Ефикасност на градината оценка - калкула&#109

Ina

5,104
313
ето какво изкарах аз от 3 растениица с ЛСТ. 4акам още две4ки. Пове4е е от друг път поне:) Трябва да са White widow. трябваше да наблъскам много пове4е,но две се оказаха пълна пръ4ка и ги разкарах та пак половината гардероб остана празен. Няма смисъл да правя калкулации,още съм дале4 от желаното,но поне коли4еството се увели4ава с всяка реколта,а за ЛСТто нау4их някои полезни нещица,които не съм намирала тук:)

Ina

5,104
313
Еми аз ги споделях тук там по темите. Не е кои зне какво,но примерно да се изрязва вси4ко излишно и да се пресажда във все по големи саксии се оказа много полезно. аз ги пресадих в последните им саксии и ги оставих да вегетират твърде дълго в тях докато 4аках да излязат пове4е върхове,и после за цъфтежа бяха изяли вси4ко и пожълтяха преждевременно. дългата вегетация и прекалено многото върхове могат да не дадат желания резултат,понеже вси4ки се хранят от един корен.Аз нямам такива торове,с които да ги поддържам зелени твърде дълго.затва ще пробвам свежи клонинги,много на брои да цъфтя на СОГ сега. Това не излезе зле,около 130,40 сухо.

167
0
130 грама от 3 растения ли, Инче?
Оле, майко - а аз, като по-малко опитен сега се шокнах, хаха - очаквах около 100 сухо само от ОБ-то, хаха, смятай... Еми, какво да се прави - колкото стане... Честно казано, ще се радвам и 30-40 грама, даже, хаха - имайки впредвид очакванията ми /които изглежда не са били много реалистични/. Ще видим, живот и здраве - до там да стигнем, хихи.
Мир. :)

edit:
Аз като се загледах сега - не си ли избързала малко да ги кълцаш? Аз моята вдовица навън като я гледах, чаках да станат всички трихоми кафеви...
(зачудено личице)
ОБ индор средно 42-68 гр :) сухо

Ina

5,104
313
Поправка-100 хаха ве4е;) от 350 мокро 100 сухо. Незнам,стори ми се идеално узряла,на снимката изглежда по блестяща,но ве4е кафенееше доста. Е,нямам микроскоп да видя,но с фотоапарата вси4ки бяха мле4ни кажи ре4и. могло е още няколко дни да поседи,да.Но бяха пък много пожълтели и вместо да се развиват още по4ваха да завяхват.

105
18
евала на всички шампиони, които могат така, аз не мога да изкарам подобни неща, при мен се губи 80-85 % от отрязаното мокро, ако е 800 остават 150-180!

Ina

5,104
313
Еми при мен винаги остава около 1/3 накрая. Без да пресушавам,прибирам ги първите дни в пликове за да се запарят и после пак на въздух. кофти е като гледаш огромните глави как се свиват:)

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12