Здравейте на всички

Здравейте,нов съм и имам няколко въпроса и ще се радвам ако някой ми даде малко информация.Начинаещ съм и искам да си взема феминизирани семки (не автоматици).Разбрах че периода на засяване до бране е около 5 6 месеца?Това така ли е .Искам да си гледам растението 5 6 месеца но даде от 800-1000 грама суха маса.Можете ли да ми кажете това еъзможно ли е и кой сорт дава най голяма реколта?Както и какви феминизирани семена да си взема ? Благодаря,надявам се да помогнете!!!

Ina

5,214
313
Първо прочети обратното на автоматици е фотоперодни(които се влияят от скъсяването на деня),не феминизирани.феминизирани е когато всички се предполага да са женски та да не се разправяш с мъжки.800-1000 грама може да даде(но това е голяма рядкост от едно растение да стане,трябва да са няколко и с голямо майсторство и опит или с добро място) ,но пак трябва да се подготвиш,да прочетеш и да го сложиш навън пролетта рано към април.Възможно е,но така ей така няма да стане.Да,засяваш пролетта,береш есента,но има много препятствия преди това:)Може да гледаш и вътре когато и да е без да с е съобразяваш с външните условия и ч е идва есен,но и за това трябва пак да с е подготвиш,а на 1000г не се надявай току така:)

аз за въре говоря да го гледам в специална тентаза гледане с много хубава лампа филтър и вентилатор

• Like
Reactions: Ina
526
93
800W Mars Hydro Led light
Леда е добър...даже много...как ми се ще да докопам един 1000w.Да точно ти е обяснила...както винаги...ina...?!?вземи някой класик пр.Critikal.но поне 5 ...2да загинат ....3 да опази.ш.И след мноооогото четене на темите за начинаещия.......и много съвети проби грешки....Ей ти 1 кило.????!$$$

Ina

5,214
313
Тук пише всичко,от семена ,осветление,аутдор,индор…...По подредено е,разгледай.
Не е лош панела,само че е лилав,а разгледай и такива с бяла светлина,quantum board ,COB преди д акупиш провери добре,защото и този не е евтин,а има по-яки.Но и той да е добре......А палатката колко голяма,като за него трябва да е?И да я натъпчиш добре,че да изкараш повече:)Помисли вътре в почва ли ще гледаш или как,аз ти препоръчвам да опиташ класически с почва,така засега най-много и най-лесно ще стане и като изкараш няколко гроуа може да опиташ разни други начини,като хидрото е за по-напреднали определено и е много повече зор и мерене.Кокоса също е по-различен от почвата и се тори и полива по друг начин,така че прецени..Та прецени каква почва(това е доста важно),какви/колко саксии в какво пространство като за начало.На добавки няма нужда да се хвърляш най-различни и скъпи,почвата е по-решаваща,вземи си някоя удобна серия с всички основни торове.
Пожелавам ти кило,но не е толкова лесно да се изкара:)Аутдор по лесно би било,но все пак едно добро грамажче може да си имаш:)

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out