Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

Дават ги 25% тхц и височина 170см и добив 600гр... възможно ли е да пуснат повече добив и на височина да станат по високи ? Също така това са 3 сорта различни маркови семки но в момента се развиват по еднакъв начин и на външен вид са еднакви.. малко ми е странно ??

Ina

5,104
313
Да,най-лютите възможни,може пресни,може чили нещо:)Всякакви такива неща дразнят животинките ,ще ти изредя няколко,които се сетя примерни и се намират навсякъде:черен пипер,чесън(може и на прах има в магазина),лук(боклуците от лука ги накисваш),тютюн какъв да е,най-добре не скъп,Има и някои билки смрадливи такива,които също ги гонят...И в една пръскалка като ходиш ги пръсваш обилно целите и там по земята малко около стъблото.Това на нищо не наврежда,нито трови,дори ги и подхранва:)Иначе има бруталните химии,но трябва да се внимава с тях,всичко тровят за едното нищо,а и така добре си изкарват,просто след дъжд ако можеш да идеш и да пръснеш е екстра.

Ina

5,104
313
Дават ги 25% тхц и височина 170см и добив 600гр... възможно ли е да пуснат повече добив и на височина да станат по високи ? Също така това са 3 сорта различни маркови семки но в момента се развиват по еднакъв начин и на външен вид са еднакви.. малко ми е странно ??
Това е примерно,иначе всичко е възможно:)Добива също варира според грижите и други фактори,които не зависят от нас,те са написали там,но кой знае кой и как го е гледал.Може да е оптимално в най-добри условия,относително е това дето пишат,само за ориентир.Те са още малки,сега не се различават много още,после ще се различат добре сигурно:)

Да,най-лютите възможни,може пресни,може чили нещо:)Всякакви такива неща дразнят животинките ,ще ти изредя няколко,които се сетя примерни и се намират навсякъде:черен пипер,чесън(може и на прах има в магазина),лук(боклуците от лука ги накисваш),тютюн какъв да е,най-добре не скъп,Има и някои билки смрадливи такива,които също ги гонят...И в една пръскалка като ходиш ги пръсваш обилно целите и там по земята малко около стъблото.Това на нищо не наврежда,нито трови,дори ги и подхранва:)Иначе има бруталните химии,но трябва да се внимава с тях,всичко тровят за едното нищо,а и така добре си изкарват,просто след дъжд ако можеш да идеш и да пръснеш е екстра.
Сега съм ръсил гранули където ги дават за дивиТе животни против глигани и такива но не змам и за насекоми дали хващат от миризмата им.

Ina

5,104
313
Те гонят ли ги,дано не ги тровят?За това не знам,аз не съм пробвала такива,но за дребни насекоми е друго предполагам.Не обичат люто, миризливо....А за разни зайци и тн,които също ги хапват аз карам мъжа ми да п.... наоколо,не баш върху тях,но близичко около периметъра хаха:)Да,странно може да звучи,ама нищо не припарва,животните не обичат човешка урина.

Здравейте ,
Имам 200 ватова CFL и днеска забелязах че половината тръби, туби или както му се вика (4 от 8) не светят.Не съм я удрял поливал или нещо подобно.
Някой имал ли е такъв поблем и дали е решим че едни 70 лв. пак не ми се дават?
Мерси!

251
43
Здравейте ,
Имам 200 ватова CFL и днеска забелязах че половината тръби, туби или както му се вика (4 от 8) не светят.Не съм я удрял поливал или нещо подобно.
Някой имал ли е такъв поблем и дали е решим че едни 70 лв. пак не ми се дават?
Мерси!
Ако имаш бележка, гаранция и т.н, веднага се обаждай на магазина или направо им я занеси. Ако си я купила по-отдавна, вече не знам.....🐽

Те гонят ли ги,дано не ги тровят?За това не знам,аз не съм пробвала такива,но за дребни насекоми е друго предполагам.Не обичат люто, миризливо....А за разни зайци и тн,които също ги хапват аз карам мъжа ми да п.... наоколо,не баш върху тях,но близичко около периметъра хаха:)Да,странно може да звучи,ама нищо не припарва,животните не обичат човешка урина.
Тези автоматици в саксия без лампи за колко време стават ? Знаеш ли нещо по въпроса ?

Ina

5,104
313
Кои автоматици,не разбрах въпроса?Какви си взел?Без лампа,демек навън?

Кои автоматици,не разбрах въпроса?Какви си взел?Без лампа,демек навън?
На терасата в саксии white widow auto i big bud auto na seed stockers по 2 саксии от двата сорта ще правя ама нямам възможност за лампи.. въпроса ми е за колко време ще са готови ?

510
243
До сега да беше прочел нещо, от март месец до сега едни и същи тъпи въпроси от тебе, почвай да четеш, аз не знам защо ти се връзват и ти отговарят изобщо на тебе. Само троли по цял ден тука, вместо да прочете нещо и да му влезе в главата. Тук не е детската градина, трябва да имаш поне някакви минимални познания, не може да ти се обяснява, като на бавно развиващ се. Забелязваш ли, че само ти задаваш такива малоумни въпроси, къде ако се напънеш малко и сам ще си отговориш. Това тук не е чат стая, това е форум за отглеждане на марихуана. За това време къде си тук, трябваше вече да ги знаеш тези неща. Тръгнал 33 семки да покълнва, а не знае кое мъж и кое е жена.

На терасата в саксии white widow auto i big bud auto na seed stockers по 2 саксии от двата сорта ще правя ама нямам възможност за лампи.. въпроса ми е за колко време ще са готови ?
Мъжко или женско ?

Мъжко или женско ?
Сега може ли да е опрашило другите

Ina

5,104
313
Кот спечели снимка на месеца,дали забелязахте?:)И аз гласувах за него:)Интересно как ще дадат наградите?Те сега си заслужават повече,отколкото по-рано.Не смях нищо д а пиша или да коментирам да не кажат пак,че сме се уговорили,тоя път не сме,съвсем честно си я спечели!:)

510
243
Честито, аз не съм разбрал, но нали имахме забрана БГ секцията да не участва повече в конкурса?

Ina

5,104
313
Е да,имаше нещо такова.....Сигурно са забравили,а и не го намирам за много удачно.Сигурна съм,че и те си гласуват за приятелите,чак такава измама не е било...….Но сега това няма нищо общо,никой не се е уговарял,човека си участва съвсем честно и други го избраха,не от БГ.....пак подчертавам:)

До сега да беше прочел нещо, от март месец до сега едни и същи тъпи въпроси от тебе, почвай да четеш, аз не знам защо ти се връзват и ти отговарят изобщо на тебе. Само троли по цял ден тука, вместо да прочете нещо и да му влезе в главата. Тук не е детската градина, трябва да имаш поне някакви минимални познания, не може да ти се обяснява, като на бавно развиващ се. Забелязваш ли, че само ти задаваш такива малоумни въпроси, къде ако се напънеш малко и сам ще си отговориш. Това тук не е чат стая, това е форум за отглеждане на марихуана. За това време къде си тук, трябваше вече да ги знаеш тези неща. Тръгнал 33 семки да покълнва, а не знае кое мъж и кое е жена.
Аз тебе въобще не те питам , нито ме интересува мнението ти , ако реша и 100 семки ще направя.. просто не ти влиза в работата...

140
43
Как смееш да говориш така на Лордовете-откривателите и създателите на марихуаната. :(

• Haha
Reactions: Ina
243
63
Как смееш да говориш така на Лордовете-откривателите и създателите на марихуаната. :(
Хубава работа! И за какво се заяждаш сега? Така градината ти няма да стане по-хубава. Точно от ветрушка и скорпи може да се научи много, както за ин, така и аут дор.
мир

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush