Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

47
18
Как мина?!:/Дано е помогнало,но ако пушиш доста......И сега гледаш цялата фирма уволнена и шефа си бачка сам хахаЕдин взимал кока,друх амфет,5ма пушили хахаха Няма ли кой да изкарва парите на шефовете край с тях:)В Швейцария всички пушат и доста гледат,но тук за робите не е позволено,ние не трябва да мечтаем за правата и свободите на западните държави(нито за заплатите им,иначе за какво са открили тук филиали),а само да изпълняваме нарежданията им и да работим за по-малко същата работа:(
Голям майтап, не ни направиха дръг тест, били го отложили. Иначе гледаш всеки на опашка пред диспенсера за вода с по едно шише

• Haha
Reactions: Ina

Ina

5,025
313
Мисля,че ако си шеф това трябва да ти каже достатъчно:)А и малко е такова "ще има дръг тест,няма да има.."А кога ще е казаха ли или като на една приятелка родителите и правеха често изненадващи.Което е отврат,но все пак ти го правят вашите и може би е имало за какво:)Но тя точно по тзи причина започна по-често да шмърка,вместо да пуши,защото смяташе,че се маха по-бързо амфета.Страхотно,нали!:(Когато родителите нищо не разбират от наркотици,но са наплашени от медиите и се опитват да контролират децата си.

Ако пусне висящи лилави пъпки които са затворени , а върха е цветен това какво означавА мъжко или женско ? Мисля че върха е като прашец

Last edited:
25% тхц стават ли чук китките ? И възможно ли е да даде добив на китка повече от 600гр от обявеното ?

510
243
25% тхц стават ли чук китките ? И възможно ли е да даде добив на китка повече от 600гр от обявеното ?

Нещо те посъветвах, по- горе, давай не се притеснявай, ако научиш нещо ново.

Някой пробвал ли е препаратите на canna за растеж и цъфтеж ? Ако може дайте ми съвет.. сега ползвам canna terra vega за ръстежа , но за цъфтежа се двуомя между canna flores и canna bio boost ???

249
43
И КОЙ КАЗА 1,...2....3....4....5...,6,...7...,8...,9...,10....11....12.... УУУУУУУУУУ!:D
Ако ти трябва кавалер за бала съм навит, макар че съм мааааааалко резервиран....🕺

249
43
Някой пробвал ли е препаратите на canna за растеж и цъфтеж ? Ако може дайте ми съвет.. сега ползвам canna terra vega за ръстежа , но за цъфтежа се двуомя между canna flores и canna bio boost ???

Батка, мъжко е !🥚🥚🥒

Ina

5,025
313
Ако ти трябва кавалер за бала съм навит, макар че съм мааааааалко резервиран....🕺
Хахаха,къде ти,моя беше...да кажем доооста по-отдавна:D Слушам децата просто как се кефят,че свършва даскало,обичам да ги гледам как се радват и се надяват на нещо яко в живота,пожелавам им го:)И пада якото размазване,само като се сетя хахахаха Че не съм била само на моя,а и още няколко години след това все някой изпращахме:) Ако има колеги абитуриенти,пазете се все пак и внимавайте там с колите,оставете си тяло и за остатъка от живота:)

Даже градушка претарпяха ама и температури по 2 3 градуса ама яки кучета излезнаха хахаха

Ina

5,025
313
Добре са,екстра.Само че не е лошо с нещо да ги защитиш,да пръскаш.Аз си правя домашни такива няколко цигари,люти чушки и когато ходя пръскам с тях всеки път да не ги изяждат:)За да не тровя с химикали,иначе има и такива най-различни широкоспектърни,но са много отровни и не ща да ги пипам въобще.Махни тревичките да не ги докосват,защото и по тях се катерят разни гадинки,може д а поръсиш малко пепел или пясък около стъблото пак за това и евентуално за охлюви.....Най-долу има едни миниатюрни единичните листа и тройни листенца и някакви малки разклоненийца към тях,тях може да махнеш,защото и те са много ниско до земята,където няма да станат,само подпомагат заразите и насекомите да с е катерят нагоре.То ще сътане голямо храстче(дано)и те ще останат някъде отдолу заврени,а е хубаво между цветето и земята да минава въздух малко.

Добре са,екстра.Само че не е лошо с нещо да ги защитиш,да пръскаш.Аз си правя домашни такива няколко цигари,люти чушки и когато ходя пръскам с тях всеки път да не ги изяждат:)За да не тровя с химикали,иначе има и такива най-различни широкоспектърни,но са много отровни и не ща да ги пипам въобще.Махни тревичките да не ги докосват,защото и по тях се катерят разни гадинки,може д а поръсиш малко пепел или пясък около стъблото пак за това и евентуално за охлюви.....Най-долу има едни миниатюрни единичните листа и тройни листенца и някакви малки разклоненийца към тях,тях може да махнеш,защото и те са много ниско до земята,където няма да станат,само подпомагат заразите и насекомите да с е катерят нагоре.То ще сътане голямо храстче(дано)и те ще останат някъде отдолу заврени,а е хубаво между цветето и земята да минава въздух малко.
Люти чушки на прах с вода ги смесваш и после праскаш цветето цялото така ли ?