• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Добре ли са ми цветята?

Здравейте, опитвам се да си отгледам малко коз за първи път. Оборудвах се с палатка 1м на 1м висока 2,лампа 2000 лед на Hidro Mars, торове на Био БИЗ, ph метри за почвата, ph за водата, овлажнител за въздуха, влагоабсорбатор.
Вече са 9 дни от режим 12 на 12 преди това 40 дни на 16 на 8.

Днес ги погледнах през лупа защото ми се виждат оклюмали и забелязах бели като прашни петна, Дали не ги е нападнала някаква градинка?

305
263
Каква е температурата и влажността при тях, тези бели прашни петна ги покажи да ги видим. Първото, което ми идва на ум е брашнеста мана, но аз не съм имал никога нито вътре нито на вън.

Каква е температурата и влажността при тях, тези бели прашни петна ги покажи да ги видим. Първото, което ми идва на ум е брашнеста мана, но аз не съм имал никога нито вътре нито на вън.

305
263
Според мен няма от какво да се притесняваш всичко е наред. Само не мога да преценя, термометъра на нивото на върховете ли е. Ако е там, може да вдигнеш още малко влагата, след като имаш овлажнител. До началото на същинския цъфтеж, може да я нагласиш на 50-60%, след това и по ниска.
Тия уреди за влажността в почвата не съм ги ползвал, но пробвай да засушаваш повече преди поливка, да видим дали няма да са по- изправени.

Извинете за невежеството, чета доста, но това ми е първи опит и се опитвам да изкарам нещо.
Голям мерак ми е да се науча да си гледам сама.
Едното ми растение е малко недъгаво.

Нивото на термометъра е на ръба на саксиите долу, имам и друго питане.
Много ме е страх от миризмата по време на цъвтежа. Имам всичко, купих като допълнителна защита озонатор за въздуха и пречиства тел на въздуха на шаоми. Дали това ще е достатъчно?

Растенията се гледат в апартамента в който живея в празна стая.

305
263
Нивото на термометъра е на ръба на саксиите долу, имам и друго питане.
Много ме е страх от миризмата по време на цъвтежа. Имам всичко, купих като допълнителна защита озонатор за въздуха и пречиства тел на въздуха на шаоми. Дали това ще е достатъчно?

Растенията се гледат в апартамента в който живея в празна стая.
Озонатор не съм ползвал, но филтър с активен въглен да, с него няма проблеми. Само, когато се отваря бокса за ежедневните нужди мирише няма как. Аз също съм гледам и в апартамент, с филтър и изкарвам извън помещението миризмата след филтъра е почти не уловима.

Термометъра трябва да е на върха на растенията, там се мери температурата и влажността на въздуха.

Много ама много благодаря. Имам филтър с активен въглен карбонов или там както се казва. Монтиран е вътре в палатката. Ама за всеки случай се запасявам с всичко. Само Она ми липсва.

224
93
Она.....това него схванах.вент имаш ли?включиго!и да знаеш ако се гледат правилно без преторявания ,счупвания и други грешки растенията не миришат.дори във късен цъфтеж.има някой други сортове които просто от генетиката си миришат но те са рядкост!

224
93
най-силно мирише ако се среже или счупи някой клонче!!!!тогава миризмата може да стигне.....както в моя случай аз съм в блок на 5 ет ....миризмата от само две клонки миниатюрни ....миришеше от 5 до първия етаж.цялото стълбище!!!върви разправявай че нямаш сестра.

Имам вентилация и имам озонатор сега чакам пречистватели на въздуха
Она е ароматизатор в кутия, който убива всички миризми

145
63
най-силно мирише ако се среже или счупи някой клонче!!!!тогава миризмата може да стигне.....както в моя случай аз съм в блок на 5 ет ....миризмата от само две клонки миниатюрни ....миришеше от 5 до първия етаж.цялото стълбище!!!върви разправявай че нямаш сестра.
Дааа, много неприятна ситуация, направо се припотяваш....като се прибираш /примерно от работа/ и с отварянето на входната врата те посреща позната миризма...
И при мен се е получавало да се размиришат. Филтъра се пръсна по шевовете точно по това време щот се бех накамбанил и оплетох крачката у бокса и в резултат филтъра падна и се пръсна, а момите беха поомачкани доволно и като се размириса....изтръпнах като се прибирах от магазина. Намерих в килера една кутия стара блажна боя, отвотих, разбърках и омазах стари кашони с нея. Много добре се получи! Ама дано не ви се налага да го прилагате!
Мир

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1