Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

Ina

5,024
313
Самата му височина и сантиметри,още повече ако е било топирано не са толкова важни,но да е зелено и свежо:)Иначе да,големичко е.

Здравейте, за първи път гледам хмел и днеска се изненадах от специфическа миризма, тъй да се каже. Това растение не е ли прекалено малко че да почне да смърди вече, ?
Представям си като порасне какво чудо ще е. Блубери ауто е сорта. Потовете са еднолитрови.

IMG_2879.JPG

Last edited:
  • Like
Reactions: Ina

Ina

5,024
313
на коя фирма?Понеже и аз гледам тука едно или две пак Блуберита и пак аутота.И какво,смърдят?:)Еми…….Аз в нас като гледах 15 цъфтящи беше страшна параноя,яко се усещаше и без филтър бяха,един приqтел гледаше в палатка с филтър,не исках да го разочаровам,но пак си смърдеше,явно не е толкова плътна……..То навън миришат преди да стигнеш до тях в градината,ужас!:DПредстави си като цъфне!Иначе тези не с е очаква да станат много големи.

на коя фирма?Понеже и аз гледам тука едно или две пак Блуберита и пак аутота.И какво,смърдят?:)Еми…….Аз в нас като гледах 15 цъфтящи беше страшна параноя,яко се усещаше и без филтър бяха,един приqтел гледаше в палатка с филтър,не исках да го разочаровам,но пак си смърдеше,явно не е толкова плътна……..То навън миришат преди да стигнеш до тях в градината,ужас!:DПредстави си като цъфне!Иначе тези не с е очаква да станат много големи.
Семпъли са от един Украински магазин , но бяха в опаковка на магазина а не в оригиналната, тъй че генетиката не е ясна.
Уж добри мнения има за търговеца но ако са украинските сиидсмафия може и някой скунк да излезе с тоя аромат още в крехка възраст :)

Last edited: