Дневник На Един Начинаещ!

• Thread starter nasky
  • Start date
  • Tagged users None
nasky

nasky

Ето и малко снимки на 21-ви Ден.След събуждане от сън.. 18/6 Нито торено нито нищо,само с чиста водичка "Бачково" през 3,4 дена го поливам,намерих един червей в почвата ама го оставих да я преработва..:D

Chupakabra

Chupakabra

В крайна сметка за аутдор ли го готвиш?Ако е така фимни го още веднаж на 4те разклонения та да го забавиш още(които скоро ще се покажат).

nasky

nasky

Ми мисля да го изкарвам последната седмица на март ама както гледам времето за март и април ще се оправи чак края на април и не знам да не го обия накрая като го искарам..щото ще му е студено температурите ще са ниски все още ..и май май ще го гледам до края в бокса на там варят нещата времето много ме барка много.Дано се оправи пустото време.А това е нормално да се забави растежа защото за един дем му махнах върха и на сащия ден го пресадих в по голямата саксия и получило ебати шока,ама сега гледам как набира скорост и взема да се пооправя..А ако му срежа тез двете врахчета най-от горе дето са какво ще стане освен пак да се забави растежа?

nasky

nasky

За сега няма да топирвам,разбрах какво е "майн лининг" и все пак мерси.. :)

nasky

nasky

Ми какво да стане аз го изпуших на зелено,беше в пред цъвтежна фаза и айде замина и бях малко сръбнал :D с един френд после сажелявах ама,беше късно но нищо сега има други 5 мадами.. ;)

seedman

seedman

Ми какво да стане аз го изпуших на зелено,беше в пред цъвтежна фаза и айде замина и бях малко сръбнал :D с един френд после сажелявах ама,беше късно но нищо сега има други 5 мадами.. ;)
Че то какво има да му пушиш в предцъфтеж? Шума ли :D ?

nasky

nasky

е имаше главички съвсем малки и хващаше,бяхме пияни свършен факт е.....както и да е ;)

Top Bottom