Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

263
63
Кот спечели снимка на месеца,дали забелязахте?:)И аз гласувах за него:)Интересно как ще дадат наградите?Те сега си заслужават повече,отколкото по-рано.Не смях нищо д а пиша или да коментирам да не кажат пак,че сме се уговорили,тоя път не сме,съвсем честно си я спечели!:)
🍺🍻🥂🍷🥃🍸🍹🍾

• Like
Reactions: Ina
Как смееш да говориш така на Лордовете-откривателите и създателите на марихуаната. :(
Влизам в фермата последните 2-3 години, само да чета какви ги вършите. Гледам и не вярвам, как това
хубаво място се е напълнило с тийнове, които нямат пари за трева и реват, като малки деца.
Не ви ли е срам, да се държите по- този начин с хората, които имат повече знания от вас? Това, че
ветрушката ви хока е за хубаво, ама вие не може да го разберете. Вижте, че само той/тя и Inna споделят,
нещо от което има какво да прихванете и да се научите. Може ли да влизаш във форум за отглеждане и
да се правите на интересни и да обиждате, аз ако съм на него повече нищо няма да Ви споделя.
Нарочно разгледах старите му дневници, дори е спечелил конкурс тук, а вие нямате никакво уважение.
Само да напишете "Vetrushka" в търсачката и ще видите тонове полезна информация, която е оставил/а тук.
А вие само пишете и се заяждате, когато човек иска да ви вкара в правия път. Кой ще Ви показва, когато
и тези 2-мата, които пишат спрат, ще си останете сами с въпросите.
Срам и позор за тази секция, то затова вече никой не влиза, както и аз.

Ina

5,214
313
Как смееш да говориш така на Лордовете-откривателите и създателите на марихуаната. :(
Това са лордовете,а към мен се обръщайте с "ваше величество"хехехе;)

110
63
автоматиците топирате ли
Някои ще ти кажат че не се пипат , други ги "тенират" ... аз мисля, че ще дадът еднакво , но малко ще ги забавиш , абе няма много смисъл , но може.

• Like
Reactions: Ina
263
63
А бре, момци и моми я дайте идея как да съхранявам RSO , че гледам има едни дребни кутийки от силикон по шоповете, които въобще не ме устройват.....

405
93
А бре, момци и моми я дайте идея как да съхранявам RSO , че гледам има едни дребни кутийки от силикон по шоповете, които въобще не ме устройват.....
I can’t read the Language but I feel good vibes. You learn valuable information from this site and it’s for free. Very smart growers here and I want to learn from all of them.

Ina

5,214
313
В кой да е буркан,който да е удобен,по-плитък,стъклени кутии има разни малки......От левчето/китайския мол хахах може да изнамериш нещо подходящо,аз от там си взимам разни такива и за коза......

263
63
В кой да е буркан,който да е удобен,по-плитък,стъклени кутии има разни малки......От левчето/китайския мол хахах може да изнамериш нещо подходящо,аз от там си взимам разни такива и за коза......
а ако съдът е открит проблем ли е ?

Ina

5,214
313
По-добре затворен,защото ще се цапа и праши.....То май е желателно и да е добре затворен,един вид да не влиза въздух и да седи на хладно и тъмно да се съхранява по-добре ако е за дълъг период.При мен е просто в кутийка стъклена с пластмасов капак ,който се затваря плътно,но не и чак херметически и е просто в стаята ми,но това едва ли е оптималното за съхранение.....Ама това как се мацоти,то остава половината по всичко,с което се опиташ да го сипеш,изкараш,намажеш,ужас е:)Като се замрази се втрърдява донякъде,като се загрее се стапя.Когато го прехвърлиш в стъкленото нещо може да го загрееш леко на фурна да потече цялот на дъното,но не на много висока темнп да не му се изпарят нещата,примерно до 80,90....Но наскоро си направихме нещо много яко,понеже така хич не е удобно за пушене(то не е за това де,но аз го пуша чат пат) овъргалях едно топченце с трихомки от глави(пресяти доколкото ми беше възможно)и така стана сухичко,много удобно!И много яко!:DСледващия път ще снимам,все едно хашишче,но малко по-различно.

634
243
Да ви покажа, колко са учтиви потребителите на този форум и защо няма развитие е как да има с такова държание. Не стига, че иска помощ, а накрая се държи, като див селянин. Писах на админа, да ми изтрие цялата ми споделена информация тук, много се надявам да го направи. От мен успешен сезон и довиждане.

Clipboard01.jpg

68
18
Според мен не им обръщай внимание. Сега има една много добра реклама на
Sprite май. Слогана е: I Love You Hater. :)

Ina

5,214
313
Аз на лично си говоря само с умни,възпитани хора,може да са нови градинари и да не знаят още нещата,все едно,аз каквото(доколкото) знам за такива няма да ме мързи да го повторя,но се вижда когато човек може да разсъждава и има ентусиазъм и потенциал да се научи,и по въпросите му си личи и въобще,че е адекватен човек и може общуването с него и за мен да бъде от полза...…..И си търсят сами и си гледат старателно цветята и питат разумни неща,че пък и ти може да ги попиташ нещо.

68
18
Колеги, това какво е според Вас? Почвата е от магазин, но има някакви мушици из нея. Поливах с екстракт от червей.

260
63
Колеги, това какво е според Вас? Почвата е от магазин, но има някакви мушици из нея. Поливах с екстракт от червей.
Taka както се вижда само тези отпред са изгорени. Най-вероятно си ги накапал докато си ги поливал. Екстра са!
:party1:

Май си объркал нещо при разреждането на екстракта, по идея не гори листа при накапване, даже се пръскат ако е правилно съотношението :)

Ina

5,214
313
Може да е гризнато също така,мушиците,за които се сещам май не причиняват това,но не знам.Нали не са бели?Белите са по-кофти,ако са от тези от влагата не е такъв проблем.Може да сложиш в близост лента за да с е лепят по нея и разгледай дали има нещо друго.Да,иначе не изглежда нещо фатално,може и нещо да е минало набързо:)Но все пак наблюдавай дали ще има още.Ако има други цветя в близост и от тях може.

156
63
Да ви покажа, колко са учтиви потребителите на този форум и защо няма развитие е как да има с такова държание. Не стига, че иска помощ, а накрая се държи, като див селянин. Писах на админа, да ми изтрие цялата ми споделена информация тук, много се надявам да го направи. От мен успешен сезон и довиждане.

View attachment 873030
Не бях влизал в форума известно време и видях, че Vetruska се отказва от коментари заради такива индивиди - което е жалко :(
Отглеждането и пушенето на марихуана за мен е НАЙ-МАЛОВАЖНОТО нещо в моето ежедневие и може би затова не бях разбран от повечето тук.
Пуша 150 грама на година.
Не искам съвети от вас-нито лайкове, нито упреци и нападки .
Има новобранци помагайте на тях,нали за това сте тук-да помагате на съмишленици да легализираме марихуаната.
Но УТОЧНЕТЕ, това надпревара ли е-кой ще изкара по хубава глава за конкурс и награди или Е ЗА НАС ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ina

5,214
313
То само аз останах....:DИскам да си лафя за коз и отглеждане на коз и да гледам и показвам снимки,този форум е за това:)Защото във Фейса не мога да показвам снимки на коз и да лайквам и затова съм го махнала:)Мен ми е мания някаква самото отглеждане,не знам ако е позволено дали ще ме вълнува толкова:)Просто има хора с всякакви характери и възпитание и понякога се сблъскват:)Нормално.Има и надпревари и състезания, който има възможност и иска да участва...….Снимка на месеца и тн.А какво стана с аутото,сигурно е станало яко цветно?

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out