Да си покажем мазните ГЛАВИ !!!

262
93
Здравейте колеги и колежки.Тва е dutch kush на paradise seeds.Доста приличен коз..всичко си има и напушването е много приятно за индикадоминант.Доживя до 80% млечни и 20% облачни трихоми #глад :smoking::smoking::badboy::party1::love2:
DSC02362.JPG
DSC02359.JPG
DSC02360.JPG

632
243
Ето как изглеждат сортовете ми след 7-8 месеца кюринг. Първата снимка е на Mama Mia, втората на Critical + 2.0. Останаха по 200 грама от 2 та сорта и малко автомати, но те не са чак толкова добри, за да ги показвам тук.
Мога смело да кажа, че до сега сорта Mama mia на seedsman, е най- доброто растение, което съм отглеждал. Таз годишната която съм пуснал се различава доста, като структура на листата от миналата, ще видим как ще се представи. Поне, като структура на листата и клоните ми прилича много повече на индика, миналата изглеждаше с доста по- малки и тънки листа, а сега много широки и големи.

Mama [email protected]
mamamia.jpg

Critical + [email protected]
crit2.jpg

Ето как изглеждат сортовете ми след 7-8 месеца кюринг. Първата снимка е на Mama Mia, втората на Critical + 2.0. Останаха по 200 грама от 2 та сорта и малко автомати, но те не са чак толкова добри, за да ги показвам тук.
Мога смело да кажа, че до сега сорта Mama mia на seedsman, е най- доброто растение, което съм отглеждал. Таз годишната която съм пуснал се различава доста, като структура на листата от миналата, ще видим как ще се представи. Поне, като структура на листата и клоните ми прилича много повече на индика, миналата изглеждаше с доста по- малки и тънки листа, а сега много широки и големи.

Mama [email protected]
View attachment 872857

Critical + [email protected]
View attachment 872856
Уоу 7-8 месеца кюринг, абе не че ме интересува ама по колко кила вадите, че да изкара толкова време, тон?!? :)))

Здравейте. Реколтата е 2016,сорта е LSD,торове на biobiz ,като попрекалих с тях и главине чупеха мивки,а накрая всичко завърши с RIPPEN и мухъл,но човек се учи докато е жив ! Не помня вече колко седмици цъфтяха , но ги гледах с много любов! Обмислям да пробвам сега (до година) с продуктите на
Guanokalong . Някой гледал ли е и може ли да ми посоче дневник, в който да прочета допълнително информация ?

Ina

5,214
313
Здравейте. Реколтата е 2016,сорта е LSD,торове на biobiz ,като попрекалих с тях и главине чупеха мивки,а накрая всичко завърши с RIPPEN и мухъл,но човек се учи докато е жив ! Не помня вече колко седмици цъфтяха , но ги гледах с много любов! Обмислям да пробвам сега (до година) с продуктите на
Guanokalong . Някой гледал ли е и може ли да ми посоче дневник, в който да прочета допълнително информация ?
Можеш да прегледаш дневниците на Vetrushka ,той мисля ползваше някои от продуктите им.Но сега тези колеги,които най-много разбират се преместиха в техния сайт grysti.com,там в момента може да намериш повече добри градинари от БГ,тук малко напуснаха......Аз също съм ползвала цъфтежното гуано и пепелта,като повече пари за пепел няма да дам хахаха Понеже мога да си изгоря каквото аз си преценя и да ти кажа все е пепел,нищо особено.Ужким е от палма,иначе работи де,тя беше към цъфтежните им.За аутдори и големи растения в почва аз ги намирам з а по-добри от течните,защото могат да се посипят и да торят по-дълго някои от тях,можеш да си ги направиш и в течно състояние по твое усмотрение.....Докато течните серии някак си не са з а аутдор,може би повече за саксия ако е,но в земята не знам.Пробвай ги,мисля ч е ще ти харесат,а и са доста като количество кофичките,не са прекалено скъпи и стигат за много време.Коприви и такива водорасли аз не купувам(защото с коприва е пълно навсякъде за без пари),но имаха и нещо такова на прах мисля за по-удобно ако не ти се разправя с бране и домашни приготовления.

