Да си покажем мазните ГЛАВИ !!!

262
93
Здравейте колеги и колежки.Тва е dutch kush на paradise seeds.Доста приличен коз..всичко си има и напушването е много приятно за индикадоминант.Доживя до 80% млечни и 20% облачни трихоми #глад :smoking::smoking::badboy::party1::love2:
DSC02362.JPG
DSC02359.JPG
DSC02360.JPG

510
243
Ето как изглеждат сортовете ми след 7-8 месеца кюринг. Първата снимка е на Mama Mia, втората на Critical + 2.0. Останаха по 200 грама от 2 та сорта и малко автомати, но те не са чак толкова добри, за да ги показвам тук.
Мога смело да кажа, че до сега сорта Mama mia на seedsman, е най- доброто растение, което съм отглеждал. Таз годишната която съм пуснал се различава доста, като структура на листата от миналата, ще видим как ще се представи. Поне, като структура на листата и клоните ми прилича много повече на индика, миналата изглеждаше с доста по- малки и тънки листа, а сега много широки и големи.

Mama [email protected]
mamamia.jpg

Critical + [email protected]
crit2.jpg

Ето как изглеждат сортовете ми след 7-8 месеца кюринг. Първата снимка е на Mama Mia, втората на Critical + 2.0. Останаха по 200 грама от 2 та сорта и малко автомати, но те не са чак толкова добри, за да ги показвам тук.
Мога смело да кажа, че до сега сорта Mama mia на seedsman, е най- доброто растение, което съм отглеждал. Таз годишната която съм пуснал се различава доста, като структура на листата от миналата, ще видим как ще се представи. Поне, като структура на листата и клоните ми прилича много повече на индика, миналата изглеждаше с доста по- малки и тънки листа, а сега много широки и големи.

Mama [email protected]
View attachment 872857

Critical + [email protected]
View attachment 872856
Уоу 7-8 месеца кюринг, абе не че ме интересува ама по колко кила вадите, че да изкара толкова време, тон?!? :)))

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds