Душевен Отдушник! Място За Спам,новини,размисли И Място Където Да Почешем Езиците.

Ina

5,208
313
Аз по принцип лично предпочитам да се топира рано(да му с е махне върха,пояснявам за други колеги ако не са го срещали този термин още)и после да се разтварят самите клони,а да не се усуква стъблото и да отива на една страна.Но може и както ти пасва там на теб да се направи.....

67
18
Ами и аз до сега така съм правил, но четох, че за автоматиците такива стресови манипулации не се препоръчват. А искам да ги направя, по някакъв начин по-ниски, и за това пробвах с извиване и усукване.

Ina

5,208
313
А да,за автото наистина топирането не е желателно,макар че го правят,зависи колко е бързо......Автото аз само бих го поразтваряла настрани максимално,обаче да,ако искаш по-ниско тогава по твоя преценка може и да с енаклони и тн.Но все пак ако можеш минимално го усуквай.....Н ауто може да се кропне върха,тоест(пак пояснявам за други градинари)да се чупне леко,той пак се изправяпосле(а може и да с е върже,че да нес е изправи пак нагоре)и така се дава стимул да другите разклонения без върха да се маха и да е толкова стресиращо.Може да го видиш super cropping не е нещо сложно,разгледай.

Ina

5,208
313
Те как бяха,в какво,саксии ли?По принцип като цяло преди и по време на цъфтежа пак умерено,преди това рядко има нужда или съвсем разредено за вег.Но зависи,дай една снимка да се прецени по лесно.То и по чувство,ако ти с е струва че светлеят отдолу и вече им трябва сложи им нещо......

67
18
Да, саксия. То току що поникна. 1-2 см. е. Т.е. сега да го храня ли с тор, примерно червей и след 20-тина дни, като почне цъфтежа с храна за цъфтеж?

Да, саксия. То току що поникна. 1-2 см. е. Т.е. сега да го храня ли с тор, примерно червей и след 20-тина дни, като почне цъфтежа с храна за цъфтеж?
То зависи и с каква пръст си но при всички положения му е рано му е за тор, слагай му нещо да развива корените.

Можеш във водата за поливане да накиснеш малко биохумус , виж на пакета трябва да има съотношението.

67
18
Здравейте, искам да попитам някой знае ли добър сайт за масла за пиене? Най-добре и да е тестван. Досещам се, че е по-добре сам да си го направя, но нито имам материал нито условия. Та въпроса ми е: Ако някой е ползвал или може да ми препоръча място от където да си поръчам масло за пиене (THC или CBD). Предварително Благодаря!

88
18
Ето това върши добра работа, един роднина имаше доста болести, без оросяване на крайниците, не можеше да ходи, нито да стане, нито да ходи по голяма нужда. Казаха ми месец и край и това го спаси, макар и да е CBD, върна се, сега оре с фрезата след 6 месеца приемане. Потърси с Гугъл 30%, около 500лв. По-малкият процент няма да е същото
IMG_20190726_190542.jpg

67
18
Здравейте, ако "придържа" автото, т.е. ако не го обера на 10-тата седмица, а на 12-тата, какви ще са отрицателните ефекти?

603
243
Здравейте, ако "придържа" автото, т.е. ако не го обера на 10-тата седмица, а на 12-тата, какви ще са отрицателните ефекти?
Дали е 8-10-12 няма значение, ако е узряло и го оставиш THC деградира с времето. Демек само можеш да изгубиш, когато трихомите станат напълно млечни остават 10-на дни, след това с времето, по- добре няма да стане.

109
18
Дали е 8-10-12 няма значение, ако е узряло и го оставиш THC деградира с времето. Демек само можеш да изгубиш, когато трихомите станат напълно млечни остават 10-на дни, след това с времето, по- добре няма да стане.
Аз доколкото знам е че колкото повече го оставиш едно растение по добре става на ефект... чувал съм от познати да ги оставят максимално колкото може повече да зрее и презрява за да стане наистина чук ... било хващало повече и ги държало повече време.

603
243
Аз доколкото знам е че колкото повече го оставиш едно растение по добре става на ефект... чувал съм от познати да ги оставят максимално колкото може повече да зрее и презрява за да стане наистина чук ... било хващало повече и ги държало повече време.
Това не е вярно, няма как презрялото да е по добре, THC то е на максимално ниво на облачни трихоми, след това деградира и ефекта спада!

Trichomes have their own cycle of growth within the overall marijuana plant’s life cycle. The theory is that photosynthetic cannabinoid precursors are transported and transformed into THC, CBD, additional cannabinoids, and terpenes in the secretory vesicles of the trichome gland head, as pictured above.

Cannabinoids and terpenes accumulate between the outer cuticle of the trichome as the pot plant grow. The trichome gland head grows thicker and more bulbous as the secretory vesicles produce oil and push it toward the cuticle. The gland head eventually matures and falls off as the budding process nears completion.

If you’re going to harvest your marijuana plant for its full THC or CBD effects, you DON’T want the trichomes to fall off. If that happens, that means that you let the plant grow too long. The majority of the cannabinoids are now gone, you won’t enjoy the psychoactive or medicinal effects, and you’ll have to start growing a new batch of marijuana.

If you’re growing your own plants, keep an eye out for the following signs that your cannabis is nearing maturity.

The gland heads of trichomes are typically clear or slightly amber at the beginning of the plant’s growth cycle. Prior to harvest, when cannabinoid levels reach their maximum, the gland head will turn cloudy or opaque.

But just because your plant is covered in trichomes and the gland heads are bursting with oil, your bud won’t necessarily blast you off to the moon with THC. The trichome resin on your bud could also contain counter psychoactive CBD cannabinoids.

The euphoric potency of the trichomes in cannabinoids is largely determined by the moment in time when the marijuana is harvested.

You can tell the cannabinoids are reaching full maturity when the trichome gland heads go opaque. This is why many growers suggest harvesting the crop when half the trichomes on their plants are opaque in order to get the highest level of THC with the lowest level of CBD cannabinoids (which counteract the euphoric effects of THC).

You could also try growing CBD-rich strains, such as Charlotte’s Web, for a more sober medical stoned feeling.

trichome_maturity_guide.jpg

109
18
Това не е вярно, няма как презрялото да е по добре, THC то е на максимално ниво на облачни трихоми, след това деградира и ефекта спада!

При мен сега забелязах ауто цвете засято на 11 април сега го обрах и е страшен чук , а беше готово сигурно преди месец и нещо и ефекта се качи с 30% сигурно към качеството 50/50 индика сатива

109
18

Trichomes have their own cycle of growth within the overall marijuana plant’s life cycle. The theory is that photosynthetic cannabinoid precursors are transported and transformed into THC, CBD, additional cannabinoids, and terpenes in the secretory vesicles of the trichome gland head, as pictured above.

Cannabinoids and terpenes accumulate between the outer cuticle of the trichome as the pot plant grow. The trichome gland head grows thicker and more bulbous as the secretory vesicles produce oil and push it toward the cuticle. The gland head eventually matures and falls off as the budding process nears completion.

If you’re going to harvest your marijuana plant for its full THC or CBD effects, you DON’T want the trichomes to fall off. If that happens, that means that you let the plant grow too long. The majority of the cannabinoids are now gone, you won’t enjoy the psychoactive or medicinal effects, and you’ll have to start growing a new batch of marijuana.

If you’re growing your own plants, keep an eye out for the following signs that your cannabis is nearing maturity.

The gland heads of trichomes are typically clear or slightly amber at the beginning of the plant’s growth cycle. Prior to harvest, when cannabinoid levels reach their maximum, the gland head will turn cloudy or opaque.

But just because your plant is covered in trichomes and the gland heads are bursting with oil, your bud won’t necessarily blast you off to the moon with THC. The trichome resin on your bud could also contain counter psychoactive CBD cannabinoids.

The euphoric potency of the trichomes in cannabinoids is largely determined by the moment in time when the marijuana is harvested.

You can tell the cannabinoids are reaching full maturity when the trichome gland heads go opaque. This is why many growers suggest harvesting the crop when half the trichomes on their plants are opaque in order to get the highest level of THC with the lowest level of CBD cannabinoids (which counteract the euphoric effects of THC).

You could also try growing CBD-rich strains, such as Charlotte’s Web, for a more sober medical stoned feeling.
Сега имам една бяла вдовица ауто която я дават 75 дена от семка и на снимката е готова на бели млечни цветове, пробвах я беше хубава на 80 дена, сега на 90 дена стана с кафяви косми яко и пак я пробвах и качеството се е вдигнало с 20% сигурно ... и мисля още малко да я оставя за експеримент.... ОБАЧЕ ЗАБЕЛЯЗАХ НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА КОЕТО БЕШЕ НА СНИМКАТА В САЙТА КАКТО НА ВИНШЕН ВИД ТАКА И НА ОПИСАНИЕТО ....

View attachment 891931

603
243
При мен сега забелязах ауто цвете засято на 11 април сега го обрах и е страшен чук , а беше готово сигурно преди месец и нещо и ефекта се качи с 30% сигурно към качеството 50/50 индика сатива
Кога е засадено няма никакво значение, имам 2 автомата които са вече и те с 24 дни повече от колкото дава брайдера, обаче не са узрели. Гледал ли си трихомите с микроскоп или лупа, как разбра, че е узряло преди месец и нещо.
Когато THC се остави да презрее то се разпада на CBN, който има успиващ ефект.

109
18
Кога е засадено няма никакво значение, имам 2 автомата които са вече и те с 24 дни повече от колкото дава брайдера, обаче не са узрели. Гледал ли си трихомите с микроскоп или лупа, как разбра, че е узряло преди месец и нещо.
Когато THC се остави да презрее то се разпада на CBN, който има успиващ ефект.
Аз не знам кое да гледам с този микроскоп , защото ми е за първи път , просто късам по малка главичка от цветето и пробвам и ако съм доволен го бера , иначе и малко подразбирам като гледам космите по главата като станат кафяви и тогава чупя малко и пробвам....

603
243
Е като не знаеш как разбра, че готово..... Пусках вече 2-пъти обяснение кога е готово и какво се гледа, какво е трихом, какво е пистил, отказвам се! Гледай космите и си мисли че готово, явно не искате да разберете.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out