Здравейте колеги.

Зравейте нов съм тук. Та искам да знам, каква стабилна работа с азотната тор и като нещо трябва да ми помогне за това, което трябва да се направи качествена марихуана. Следвайте много търсене в google този сайт и си помислих, че можете да ми помогнете. Тъй като съм нов в това и незнам точно как стоят несъществуващи .Благодаря ви много. Хубав ден

Ina

1,999
313
Здравей отново хаха:)Ами първо трябва да ги покълнеш и засадиш в хубава,мека почва,торфен субстрат(ако ще са в почва де),която да е добре дренирана(да минава въздух,вода и да не с е сбива и бетонира,за тази цел и слагат перлит и тн да се разрохка),трябва да може след обилно поливане да изсъхва равномерно.Не с е ползва суха,а леко се намокря почвения микс преди употреба ако от пакета не е достаъчно мокър с цел после да попива по-добре.Не с е притиска силно пак за да седи мека и рохкава,а само се тръска саксията да слегне.В един хубав почвен микс(каквито са много от универсалните в големите магазини)има достатъчно храна за начало,така че скоро няма да ти се наложи нищо да добавяш.Малки растенийца не се наливат с много торове преди да развият добра коренова система.Затова могат да помогнат коренови стимулатори-root stimulator(но не вкоренител,което е различно)Азота се ползва най-много във фаза на растеж,но не бива да се прехранва с азотни препарати,защото се постига обратен ефект,стопира се растежа.Каквото и да добавяш първо опитвай с много по-ниски дози от написаните докато видиш как се отразява,тъй като преторяването може да бъде по-лошо от недохранването,а понякога може да се прояви след няколко поливания с тор като не успее да изяде всичко и се натрупа,тоест със закъснение може да се разбере,че прекаляваш.
Разглеждай дневници и клипчета в ю тюб как се отглежда,защото всичко не може да се напише в един пост,а ще трябва и сам да си проучиш нуждите на тези цветя и кога какво.Аз или някой друг може да те насочи горе долу,след като сам си прегледал основното обаче.Иначе не е нещо особено трудно,но прегледай видеа,помага ако си се занимавал и с други цветя преди това.......

Благодаря за полезната информация .А как стой въпроса с топирването.Мойте разтения са вътрешни и не искам многго голяма височина как да процетирам?

Ina

1,999
313
Напиши topping marijuana в you tube като за начало,защото на клип всичко се вижда много по-ясно и лесно,отколкото да с е пише с думи:)Не е нищо сложно,режеш върха до там,докъдето прецениш,като оставяш две малки връхчета да растат,всичко надолу под отрявзаното запшочва да става връх на растението.Може да разтваряш и клонките с телчета или нещо,така че всичко да е освeтява по-добре.Dай някоя снимка ако искаш и може да ти помогнем докъде примерно твоето би могло да се резне......