Да си покажем мазните ГЛАВИ !!!

58
33
Последен ден.
Регуларка с около 20 дни вегетация и 8 седмици и няколко дни цъфтеж, неуспешно фимната. Кроса остава тайна. Аромата е феноменален, а очакванията огромни.
DSC_2121.JPG

DSC_2122.JPG
DSC_2117.JPG

174
93
58
33
Защо не участва с тази снимка в състезанието?
Участвам за вота, не се боря за нищо. Другия месец може да се пробвам с това или някое друго растение.
Искаме да видим мейнлайнинга как завърши :) нищо не показа :(

Last edited:
174
93
Хаха.Мейн лайнинга се оказа провал.Сложих го под мрежа,общо го вегетирах около 2 месеца,защото първия го държах на балкона а след това на лампа отиде.И накрая само 50гр добив.УЖАС.Повече вдовица НЕ.Установих че не обича никакви манипулации,нито топиране нито мрежа.Иначе стана много хубава на мирис и на вкус.Снимки нямам от финала защото се издразних и ги изтрих.

58
33
Жалко. Каня се да пробрам от много време, но като знам колко време, ще загубя за вегетация и някак си ми се отщява. Пък с мрежи, хич не ми се занимава вече, не виждам и смисъл. Може би на есен в някакъв по-умален вариант и по-къса вегетация, 8 връхчета не повече.
Ще ти се получи следващия път, пък дано и ние видим някоя хубава мрежа :)

174
93
Някой пробвал ли е да клонира топиран връх?
Жалко. Каня се да пробрам от много време, но като знам колко време, ще загубя за вегетация и някак си ми се отщява. Пък с мрежи, хич не ми се занимава вече, не виждам и смисъл. Може би на есен в някакъв по-умален вариант и по-къса вегетация, 8 връхчета не повече.
Ще ти се получи следващия път, пък дано и ние видим някоя хубава мрежа :)
Хубави мрежи съм показвал ,само че теб те нямаше

199
63
Едно синьо сиренце ;) Около 3 метра височина и диаметър. Само върхове. Мазни та мазни главуни. Ще го държа до края на сиганското лето :D

255
43
Първа жертва на тримването,:) това главунче е white widow на фрийдом сийдс. По-долу е :smoking:репорта.

• Like
Reactions: Ina

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00