Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

142
93
[
Не бях влизал в форума известно време и видях, че Vetruska се отказва от коментари заради такива индивиди - което е жалко :(
Той вече за 4ти път така се фръцва заради някой такъв.Има надежда и пак да се върне знаем ли 😄.
Отглеждането и пушенето на марихуана за мен е НАЙ-МАЛОВАЖНОТО нещо в моето ежедневие и може би затова не бях разбран от повечето тук.
Не,не беше разбран заради това,че на всеки пост казваш как семките на сиид мафия не били боклуци😄.
Не искам съвети от вас-нито лайкове, нито упреци и нападки .
Нямаше да ги получиш,ако не беше писал тия неща за сиид мафията,растението ти изглежда готино и никой нищо не може да ти каже за него,но не казвай,че на семките нищо им няма.
Има новобранци помагайте на тях,нали за това сте тук-да помагате на съмишленици да легализираме марихуаната.
Ти като не си новобранец,защо купуваш семки от мафията.Прав си,тук сме да си помагаме и това се стремя да правя казвайки на хората да не се подават на шанаджийски банки за семки.Не мога да кажа,че форума е за легализация и не виждам как може да е,по-скоро за мен е място където има други хора като мен и можем да разменяме опит,инфо и техники.
Но УТОЧНЕТЕ, това надпревара ли е-кой ще изкара по хубава глава за конкурс и награди или Е ЗА НАС ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Е за нас си е как.Между другото поздравления за Kot,който точно тук спечели снимка на месеца.

141
43
Прекалих с натякването на банката- осъзнах го. Наистина изглежда тъпо отстрани.
И какво излезе сега - аз сега не трябва да си показвам растенията тук,защото на някой може да му хареса на външен вид и да реши и той да си купи семена от там.
А качеството им мога да коментирам само от моя гледна точка,защото всеки си има различни критерии и толеранс.

142
93
И какво излезе сега - аз сега не трябва да си показвам растенията тук,защото на някой може да му хареса на външен вид и да реши и той да си купи семена от там.
Който иска да си купува от там,просто да знае,че сорта който плаща,няма да е същия,който ще получи .Пък нека да изглежда яко,да мирише яко и да хваща яко,това е.

Като стана въпрос за банки някой поръчвал ли е или има ли мнение за регсиидс ? 🙄

55
18
Хора, някой поръчвал ли е CBD масло за пиене? Т.е. питам ако някой има инфо. да сподели от къде, какви пари, истинско и т.н. Трябва ми спешно информация. Предварително Ви благодаря!

Ina

5,113
313
Доколкото съм чела и чувала THC e по-скоро за лошите образувания,но такова не се продава законно,само CBD.Хората си правят и от дивак масло като няма от какво,също така може да се накисне и в олио от конопени семена,което също се води само по себе си много полезно и противораково.Него поне го има в магазина и ако имаш някакви глави ,трим или нещо може да с е направи с него микс.Всичко се стрива и пече предварително на 100 градуса във фурна и покрито с готварско фолио.После опеченото се миксира с конопеното олио(от семена,има го по био магазините и в "Ремедиум"-а съм го виждала),разбърква се с пасатор и се оставя вътре няколко дни да кисне,катои може да се разтръсква отвреме навреме.После се прецежда и се пие по една лъжичка на гладно.Обаче може да хваща,трябва да с е има предвид,зависи колко и какво си сложил в олиото.Затова се почва с чаена лъжичка вечер преди лягане.А е много добро и за мазане локално върху образуванието ако то е достъпно за мазане.Иначе съм виждала БГ сайт,където продаваха CBD масло в шишенца различна концентрация и съответно различна цена(висока),но трябва да видя ще го намеря ли кой беше.....

Last edited:
наче съм виждала БГ сайт,където продаваха CBD масло в шишенца различна концентрация и съответно различна цена(висока),но трябва да видя ще го намеря ли кой беше.....
Имаше една аптека около руски паметник, хемпфарма, хемпстор или нещо подобно с "хемп", но цифрите бяха смразяващи 😳 .

Ina

5,113
313
Да,за едно шишенце някви стотачки,зависи от концетрацията,а то няма да е едно.Еми това е малко гадно,че гонят цените на раковата индустрия и лекарствата,сигурно си викат "щом лекарствата са скъпи,а това е модерно,значи може и ние да надуем цените"А и не ги правят тук,като че сме сакати и/или малоумни ,ами ги вкарват от Чехия и незнам къде още по-скъпо излиза.Или нашите производители се принуждават да си изкарат реколтата да я обработят кой знае къде и това няма как да не оскъпи за тукашния потребител.

Здравейте приятели. Аз съм напълно нов тук и от известно време чета из форума. Забелязах, че има хора с огромни познания и наистина им доставя удоволствие от отглеждането на това растение. Както на повечето тук , така и аз искам да създавам своя продукция, която да си употребявам. Ето и че засадих първите , те са рандомчета (извадих ги от глава - 6 на брой от тях 4 се хванаха , нещо като опитни зайчета) Дори не съм сигурен дали да продължа да ги гледам от гледна точка на качеството , понеже преди няколко дни пристигнаха семената, които поръчах от RQS ( моля за мнението Ви за тях , ако сте запознати) х3 Royal Dwarf, x3 Quick One, и бонус към тях х1 Royal Jack, всички се водят autoflowering. В процес на покълнване са за сега. За огромно съжаление, нямам финансовата възможност да закупя качествени торове и съоръжения за отглеждането им. Поради този факт, ще бъдат аутдорчета. Разполагам с двор , без видимост от други хора,достатъчно пряка светлина, почвата е благоприятна. Единственото което ме притеснява за момента е дали ще се получи нещо? Като се има на предвид липсата на професионализъм и липсата на специални торове и добавки. Имам нужда от подкрепата Ви. Вярвам че има наистина хора с голям опит и желание за отглеждането им. Искам да бъда един от Вас. Благодаря предварително!! :p
IMG_20190601_203844348.jpg

Ina

5,113
313
Здрасти!Повечето маниаци се преместиха в техния нов БГ сайт grysti.com,но някои минават и от тук:)Тези скъпи торове и добавки искам веднага да те успокоя,че повечето са излишни или поне се минава добре и без тях.Аз поне не ползвам никакви такива глупости,всичко ми е събрано от градината,е,купувам чат пат тор от червей или някой чувал торф,зеолит и тн.Прочети как се гледат аутота,най-вече да не ги започваш на тясно,защото може да цъфнат мънички дори и да ги пресадиш.Ако имаш възможност посади си ги в градината направо(но ще трябва да ги защитаваш,може с някое самоделно парниче)или поне в доста големи съдове директно.Те не чакат есента за да цъфнат,както сигурно знаеш,а си цъфват сами когато достигнат някакъв размер,различен за различните вида аутота,има по-бързи и по-бавни.....Така че всяка грешка или проблем им отнема от времето за развитие,малко са по-сложни в това отношение,че нямат време за възстановяване.Почва мекичка и рохкава,да не става на кал.Разрохкай я и обогати,като добавиш и дренажче,камъчета,перлит или там едър пясък,каквото имаш.Тор ако имаш оборски,но се добавя малко така,умерено,те не обичат много прехранване.Има купища домашни торове,които може да с е използват и в последствие да си правиш на двора в шишета сам добавки-коприва,люцерна,пилешко......и не са по-лоши от някои купени,а са без пари,така че спокойно в това отношение,всичко е повече реклама:)Е,има качествени неща разбира се,но не е наложително всичко това да се накупи за хубав гроу.
Тези рандомите може да си ги гледаш просто за да свикнеш с растението и за опит,да пробваш да режеш върхове и тн,личния опит е най-ценен и практиката,така че ако искаш остави си ги,но не им възлагай големи надежди(така ако са яки поне ще с е изненадаш приятно,а ще си подготвен че може и да не стават),защото наистина резултата от такива семки често е кофти качество.Има изключения,но рядко.Те обаче не са като аутотата(предполагам,защото не знам тези от какво растение са били)а цъфтят със скъсяване на деня(затова вътре ги пускат 12/12 светло/тъмно за да ги накарат да цъфнат,докато при аутото това не с е налага),а са фотопериодни най-вероятно.
Та така,прегледай сега за почвата за да им нагласиш мека и приятна,дали ще са в съдове на двора(което може да бъде удобно да се местят,но трябва да са доста големички съдовете за предпочитане)или пък директно в земята.Може да опиташ и двата варианта пак за да добиеш представа.

Благодаря ти за изчерпателния отговор. Ще продължавам да чета и прилагам написаното от вас. Много полезна информация. Ще стана част и от новия ви сайт, изглежда много готин

• Like
Reactions: Ina

Ina

5,113
313
Не съвсем.Каква беше почвата?Ти нещо добавял ли си за торене?Според мен от валежите много влажно седи и понякога в храстите хващат гъбички и какво ли не или става кисело от влага.Това скапаното го почисти надолу,докъдето е зелено най-добре да махнеш всичко,от там също гъбясва евентуално,може да поразкопаеш дупката отгоре,може да с е поръси нещо стара вар или камъчета и да оставиш да съхне.Там долу виждам малки връхчета,бих ги махнала и тях......И като поизсъхне ще видиш нагоре как продължава и да си ториш и евентуално пръскаш,но сега най-вече съхнене.

Купена почва съм слагал в дупка по 6 литра почва. Иначе поливам за ръстеж препарат на био основа който разтварям във вода, вече го напръсках с био препарат който е за вредители и болести и така всяка седмица се пръска с него , иначе
поливам с препарата за ръстеж постоянно- 2 пъти седмично

Ina

5,113
313
Ако е много мокро ти не бива да мокриш повече ако е валяло доста сега е по-важно да изсъхне.Прекопай малко около него да влезе въздух надолу.Според мен му трябва нещо твърдо и калциево тези дни,поръси му някакви камъчета,зеолит,стара вар,може гипс,но аз не съм ползвала и не знам кой точно гипс и дали всеки става за тази цел,но тези неща хем вдигат ph хем имат калций,хем и пречат на гъбичките в почвата донякъде....Препарата не знам какъв е,но може и да го вкиселява още торенето+продължителната влага......Виж какво е leaf septoria много често тaзи гъбична болест ги напада след дъждовете и при вкисване.

Ако е много мокро ти не бива да мокриш повече ако е валяло доста сега е по-важно да изсъхне.Прекопай малко около него да влезе въздух надолу.Според мен му трябва нещо твърдо и калциево тези дни,поръси му някакви камъчета,зеолит,стара вар,може гипс,но аз не съм ползвала и не знам кой точно гипс и дали всеки става за тази цел,но тези неща хем вдигат ph хем имат калций,хем и пречат на гъбичките в почвата донякъде....Препарата не знам какъв е,но може и да го вкиселява още торенето+продължителната влага......Виж какво е leaf septoria много често тaзи гъбична болест ги напада след дъждовете и при вкисване.
Ами беше малко мокро и яко треви около него но ги оскубах и после напръсках и полях... то ще стане ясно след седмица кво е положението , надявам се да не умре....

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds