Зимната Дилема :)

Дойдоха "децата" :D. Не мога се реша с Royal AK Automatic - 3бр. или Honey Cream (Fast Flowering) - 2бр. да стартирам? За пръв път ще ги гледам и двата варианта, ако има някой с отзиви да сподели :). До петък ще реша кои да са и ги слагам за покълване ;)

Ако предпочиташ да си пафкаш вечерта преди лягане по-добре пробвай с Honey Cream,
ако предпочиташ през деня - AK-то е по-добрият вариант.
Аз лично харесвам hybrid (50:50), но ако пожелаеш можеш да ги пуснеш двете, пък да ги смесиш.
Успех! :)

Според мен пробвай с Honey-то, така или иначе ще експериментираш като за пръв път и ще натрупаш опит, разбира се ако не ти се чака дълго де.. :D

Според мен пробвай с Honey-то, така или иначе ще експериментираш като за пръв път и ще натрупаш опит, разбира се ако не ти се чака дълго де.. :D
Мииии, май по добре ми се вижда да изкарам две вътрешни реколти /живот и здраве/ с аутоси, а фотопериодните на пролет на слънце!?

Хмм то пък верно, че времето не е тип топ... ами да, така най-добре.
Слагай значи AK-то

И се озовах с Honey Cream (Fast Flowering) на 1 месец и Royal Bluematik също на 1 месец. Ужаснооо :D аутоса ще го доглеждам на 12/12 ;(

firstcitizen

First Citizen
Supporter
Какво ползваш за осветление ?
Аз съм гледал аутота и фотопериодни на едно и също място .Получава се .

Успех ти желая :)

firstcitizen

First Citizen
Supporter
Дори на 12/12 автоматиците ще ти изкарат първокачествени отлични глави, който ще напушват както трябва и ще има всички съдържащите се в състава им канабиноиди, но ще бъдеш наранен значително от към добива/грамажа .

Когато гледах автоматик 24/0 тя стана страшно чудовищно голям, но самият цъфтеж и се забави много .
Когато гледах автоматик на 12/12 те станаха много по-ниски/сбити,компактни и малки, но изцъфтяха по-рано от сестра си на 24/0 .(г/д с 2 седмици по-рано, но дадоха много по-малко от нея )Макар в началото да ги бях гледал на 24/0 преди да ги превключа на 12/12 .

Преди това на какъв им е бил режима ?

Дори на 12/12 автоматиците ще ти изкарат първокачествени отлични глави, който ще напушват както трябва и ще има всички съдържащите се в състава им канабиноиди, но ще бъдеш наранен значително от към добива/грамажа .

Когато гледах автоматик 24/0 тя стана страшно чудовищно голям, но самият цъфтеж и се забави много .
Когато гледах автоматик на 12/12 те станаха много по-ниски/сбити,компактни и малки, но изцъфтяха по-рано от сестра си на 24/0 .(г/д с 2 седмици по-рано, но дадоха много по-малко от нея )Макар в началото да ги бях гледал на 24/0 преди да ги превключа на 12/12 .

Преди това на какъв им е бил режима ?
На 20/4 са сега, но след седмица две максимум ще пускам на 12/12 фотопериодното да си цъфти. Това ясно, че ще стане аутоса,но ще удари в грамажа :(, но за сметка на това дано удари в качеството ;)

Top Bottom