Гардеробчето

добре за листата а за свежия въздух той си е от стаята
която проветрявам по 2-3пати на ден ...

Здравейте малко ъпдейт
Ако някой има представа
защо така им пожЪлтяват
листата да казва и 3-те на
който им пожълтяват листата
са в една и саща почва и мисля
че е от нея може да е бедна на
хранителни в-ва
ето и снимки

:talking

685
113
Здравейте малко ъпдейт
Ако някой има представа
защо така им пожЪлтяват
листата да казва и 3-те на
който им пожълтяват листата
са в една и саща почва и мисля
че е от нея може да е бедна на
хранителни в-ва
ето и снимки

:talking
Гладни са.... нахрани ги с нещо! Пресеи ги в по-голяма саксия и не ги поливай толкова често

2,263
263
СПоред мен големината на саксиите е добра за сега, можеш да им дадеш английска сол веднуж. Виж в базата данни статиqта за английска сол също прочети и проблем решение.

Seedling-a e на 15-20 дена ,клонинга е на 30-35 дена .За английската сол четох , ще им давам една доза скоро Някой може ли да ми препоръча нещо да импровезирам да ги наторя : слаб концентрат урина с вода или нещо др понеже за сега няма пари за хубави торове.

Благодаря ви за отговорите

685
113
seedling-a e на 15-20 дена ,клонинга е на 30-35 дена .За английската сол четох , ще им давам една доза скоро Някой може ли да ми препоръча нещо да импровезирам да ги наторя : слаб концентрат урина с вода или нещо др понеже за сега няма пари за хубави торове.

Благодаря ви за отговорите
Аз не бих те съветвал да пикаеш по тях! ..... по скоро върви до някои цветарски магазин и си вземи течна тор за зелени растения за 2,3 лв

Успех!

За да дренаж съм ги сложил
А по цветарските немога да намеря
органичен тор понеже няама да ги
блъскам с химий

356
63
блъскам с химий
Доколкото знам дренажа се прави на дъното на саксията...така отгоре единствено биха помогнали по-бавно да се изпарява водата и то при положение,че покриеш цялата повърхност.

685
113
блъскам с химий
Ти вярвате ли в Христос и Евангелието ?? Вярваш ли на всичко което ти казват ?!?

NPK Mg Cal са най-важните елементи от които се нуждае растението! В минералните торове(химията както ти викаш) ги има под чиста форма а в органичните посредством микро организми и бактерии се разлагат до тези елементи!

А ако искаш да отгледаш здрави и красиви растения с огромни глави като тези на снимките в сеед банките ще трябва да вложим много усилия, средства и любов! Ако не ще се задоволяваш с малкото ;) ..... ти решаваш

п.с. С риск да се потретя: С трици маймуни не се ловят!

2,263
263
След Английската сол liblibiq виж в архива ни новата статия с рецепта, която качих днес Как да направя чай от гуано? и си решаваш всички проблеми. Да не говорим, че няма да има нужда да си купуваш нищо и да правиш после промивки на почвата заради това което си сипал върте случайки съветите на този или онзи ;-)

Успех и да ни покажеш снимки на здравото растение скоро

685
113
След Английската сол liblibiq виж в архива ни новата статия с рецепта, която качих днес Как да направя чай от гуано? и си решаваш всички проблеми. Да не говорим, че няма да има нужда да си купуваш нищо и да правиш после промивки на почвата заради това което си сипал върте случайки съветите на този или онзи ;-)

Успех и да ни покажеш снимки на здравото растение скоро
Аз не задължавам никого .... просто искам хората да са наясно, и да не се чудят защо са им рехави главите на растенията! Рип ...това с промивката го правят всички които гледат в почва! Не знам какъв е проблема да се промие ... тъка се отстраняват излишните соли! И дори при биобиз има натрупване на не усвоените соли!

liblibiq Хем не знаеш, хем не чуваш кво ти пеят петлите!
Аз ти давам безплатен съвет!!! пари исках ли ти за него ?!?! НЕ !! Ти сам си прецени от сега нататък как да действаш!

п.с. Майстора се познава по инструмента! Какво искаш да получиш като не си дал!?!

Слушам слушам не си вади толкова бързо изводи
и как пък РАЗБРА КАКВО САМ ДАЛ И КВО НЕ ?!?!?!
мерси за безплатният ти савет както и на другите
защото непрекъснато научавам нови неща от тоз
форум.Ще пробвам с този чай само тряа да немеря
гуано от някаде или да си купя....

А за камачетата отгоре найвече сам ги сложил защото ги поливам от високо
и така не пръска на страни и не се изравя почвата :)

и така седмица по късо
Раззеленяват се растат бавно но славно :character0111:
P S

D P

S №1

:smiley_joint:

2,263
263
liblibiq моляте махни ги тези камъни от саксията направо ми е жал за твоито растение. Дай на тази почва шанс да диша да се облагородяват корените с кислород да расте.

ОК вече са махнати ;)
налагаше ми се да поливам от високо
но направих някои промени и сега
разкарах каманите...

И така минаха първите седем дена от 12|12
с 2x50w CFL 2200/6400 + 70w Philips son-b
догодина още снимки

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics