Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

И аз съм се чудил какво може да се гледа в една саксия с конопа кото евентуално даже положително да действие да оказва, Ina , освен детелинки друго сещаш ли се ?

Ina

5,121
313
Еми аз лично не съм гледала при него нищо и не ги знам,но разни тревички има придружаващи,билки.......Нещо,което да не става по-високо от него,тревисти растения….....Тук някъде из темите ги изреждаха някои видове,но дали беше в нашата част или в чуждата.....

262
93
Добър ден на колегите.... идин малко тъп въпрос нормално ли е в края тоест преди беритба да има доста бели пистили и да продължават да избиват нови?
иии един още по тъп отговор.Не бях разбрал че е на 70+ дена цъфтеж.Тва растение е изяло свръх доза стрес/най-вероятно му се е случило всичко кеото не трябва да му се случва:D:D/,дали му даваш или не е повече от видно че яде яко фосфор и калий и не спира да цъфти.Така като стане оправия няма...промий 1-2 пъти,режи и другия път по-сериозно.30-50 грама ...само така ти се струва:D.Следващия път си изгради няква стратегия за торовете щото от всичко по много хубав матерял няма да отгледаш и както са ти подсказали колегите последните 2-3 седмици намали до минимум храната или я спри изцяло и само ан вода и меласка.

главата става голяма и напращяла когато се чуства добре и нищо не и липсва,а не когато бухаш торове до козирката

CrazyTrain сега ще ви покаже как с никви торове се отглеждат напращяли цици дето бият шамари с крак:D:love1::love1::party1::mushtache:

243
63
иии един още по тъп отговор.Не бях разбрал че е на 70+ дена цъфтеж.Тва растение е изяло свръх доза стрес/най-вероятно му се е случило всичко кеото не трябва да му се случва:D:D/,дали му даваш или не е повече от видно че яде яко фосфор и калий и не спира да цъфти.Така като стане оправия няма...промий 1-2 пъти,режи и другия път по-сериозно.30-50 грама ...само така ти се струва:D.Следващия път си изгради няква стратегия за торовете щото от всичко по много хубав матерял няма да отгледаш и както са ти подсказали колегите последните 2-3 седмици намали до минимум храната или я спри изцяло и само ан вода и меласка.

главата става голяма и напращяла когато се чуства добре и нищо не и липсва,а не когато бухаш торове до козирката

CrazyTrain сега ще ви покаже как с никви торове се отглеждат напращяли цици дето бият шамари с крак:D:love1::love1::party1::mushtache:
Eми нали ядохме дървото предния грол.:sweating: Разбрах някой неща за осветлението по "трудния" начин.

40
8

A
За стреса е така и аз съм го писал по горе преторяване и то сериозно си имаше но преди повече от месец също го коментирахме храната от тогава не съм я спирал но е значително намалена от препръчителната на половина единствено green sensation си го давам 1мл на 1л и той има пръст в одалжения цъфтеж за грамажа не си прав ще мине 30 аз залагам на около 45 което ме остройва.. по между другото днес пробвах от най малките пуканки и сам приятно изненадан в главата ми времето спря а реално си литна.....

262
93
A
За стреса е така и аз съм го писал по горе преторяване и то сериозно си имаше но преди повече от месец също го коментирахме храната от тогава не съм я спирал но е значително намалена от препръчителната на половина единствено green sensation си го давам 1мл на 1л и той има пръст в одалжения цъфтеж за грамажа не си прав ще мине 30 аз залагам на около 45 което ме остройва.. по между другото днес пробвах от най малките пуканки и сам приятно изненадан в главата ми времето спря а реално си литна.....
ами дано да греша за грмажа,макар че сушенето е относително нещо и ти можеши 100 грама да го оставиш...зависи как ти е кеф да си го пушиш

тва че напушва е супер..не си хабил енергия и време напразно:smoking::smoking::cool:

бонус са поуките,дано да си разследвал внимателно случея

47
18
Айдее, стана и ташака при мен. Утре ще ни правят дръг тестове във фирмата. Искам да питам, възможно ли е при редовно пушене да успееш да отчетеш отрицателен? Теста ще е с урина.

243
63
Лоша работа. Виж ж в liberty420. Там четох четох за тестерите след колко време хващат.
Мир

Ina

5,121
313
Айдее, стана и ташака при мен. Утре ще ни правят дръг тестове във фирмата. Искам да питам, възможно ли е при редовно пушене да успееш да отчетеш отрицателен? Теста ще е с урина.
Баси фашизма!А ушите гледат ли ви сутрин дали са измити и ноктите изрязани?:(А чужда няма ли шанс да използваш,и в тоалетната ли те гледат?!

Ina

5,121
313
Докато работника си изпълнява съветсно задълженията и идва в определеното време в адекватно състояние аз не бих го следила в свободното си време какво прави.Видя ли че се прави на пастет и това му се отразява на работата,за която аз му плащам или застрашава безопасността,това е вече друг въпрос-ще хвърчи с 300:)Но сам да си гониш хората без нужда,така може да загубят най-добрите си работници за дреболии.

243
63
Докато работника си изпълнява съветсно задълженията и идва в определеното време в адекватно състояние аз не бих го следила в свободното си време какво прави.Видя ли че се прави на пастет и това му се отразява на работата,за която аз му плащам или застрашава безопасността,това е вече друг въпрос-ще хвърчи с 300:)Но сам да си гониш хората без нужда,така може да загубят най-добрите си работници за дреболии.
Това май е насочено към фирмите със шофьори.
Те и в училищата искат да правят тестове..... Пак кинти за усвояване.:mad::mad::mad:

Last edited:
  • Like
Reactions: Ina

Ina

5,121
313
Това май е насочено към фирмите със шофьори.
Те и в училищата искат да правят тестове..... Пак кинти за усвояване.:mad::mad::mad:
На учителите ли хаха Да,за шофъори и някои браншове може би е редно,примерно които возят деца или разни рискови професии.Но пак тази врътка "след употреба на...","под влияние на"е много кофти.А те таксиджии с психични отклонения наемат......Мъжа ми му трябваше психотест,отиде,питаха го пристрастен ли си към нещо,ползвал ли си наркотици,той каза "Не"и му дадоха документ ,че е психично здрав,а можеше спокойно да е и психопат убиец:D

40
8
Колеги единственото спасение е презерватив или нещо с чиста проба урина в джоба (от някой близак) да не се забелязва изпитан метод всичко друго е обречено няма отърване от проба в урината...

• Like
40
8
Не, на учениците, за съжаление. Смятай на колко деца (а и семействата им) ще съсипят бъдещето. Намирисва ми на диктатура... :mad:
Въобще не вярвам на това практически невъзможно......

243
63

243
63
Въобще не вярвам на това практически невъзможно......
Де да знаеш? И аз не вярвам да мине, ама на някои хора им се ще да може... Що тестери ще се продадат, а пък колко рушвет ще падне....
Вижте какво излиза като чукна това в гугъл:
Позиция: Тестване на всички ученици за наркотици и опасните "билки"
мир

Last edited:
  • Like
47
18
Така,
Баси фашизма!А ушите гледат ли ви сутрин дали са измити и ноктите изрязани?:(А чужда няма ли шанс да използваш,и в тоалетната ли те гледат?!
О в друг град съм, нямам познати дет да не пушат иии вечевзег мерки. Имам 3 двулитровки бира и 5 литра вода, които ще пия до утре сутрин, ако тва не помогне ЕБАЛ СЪМ МУ МАЙКАТА НА ШЕФА. И НА ТЪПАТА ШФЕЙЦАРСКА КОМПАНИЯ И НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ИМ ЗАПКАТИ

Ina

5,121
313
Как мина?!:/Дано е помогнало,но ако пушиш доста......И сега гледаш цялата фирма уволнена и шефа си бачка сам хахаЕдин взимал кока,друх амфет,5ма пушили хахаха Няма ли кой да изкарва парите на шефовете край с тях:)В Швейцария всички пушат и доста гледат,но тук за робите не е позволено,ние не трябва да мечтаем за правата и свободите на западните държави(нито за заплатите им,иначе за какво са открили тук филиали),а само да изпълняваме нарежданията им и да работим за по-малко същата работа:(

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds