
Даже странното е, че има за коноп YaraMila Complex, YaraLiva Tropicote YaraVera Amidas. Тези от сайта дават доста добро инфо. Много ти благодаря 😊😆🥂

Ina

2,967
313
Най-вече въпроса е да знаеш как да ги използваш и кога,тогава всеки тор може да ти донесе добри резултати и няма нужда да с екупуват някви скъпи,защото те са по същество същите като кристалона,дори могат да бъдат и по-скапани.И обратно с кой да е може да ги прецакаш.

Ха ха да ок всеки тори растението си както намери за добре за него , много години бях скептичен към Кристалона но тази година научих много неща за него(при доста опити , при доста вдигане на дозата )разбрах че доставя на растението всичко нужно без някакви дефицити и проблеми , но както и да е искам да попитам някой опитен с auto растенията , днес е 11 седмица от показване над почва , RQS дават горилата да е готова на 9 седмица но още са млечни ,не съм гледал auto и се чудя дали да ги чакам да станат кехлибар

82
28
Не бързай, изчакай, ще станат по-ароматни и наситен вкус и много повече смола. Нещо е забавило растежа им в началото или в средата на периода. И моите аутота едните много се забавиха. Сега като се връщам назад се сещам, че бяха без вентилатор за няколко дена. Сега макар и навън изглеждат сякаш са на две седмици, а са на 48 дена, а едни други, които са в нас още и постоянно на вентилатор са 40см и здраво цъфтят, а са засяти 9 дена след тях

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out