Дива трева

Status
Not open for further replies.
29
0
Случайно попаднах на дива марихуана. Имаше мъжки и женски растения горе-долу по метър високи. Исках да питам ако присадя няколко от тях в саксии и започна да ги отглеждам вътре ще се получи ли? Освен това четох, че дивите растения имат много малко количество thc. Ако сега стимулирам периода на цъфтеж ще стават ли за пушене?

685
113
Dwars най-вероятно гена им няма да е като на тези от сеед банките! По-скоро са някакви влакнодайни растения които не произвеждат голямо количество смола а и самите им цветова ще са рехави!

29
0
Освен това исках да питам ако ги оставя така би трябвало до есента да са готови нали?

134
18
Според мен за нищо не става даже и мляко според мен няма да има никакъв ефект... Не знам за какво се занимаваш със тия жумели смисал ама изобщо няма....

Мир на всички.

685
113
Според мен за нищо не става даже и мляко според мен няма да има никакъв ефект... Не знам за какво се занимаваш със тия жумели смисал ама изобщо няма....

Мир на всички.
За манагуа 100% ще ставаш! Лично съм пробвал с жмелове и стават просто трябва да се ползва цвета/главите!

Аз ти предлагам да ходиш на градинката и да наглежда за мъжки наоколо и да ги къса! И да се надяваме, че някои собственик с пушка няма да се появи да си ти търси :)

LSDlite как тъй ги преценяваш по-една снимка?! Ако пича те базика и е снимал някои сортов канабис и просто иска да ни пробва? Изобщо какъв е начина да ги разпознаваш, че ми е много интересно! Аз лично не мога да кажа категорично, че е жмел!

Ако бяха ти казали, че е най-якия скункс друго щете да ти се върти в главата!

134
18
Ами братле мисля че си личи до някаде ... не знам как е при вас но тук в моя край пак е същата хавата. На едно място 100000 растения само като ги видиш и ти става ясно сега прав си ако не беше казал можех и да си помисля че е нещо яко но .....
Не знам от външния вид пак си личи до някаде какво е растението вярно така не мога да го усетя да го помириша ... и така на татък не че и ако има хубава миризма ще е нещо хубаво но все пак предпоставки. Манагуа съм приготвял със хубава тревица със жумел не но едва ли ще е както да си я приготвиш с някоя яка макичка нали така.

685
113
По моя край няма такива неща а и ако имаше щяха да ги опасат тукашните хиени без значение става или не става :)

За манагуа ще станат не ,че всички стават за тази токсичната смес,тя хваща на етапи и не пуска до като не си легнеш да поспиш както трябва.
Такова нещо няма от хубава или лоша мара всички кажи речи стават,лично мразя последният етап сеедно си пиян а продължава да хваща още и още.
Последният път беше на 8 Март. .....

29
0
Видях на едно от тези растения на върха имаше някакви кафяви неща като много малки листа. не можах да го снимам обаче :/ а и плюс това са страшно ароматни не знам какво означава това ...

Ina

5,040
313
Не се надяваи много много. аз съм брала какви ли не диваци от разли4ни раиони в БГ с надеждата да се напуша или поне за готвене,но пове4ето за нищо не стават. както и да изглеждат и миришат,наи вероятно са пълна пръ4ка. единствено ако някои някога е садил наоколо може да е нещо по разли4но,смесено с дивак,което пак е тъпо. не си прави труда да се грижиш за тях,ако искаш пробваи ги като станат. те ще си станат сами,само им махаи мъжките ако можеш.

52
8
В моя район дивата трева има доста количество смола... Има ли разлика в смолата на сортово растение и на диво?

516
93
Dwars, като ходиш при диваците ги чисти от мъжките. Август като цъфнат женските от всяко късай по някоя клонка и ги пробвай. Може да извадиш късмет и да намериш нещо добро.

52
8
Самата смола на дивака няма ефект или е твърде малко за да хване?

132
28
На първата снимка растенията ми приличат на Индика, но на четвъртата го докарват на Рудералис.
Според мен има някаква вероятност, това, на което си попаднал да е партизанска градина на някой гроуър.
Откъсни листа, за предпочитане от женско растение, и пробвай да ги пушиш. Ако усетиш, че листата те напушват дори съвсем леко, значи това растение като цъфне, ще произведе коз.
Появят ли се някакви макар и малки женски цветчета или оформени глави, още по-добре - пуши направо тях за проба.

Ако се окаже добър напушващ коз, възниква въпроса дали е морално да бъде откраднат.

_

Ако пусне висящи лилави пъпки които са затворени , а върха е цветен това какво означавА мажко или женско ?

140
43
Не се надяваи много много. аз съм брала какви ли не диваци от разли4ни раиони в БГ с надеждата да се напуша или поне за готвене,но пове4ето за нищо не стават. както и да изглеждат и миришат,наи вероятно са пълна пръ4ка. единствено ако някои някога е садил наоколо може да е нещо по разли4но,смесено с дивак,което пак е тъпо. не си прави труда да се грижиш за тях,ако искаш пробваи ги като станат. те ще си станат сами,само им махаи мъжките ако можеш.
И аз съм брал хубави глави от диваци преди време - резултатът 0.00 - пълна трагедия.
В моя край има навсякъде и не мога по никакъв начин да избегна опрашването на моите.

• Like
Reactions: Ina
Status
Not open for further replies.