Да си покажем мазните ГЛАВИ !!!

33
33
Общо не ми се коментира но можеш да влезеш в seedman и да провериш. Извини ме но... до сега каквото са написали мисля че всичко е точно..

121
28
Странно,че като качвам снимка от imgur който е по-сигурен сайт ми блокира линка автоматично,а като използвам рискови бг сайтове като prikachi позволява...хмм

499
93
Ами едно шпионско има плантстар приложение което ти казва моля ти се ...кво му има на растението.и кво трябва да му даваш,.....мале добре че повечето от нашите хора не са толкова тъпи и елементарни като Хамериканцитеее

499
93
Пък critical kisha na barney's farm беше шампион за БГ през 2012 2011 сезона ,над кило добив колеги наши,а за аурата беше think diferent

499
93
Автоматични тъкмо излезе think diferent na duch passion!!!и на втория сетъп изкарахме по 240 гр.сух мат от едно растение.беше рекорд по онова време 2012 13 14

Ina

5,025
313
Ами едно шпионско има плантстар приложение което ти казва моля ти се ...кво му има на растението.и кво трябва да му даваш,.....мале добре че повечето от нашите хора не са толкова тъпи и елементарни като Хамериканцитеее
"Пиууу,пиууу,You are overdoing it...again" хахаха

Ina

5,025
313
overdoing-предобряне на БГ:)Представям си приложението просто как работи.Да,като тамагочи някво ми звучи:)

Ina

5,025
313
Еми така му викат в разговорната реч,от тях го чух поне,пък правилно ли е граматически и аз не знам....:)