Дневник на brat_4o

  • Thread starter brat_4o
  • Start date
  • Tagged users None
B

brat_4o

0
1
Здравейте!

Отварям чрез тази тема и дневник, в който ще задавам въпроси и ще споделям проблеми. За вземане правилни действия и ответни мерки.

Ще попитам за един недостатък. Въпроса е към колегите имащи опит в отглеждането на нашата билка при полеви условия.
Днес с голямо притеснение забелязах, че растенията прекъсват да виждат любимото им Слънце към 18.00 +/- , а сутрин се засичат след 9.00-10.00. С тенденцията за намаляване на този период със скъсяването на деня, и промяна траекторията на Слънцето (разглеждам го като движение на Слънцето около нас). Грубо пресметнато, виждат го около 8~ часа. Мисля, че това е твърде малко, като се вземе в предвид дължината на деня.
Неизбежен проблем за растения споделящи една китна и скътана долчинка с дървета (при това каваци - огромни по размер)

Въпросът ми е: Много ли е фатален този недостиг на слънчеви лъчи? Или просто главите няма са станът достатъчно дебели и големи, но ще си налеят смола нормално, както се подобава за сортът им. Тоест ще имат същият процент thc за същото количество маса. Ако не направат само маса, но успеят да добият същото качество, да въздъхна успокоено. :p



П.П. Дано въпросът ми да се разбере по същество! :)
 
B

brat_4o

0
1
Здравейте всички фермери и колеги!
Споделям всички ваши вълнения и грижи, и пожелавам на всички добри резултати, както моите! И успех с беритбата!

Може ли да споделите мнение и да кажете, тези красавици за беритба ли са вече, или още седмица две да ги остава да поцъфтят?



Не съм снимал семките да покажа и тях, но са още съвсем пресни, вода излиза от тях. Мисля че АК 47 ще се бере другият месец.

Всичките снимки са на най- красивото ми бебе.
В другото писмо ще покажа и останалите. :)
 
IMG 2961 1
IMG 2963 1
IMG 2965 1
IMG 2966 1
IMG 2967 1
IMG 2968 1
IMG 2969 1
B

brat_4o

0
1
Дияна.
На Дияна семките са узрели и мисля, че и е дошло времето. :)
 
IMG 2988 1
IMG 2989 1
IMG 2990 1
IMG 2991 1
H

high_time

12
1
we need to get a translator attachment here so we can talk to the non english speaking farmers
 
H

high_time

12
1
nice plants .the sun is important so the buds can grow in between the internodes don't worry about the sun let it run it's course.now are you talking about 8hrs direct or total hrs. with the time changeing that why your getting all those bud sites.don't worry your plants look great and it seems you have alot of them.send more pics of the finished product.
 
Ina

Ina

2,097
313
I know what he saying:). Let me tell him where to start this threat. nice plants he have by the way:)brat-4o:сбъркал си мястото за тази тема,трябваше в BG форума да я сложиш:) Или пиши на англииски тука.
 
B

brat_4o

0
1
nice plants .the sun is important so the buds can grow in between the internodes don't worry about the sun let it run it's course.now are you talking about 8hrs direct or total hrs. with the time changeing that why your getting all those bud sites.don't worry your plants look great and it seems you have alot of them.send more pics of the finished product.



I was talkin' bout harvesting time. The plants aren't many indeed, just enough.
Will gonna show u pictures of my yield, after the growing season had finished

Looks like i have written on a wrong section of the site! :)

Have a good Day! :)
 
B

brat_4o

0
1
i know what he saying:). Let me tell him where to start this threat. Nice plants he have by the way:)brat-4o:сбъркал си мястото за тази тема,трябваше в bg форума да я сложиш:) Или пиши на англииски тука.

Привет!

Преди малко разбрах, че съм пращал постовете в грешна секция от сайта. :)
Много зле, ха ха ха ...
Знаеш ли към кой да се обърна да ми прехвърли Дневника в правилната секция?
 
Top Bottom