Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

631
243
Ако сорта е хибриден, няма да се получи нищо. Знаеш ли какво е било засадено в градината, като сорт? Иначе трябва да се отделя и на вестник и на тъмно. Ако говориш буквално за домати :D

• Like
Reactions: Ina
530
93
Blueberry auto

Аз ще пробвам с blueberry auto, май не стават високи
Като купуваш семена чети им родословието....ауто със low raider 1,2.....в гените стават ниски може би от 40 до.80см.а xl и даже има xxl са със друг канадски рудералис някакъв в гените напр.40 индийка,30% сатива,30%рудералис.

• Like
530
93
Точно ти ли ще ми го казваш? Почти всичките ти постове са спам и нямащо общо с действителността. Но пък са забавни и ме карат да се смея. ;D

Това, че съм регистриран от 1 ден не означава, че отглеждам от 1 ден. Не бъркайте двете неща.
Това, че сте регистрирани преди мен не ви прави по-опитни от мен.
Тука повечето сте отгледали по 100 растения в живота си и вече за специалисти се вживявате. Не сте специалисти, а драскачи. Oсобено ти.

Гледам да не ви обидя, че еготата ви са големи иначе по-остро бих се изразил. Особено за някой предни постове в тая тема. За това и смегчих тона, че лесно се обиждате. Децата не се обиждат толкова лесно, като вас, но и те нямат такова его.

zenzen с това ти отношение на голям разбирач всичко знам и всичко мога, губиш шанса да се научиш на нещо ново, което незнаеш.

💋🐸🧿
Ох bran4o аз заради такива като тебе филмари преди всеки пост пиша 4е не претендирам да съм разбирач и всеки сам да си прецени съвета ми правилен ли е или.......та ко дати обяснявам аздраскача на теб профи гроура........

530
93
Едно растение (глава) не си показал.....дай да видим.пък ще ни учиш на нови неща.

Ако сорта е хибриден, няма да се получи нищо. Знаеш ли какво е било засадено в градината, като сорт? Иначе трябва да се отделя и на вестник и на тъмно. Ако говориш буквално за домати :D
Да, за домати става въпрос, ще ги засуша 1 седмица пък кво стане :)

262
93
Малко зелененина да вкараме,че заприличахме на форума на математическата:D:D.BADazz kush,holly grail и едно somango за пълнеж в 25 литрови.Мацките изглеждат много доволни и след месец ще са за другата тема с мазните глави.Инжинер и главен готвач на проекта е @CrazyTrain аз съм дегустатора:smoking::smoking::cool::party1::party1::mushtache:
DSC02378.JPG
DSC02370.JPG
DSC02371.JPG
DSC02381.JPG

40
8
Добър ден на колегите.... идин малко тъп въпрос нормално ли е в края тоест преди беритба да има доста бели пистили и да продължават да избиват нови?

Last edited:

Ina

5,214
313
Добър ден на колегите.... идин малко тъп въпрос нормално ли е в края тоест преди беритба да има доста бели пистили и да продължават да избиват нови?
Нормално.Примерно като ги полееш обилно и на самия финал пак може да избият.Случвало ми се е като направя промивка с яко вода и после да избухнат все едно на ново цъфват,целите рошави:)Или ако се подобри нещо в условията и им хареса веднага пускат цели нови кичури.:)Ако са много чакай го още.....

Kot

1,112
163
Може времето за беритба да не е дошло реално. Гледай цвета на трихомите.

40
8
Нормално.Примерно като ги полееш обилно и на самия финал пак може да избият.Случвало ми се е като направя промивка с яко вода и после да избухнат все едно на ново цъфват,целите рошави:)Или ако се подобри нещо в условията и им хареса веднага пускат цели нови кичури.:)Ако са много чакай го още.....
Точно нещо такова се получи в смисъл полях го обилно уш за последно обаче продължава да пуска пистили и стои рошаво а е на ден 76 от дадените 63 единствено листата от два дни рязко пожалтяха но ще го почак още де иначе трихомите като че ли само на по горните глави са 30-40% кехлибар

• Like
40
8
Иначе главите са твърди на пипане и ми се струва че ще надмине горната част от очакванията ми(30-50)грама

Ina

5,214
313
Ми още малко,гледай му и трихомките…..Е щом е избухнало нека се изкефи,да изсъхне и прецени пак...…..Може да качи няколко плодника в грамажа:DТака ми се случвало със седмици,аз си го поливам,то си пуска нови и си чакам..…………..Е накрая вече съвсем рехаво и няма смисъл да се чака заради тях,ами си гледаш другите работи.