Искам да направя това,което всеки ви искал ... да си смеси почвата ,да ходи и само да полива,а след това да се чуди куде да го суши защото ще е МНОГО! Свикнах на биобиз,хванах цаката на уредите... и таблиците ... бях много впечатлена от резултатите,главите надуваха и надуваха, в последните седмици на цъфтеж имаше НОВИ пистили докато вече старите бяха тъмно оранжеви, оранжерията се обдухваше с въглероден диоксид на определени интервали от време , но и беше много горещо едвам смъквах температурата! За съжаление найлона намали с до 3-4 пъти силата на слънцето и не се получи точно това , което исках,но всяко зло за добро ( както казват хората ) .

Имам познат,който една година изби рибата с Super Lemon Haze,та че той ми каза така;
- сипах BAT GUANO в почвата и го оставих, на есен отидох и го обрах (този сорт има 10 седмици цъфтеж) и половината беше мухлясал, но масура беше хубав действаше ми като кенче с Energy ,а смолата му е била 50/50 млечно бяла/кафява. :)

Та искам да знам,има ли такъв филм? Аз не си го представям така да го оставя това растение само на гуано (гледах ми хранителните мухарактеристики и не е кой знай какво) и да го бера на есен или не ми е казал всичко , за което съм почти сигурна или нещо ми отбягва.

531
93
Искам да направя това,което всеки ви искал ... да си смеси почвата ,да ходи и само да полива,а след това да се чуди куде да го суши защото ще е МНОГО! Свикнах на биобиз,хванах цаката на уредите... и таблиците ... бях много впечатлена от резултатите,главите надуваха и надуваха, в последните седмици на цъфтеж имаше НОВИ пистили докато вече старите бяха тъмно оранжеви, оранжерията се обдухваше с въглероден диоксид на определени интервали от време , но и беше много горещо едвам смъквах температурата! За съжаление найлона намали с до 3-4 пъти силата на слънцето и не се получи точно това , което исках,но всяко зло за добро ( както казват хората ) .

Имам познат,който една година изби рибата с Super Lemon Haze,та че той ми каза така;
- сипах BAT GUANO в почвата и го оставих, на есен отидох и го обрах (този сорт има 10 седмици цъфтеж) и половината беше мухлясал, но масура беше хубав действаше ми като кенче с Energy ,а смолата му е била 50/50 млечно бяла/кафява. :)

Та искам да знам,има ли такъв филм? Аз не си го представям така да го оставя това растение само на гуано (гледах ми хранителните мухарактеристики и не е кой знай какво) и да го бера на есен или не ми е казал всичко , за което съм почти сигурна или нещо ми отбягва.
м
може ако близко до река ;поточе и корените се доберат до водата стават чудесааааа!!!!

531
93
виж клипчета в тубата биогроу--- със микориза.....mykos.и действай!!!!че няма време или пък вътре че най сигурно!!!

Ina

5,214
313
Mоже,но трудно е да го оставиш и чак есента д а идеш,просто през това време става какво ли не,ядат ги,падат на земята,изсъхват,мухлясват както казваш…..Трябва поне минималното ходене там през две или поне на три седмици в някои ключови моменти,поне в жегите.Пролетта деянят без много наблюдение ако им нагласиш и ги подпреш,така че първите месеци ще стане,но през лятото и в цъфтеж все пак малко наблюдение не е зле.Иначе ако имаш късмет ще изкараш и на самотек,но в по-честия случай не заварваш нищо след толкова месеци.А за почвата да,става така,омесваш необходимото и няма нужда нищо да се сипва различно от вода(е аз отвреме на време,когато имам възможност слагам по нещо,водорасли,чайове,но много рядко и нищо не купувам почти,освен тук там зеолит или тор от червей и някой торф за старта,а и няма възможност да ходя много)и си дебелеят екстра.Може да не е само гуано,разгледай и си спретни някой богат почвен микс с няколко неща.Обаче техническите проблеми и липсата на поливане остават,затова все пак трябва да с е ходи,не толкова за самото торене.Но бутилките и сериите течните спокойно могат да се спестят,те пак си дебелят,няма проблем.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out