Да си покажем мазните ГЛАВИ !!!

450
93
В тази тема нека всеки поства снимки на мазните си глави в пълен размер.
Напишете фирмата производител и сорта семки на които сте постнали снимки.
Напишете също в кой ден или седмица от 12/12 е направена снимката (ако сте на авто цъфтящи кой ден от цъфтежа)
Моля да се качват само вашите собствени снимки и без излишен спам!

bbb

659
93
Пудрил ли си ги?Дай повече инфо за торове и тн....

450
93
Хайде колеги не се срамувайте, а качете и вие по някой добра снимка. Все пак нали затова сме тук, да споделяме и да се забавляваме :) Нека стане зарибяващо с глави а не само с някви расади :D

Ina

5,159
313
първото е мое творение(още няма име),второто-тестова глава Буба къш(то това са и най-големите,ама пък какво е чудо,кръвното ми пада и не мога да го пуша),3-тестова глава Шугар гом

Ina

5,159
313
ето и едно ауто-Макси Гом ,клонинг в 3 литра шише на 12/12. всичко,което не се прави с ауто в едно:)по наблюдателните ще забележат,че вече му излизат банани тук там,но същевременно си избухва без да има намерение да узрява,а вече 2 месеца и седмица цъфти,така че мисля да го оставя докато узрее или пък му изязат твърде много.

429
63
Indoor се отказах, затова ще покажа една малка сладуранка от предишния проект. Не ми се рови в бурканите да търся, затова слагам една, дето току що си я приготвих. G13Labs - Pineapple Express Auto

34
18
Колега, ще поделиш ли малко повече за сорта и аз го гледам а инфото ми за него е нулево. И на лично ако искаш драсни.
Като гледам главите е предимно със скънковата генетика.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash

DNA Genetics