Здравейте, имам въпрос относно сорта fast black afghan big seed bank

Изкарах го преди 20 дни , преди това беше в бокса но ми се видяха много и го мушнах в гардероба на една цфл преди да ги пусна в цъфтеж другите, интересното е че започна да цъфти това нормално ли е за този сорт че не съм запознат, благодаря предварително за помощта

Ina

5,159
313
Да не е ауто?Уж пишеше,че са само бързи ,но фотопериодни...А вътре на колко часа светлина беше?Иначе изглежда готино:)Но не знам дали няма да с еобърка сега навън и да тръгнат от главите едни пръчки пак да растат и листа единични.Което е много досадно......Досега не съм виждала по това време да доцъфти някое нормално,все ревегетират…...Ако пък си доцъфти би било интересно.Сподели,на мен ми се паднаха други техни,пак фаст и всъщност не съм ходила да ги видя откак ги засадих навън,дано не видя някакви такива наченки.Но ги гледах ужким за да предотвратя това на 15/9......

Здравей Ина на 24 часа светлина беше но си продължава да си надува главичките

• Love
Reactions: Ina

Ina

5,159
313
Изглежда много добре!Много ми е интересно да го докара до край,никога не съм виждала да тръгне да цъфва навън и да не се обърне по някое време.От 24 часа светло да,нормално е да тръгне,дано си доцъфти!

И на мен ми е доста странно ха ха ако всичко е ОК другата година ще действам пак така

Ina

5,159
313
И на мен ми е доста странно ха ха ако всичко е ОК другата година ще действам пак така
Това няма да се получава винаги така обаче,може и да ревегетират.Поне от 20/4 пак усещат пролетта:)Може да го направиш така на 24,но за по-сиг по-късно да ги изкараш,когато със сигурност ще доцъфти всяко едно.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash

DNA Genetics