Kot

1,112
163
Казано честно силно ме съмнява 30-40% от трихомите на така изглеждаща глава да са кехлибарени. Такъв процент означава доста презряла глава.

Ina

5,214
313
Да,вярно,по-скоро може би става дума за мустаците?Да не ги бъркаш,чукчу?Трихомките от тук не съм сигурна,но мен ми се вижда,че са най-много бели,може и кристални да има.А има и друг момент,понякога и те си седят кристални със седмици,после изведнъж пък излизат и кафеви без да са били млечни......Аз не знам защо така е получава,но при мен съм имала случай да ги бера по съвсем други критерии,защото трихома не става така както казват?!:)Чакам си и те са си все кристални....Някой ако може да ми го обясни това?!Не мног често,но се случва.Говорим за топченцата малки кристалчета по главата,защото често се бъркат хората между близалата и тях,че трябва да станат кафеви.Близалата(мустаците) също трябва да са повечето завяхнали,най-буйния цъфтеж да е преминал,но ако гледаме тях трябва растението да е в добро здраве,защото иначе те могат да изсъхнат и от суша или друго много по-рано и не са единствен маркер....А цветенцето е супер иначе!

40
8
Значи аз казах като че ли и то само на горните... понеже не съм сигурен въобще Гледам ги с една обикновенна лупа но то не мога да преценя хубаво и сигурно сте прави... сигурен съм че има тук там но на по долните почти не се забелязва кехлибар понеже не мога преценя добре с тая лупа мислех да бера по друг критерий като спре да пуска пистили и по тъмнеят и завяхнат ма то продалжава да пуска явно ще се позабави още само да не се изхерми накрая... иначе трихомите са млечно бели отдавна

• Like

Ina

5,214
313
Е и да му излезе някой банан няма за кога нещо да опраши.Това става като седи страшно много,в главата може да се появят едни малки,жълти бананчета,но те са по едно две и мисля че няма тука да стане така,е ако излязат режеш и нищо,то си е готово фактически оттук нататък,ти просто го доизчакваш оптимално.....Ти си го гледай пак де,аз си представям най-много до седмица......Мен ме кефи хубаво да ги оставя да изсъхнат, доста суха саксията,даже да се поизмъчи малко да увисне и така го режа,но това не е някакъв закон,ами така си правя,не знам така ли се прави по принцип,ама защо не...….

40
8
Е и да му излезе някой банан няма за кога нещо да опраши.Това става като седи страшно много,в главата може да се появят едни малки,жълти бананчета,но те са по едно две и мисля че няма тука да стане така,е ако излязат режеш и нищо,то си е готово фактически оттук нататък,ти просто го доизчакваш оптимално.....Ти си го гледай пак де,аз си представям най-много до седмица......Мен ме кефи хубаво да ги оставя да изсъхнат, доста суха саксията,даже да се поизмъчи малко да увисне и така го режа,но това не е някакъв закон,ами така си правя,не знам така ли се прави по принцип,ама защо не...….
Ами щом е така значи няма от какво да се притеснявам за сега няма да го поливам повече последната поливка беше в понеделник но не беше изпило предната хубаво и днес като вдигнах съксията имаше влага в чинийката така че ще и иизкара още бая ма чак седмици ще видим..

47
18
Междудругото... Някой пробвал ли е да гледа нещо друго в гроубокса покрай конопа? Примерно някакво цвете. Покрай имам предвид паралелно със конопа.😅

Ina

5,214
313
Да,колегите си гледат и други разсади,чушки,домати,показвали са тук из темите:)Гледат различни растенийца и в самите саксии на конопа,такива,които си подхождат като детелини и тн….Само трябва да се внимава ако вкарваш нещо отвън със саксия,защото носят зарази и буболечки,най-добре да е започнато и то от самото начало при тях със същото измиване на саксиите и предпазни мерки,както конопа.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out