Избор На Вапорайзер

534
63
здравейте колеги,

Изправям се пред дилемата за избор на вапорайзер, и ще ви помоля някой от вас да сподели идеи , тъй като нямам никва представа какво тряжва да се гледа като марка, и спецификаций - но искам да купя нещо качествено :)

Имам от тея дето приличат на крушка за лампа. От дебело стъкло. Хубави са, вършат работа, но ако прегреят и се пука стъклото. Два вече спуках. Имам и от тея уж на Snoop Dogg и не са лоши, но не изпарява. Реално изпарява 20-30% от козата, останалото гори. Не е лош "изпарителя", нещо различно е. Лесно се ползва. И аз си търся нещо хубаво и все се чудя за едно Волкано, но не са малко пари. Явно има защо.

534
63
взех си ViVape 2 нямам търпение да го тествам довечера. На 180 градуса ги направи за 12 секунди :)
каква е перфектната температура при която не изгаря тхц-то?image.jpg

27
8
Май според тфа къф ефект искаш да постигнеш се избираше колко градуса да са от 180 до 420 май бяха

кфи пари беше и от къде го ордерна ? Драсни един смоке репорт вечерта като го пробваш

534
63
Май според тфа къф ефект искаш да постигнеш се избираше колко градуса да са от 180 до 420 май бяха

кфи пари беше и от къде го ордерна ? Драсни един смоке репорт вечерта като го пробваш
Сега видях че доста бързо нагрява а като максимум е 230Градуса нагрява ги за около 15 секунди.
720лв го взех от щатите ми го донесоха ще дАм смоук репорт довечера

27
8
Сега видях че доста бързо нагрява а като максимум е 230Градуса нагрява ги за около 15 секунди.
720лв го взех от щатите ми го донесоха ще дАм смоук репорт довечера
Aз съм се зарибил по тоя дето ти дадох линк щото е портативен и ще мога да го ползвам не само у нас , иначе ми е интересно къф ще е ефекта от твоя :) Много хора са ми казвали че не е като да си роллнеш един а е една идея по слаб ефекта

534
63
Може и така да е ама е по-добро за здравето и доколкото знам не изгаря тхцто като при ролването,
Иначе вкусовите качества са в пъти по-добри и силата доколкото знам Зависи от градусите (повече градуси -повече сила, и обратното)

• Like
Reactions: Ina
534
63
Приятел има Волкано и пафнах един плик изпарен на някъде около 300 градуса да ви кажа не останах очарован от ефекта:confused:като искате да е по-невредно купете си филтри за цигари същото напушване като с картонен ролл доста по-меко влизане и по-готин вкус от картонен ролл има,не виждам смисъл в тея хави маса пари за никъф филм;)
Може и да си прав но заровете са хвърлени вече, довечера ще дам феедбак как се справя джаджата

998
113
Аз дочувам,че температурата за Вапоризиране на ИНДИКА е различна от САТИВА......Ще се види

998
113
To изобщо нищо-общо няма с пушенето!!!!!Току-що изпробваме на различни сортове и верно са различни:eek::eek:

410
43
160-170С_на_вулканото_лично_ползвам_разликата_е_във_вкуса_и_пердаши_повече.
Аз_се_замислям_сега_около_ръчния_понеже_можеш_си_пердашиш_из_пътя_а_изглежда_като_радио.Нема_са_занимаваш_да_свиваш_и_да_са_криеш_тук_таме.
И_принципно
165-170-тхц
160-180-цбд(рядко_тук)малко_хора_ги_отглеждат_от_нас
185-цбн
175-178-делта-9-тхц
220-ТХЦВ;ЦБЦ
Токсичните_газове_започват_от_218ц

Last edited:
534
63
Много е якоо напушваш се без дори да си пушил така се осеща и вкуса е много як, само дето тая торбата като я напулним (балона) имам чувствоото че е по-слабо отколкото ако пушим директно като наргиле.

• Like
Reactions: Ina
Здравейте,

На 11.05.2015 г. си купих Pax Herbal Vaporizer Kit (Dry Herb Pen) и не бих го препоръчал на никой въпреки, че ревютата онлайн са предимно положителни за продукта. Pax вапорайзера изисква редовно почистване при ежедневна честа употреба което в последствие се превръща в неудобство. Не редовното почистване води до неминуеми проблеми с устната приставка и механизма за загряване. Освен това през цялото време имах чувството, че не изпарява качествено всичките билки които съм заредил в "фурната". Проблем е и намирането на заместител на лубриканта който е необходимо да полагате на устната приставка след всяко почистване понеже количеството с което идва продукта е малко в дългосрочен план. Също при многократно зареждане и ползване около 25-30 минути вапорайзера започва да се изкючва сам.

Естествено продукта си има и положителни черти. Дизайна е много елегантен и дискретен, а размера е компактен и удобен. Много е удобен за ползване на вън без да предизвиквате съмнение в околните.

Употребата ми на вапорайзера беше ежедневна и по няколко пъти на ден от деня на доставката на продукта 12.05.2015 г.

На 30.05.2015 г. Pax Herbal Vaporizer Kit (Dry Herb Pen) ми даде дефект и спря да работи. Изпълнил съм всички указания на производителя относно поддръжката и почистването на вапорайзера без никакъв резултат. Дефектът който се появи беше, че след вкючване на вапорайзера лед индикатора премигва трипъти бързо и се изкючва което ме принуди да го изпратя обратно на продавача за поправка или евентуална подмяна.

Дано ревюто ми Ви помогне в изборът на вапорайзер.

Поздрави: Uncle G

27
8
Здравейте,

На 11.05.2015 г. си купих Pax Herbal Vaporizer Kit (Dry Herb Pen) и не бих го препоръчал на никой въпреки, че ревютата онлайн са предимно положителни за продукта. Pax вапорайзера изисква редовно почистване при ежедневна честа употреба което в последствие се превръща в неудобство. Не редовното почистване води до неминуеми проблеми с устната приставка и механизма за загряване. Освен това през цялото време имах чувството, че не изпарява качествено всичките билки които съм заредил в "фурната". Проблем е и намирането на заместител на лубриканта който е необходимо да полагате на устната приставка след всяко почистване понеже количеството с което идва продукта е малко в дългосрочен план. Също при многократно зареждане и ползване около 25-30 минути вапорайзера започва да се изкючва сам.

Естествено продукта си има и положителни черти. Дизайна е много елегантен и дискретен, а размера е компактен и удобен. Много е удобен за ползване на вън без да предизвиквате съмнение в околните.

Употребата ми на вапорайзера беше ежедневна и по няколко пъти на ден от деня на доставката на продукта 12.05.2015 г.

На 30.05.2015 г. Pax Herbal Vaporizer Kit (Dry Herb Pen) ми даде дефект и спря да работи. Изпълнил съм всички указания на производителя относно поддръжката и почистването на вапорайзера без никакъв резултат. Дефектът който се появи беше, че след вкючване на вапорайзера лед индикатора премигва трипъти бързо и се изкючва което ме принуди да го изпратя обратно на продавача за поправка или евентуална подмяна.

Дано ревюто ми Ви помогне в изборът на вапорайзер.

Поздрави: Uncle G
От къде го купи ? Има и реплики на Pax by Ploom да не са ти продали такова?

Предположих, че най вероятно са ми продали менте, но няма как да го установя освен, ако не го изпратя директно на производителя и те да изкажат становище относно продукта, но за жалост Ploom не обслужват Европа. Не бих искал да давам линк на магазина от който го купих за да не изглежда, че правя реклама, но ако някой държи да знае ще отговоря на всяко лично съобщение.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12