Избор На Вапорайзер

Ina

5,121
313
Колкото до икономичност - когато пуша на огън най-често съм сам и ползвам oneshot-че, в което с едно грахово зърно си дърпам 2-3 пъти и се сцепвам, а във вапото слагам около 0.2грама, което е доста повече и пуша два пъти по 5 минути на 200-220 грдуса. Понякога го изпържвам на 240, но вкусът там хич не ме кефи.
Та поне за мен определено вапото НЕ е икономично.
Наскоро рзбрах обаче, че има термин AVB (Already Vaped Bud), което е материалът, който остава след вапориране и може да бъде използван за ядене по всевъзможни начини.
Сега си събирам в бурканче, но ме е старх да го пробвам, че от половин лъжичка такова четох, че може няколко часа да си тотал щета :)
Общо взето както е със всички рецепти за ядене...
Да бе и аз се чудя какво да го правя това,дори пробвах да го вейпна два пъти,още пускаше,но вече най-якото го нямаше и вкуса е по-кофти.пробвах на вкус(да го изям)изпушеното масло,беше без вкус,нищо все едно,макар че ми седеше още мазно....Имаше голяма разлика между влажна и суха глава,както казаха колегите по назад.....От коза остава кафява, напълно суха маса,която не изглежда много да съдържа нещо ценно,но все нещо трябва да е останало?Мен иначе ми се струва икономично,тоест същото като количство горе долу(но може да бъркам,сигурно зависи)аз го зареждам два пъти за мен,мъжа ми три пъти за него,накрая гледам количеството изпушено горе долу отговаря на един наш средно дебел коз като цяло......

Ina

5,121
313
Взех си още един направо,този път мисля че е доста по-добър(макар че и този ще си го взимам за резерва и той си ме кефи,просто ме е страх да не се прецака и да нямам,а да трябва пак д а пуша на цигари),ще ви го покажа като дойде.....Голяма мания!:D

Здравейте,
Използвам Nebula X,доволен съм,има само един минус за мен,това е батерията,защото е само една,а принципа е същия като на Mighty, но ако си вземете още една по добра около 3-4 ампера на сони или ефес може да изкарате 5-6 зареждания.
Аз лично почвам от 187,повторно вдигане след 40 секунди на 192 и трето вдигане на 197 C.
Maшинката я взех от английския ebay на половин цена от 45 паунда като върнат продукт (фактически нова)
DSC_0674.JPG
DSC_0675.JPG
DSC_0676.JPG
DSC_0677.JPG
DSC_0678.JPG

Ina

5,121
313
Eй този взех,слагам ви това ревю заради хубавото момиче,което пуши;)
Хора бързам да ви предупредя този вейп не го купувайте-Аtmos Vicod 5G!!!!!Пушенето с него иначе беше добро,но в момента,в който видях това(колко ли пластмаса съм издишала,добре че не го ползвах много) веднага го прибрах в кутията и писах на хората,че искам да го върна.Спазила съм указанията да не се чисти горещ(то нямаше и за кога да го чистя,толкова бързо се прецака),изобщо понеже ми е скъпичък доста внимателно се отнесох,можете да бъдете сигурни,че не в мен е вината.Те бяха много отзивчиви искам да ги похваля от smokepl….(български сайт няма да го дописвам за да не излезе реклама,но заради отношението мисля да им бъда клиентка и занапред,защото се оказаха доста коректни)Ще ви покажа снимки какво се получи за по-малко от 10 зареждания на камерката.Едната вечер пушихме,после не е ползван и на втората заредихме два ,три пъти след което може да видите какво с е случи с мундщука и пластмасата му(не бях видяла че е такъв д а му с е не види,но си казах айде,те сигурно са го измислили за висока темп).От БГ сайта веднага ми го смениха с друг,който си избрах от техните,даже е по-скъп,но няма да доплащам,и те казаха че на нищо не прилича това и ще пишат на производителя директно.Просто ви предупреждавам,да не би заради мое предишно мнение някой да се прецака с него.Съжалявам,но подчертавам,това е АНТИРЕКЛАМА на фирмата ATMOSRX и този техен конкретен модел(може и да го напиша и в чуждата част за по-голяма антиреклама,защото както хваля ,когато съм доволна,жестоко плюя когато ме прецакат),но видях,че и на друг по-нов техен модел мундщуците са същата долна пластмасова чайна!!!!!Ако ги направят керамични,стъклени или други безопасни(изцяло,не отгоре стъклено,пък надолу чайна пластмаса)може би ще с е реши въпроса,до тогава никой не препоръчвам да пуши евтина пластмаса с този модел.Това не се топи точно,по-скоро прегаря и се троши(защото част от пластмасата при затваряне се пада над горещата керамична камера директно и всичко минава през това),дори може и да е паднало някое парченце в камерата докато пуша,макар че сигурно щях да усетя....

Продавам Вапорайзер pax 3. Закупен е от Амстердам миналата година и е използван само няколко пъти. Продавам го, тъй като вече не ми влиза в употреба. Прилагам линк към характеристиките му https://www.paxvapor.com/pax-3. Пълен комплект е. Цената му е 400 лв и подлежи на коментар, тъй като не може да бъде закупен и поръчан за Бг.

Ina

5,121
313
Здравей!Тук не се продават неща,забранено е и е доста опасно.
и подлежи на коментар, тъй като не може да бъде закупен и поръчан за Бг.
vaposhop.com напишете,това е сайт директно от Амстердам и ги има всички,за които можеш да се сетиш,доставят безплатно до БГ,пробвано е от мен(за към 1 седмица по пощата),има го и този и струва колкото в официалния сайт-към 500....Готин е иначе.....

142
93
Здравей!Тук не се продават неща,забранено е и е доста опасно.

vaposhop.com напишете,това е сайт директно от Амстердам и ги има всички,за които можеш да се сетиш,доставят безплатно до БГ,пробвано е от мен(за към 1 седмица по пощата),има го и този и струва колкото в официалния сайт-към 500....Готин е иначе.....
Не само,ами днес имат оферта в един сайт и този вейп е 300 лв Чисто нов с безплатна доставка до бг .

• Like
Reactions: Ina

Ina

5,121
313
И във vaposhop-а са го намалили...Е значи 400 е множко,колежке:)

253
43
Продавам Вапорайзер pax 3. Закупен е от Амстердам миналата година и е използван само няколко пъти. Продавам го, тъй като вече не ми влиза в употреба. Прилагам линк към характеристиките му https://www.paxvapor.com/pax-3. Пълен комплект е. Цената му е 400 лв и подлежи на коментар, тъй като не може да бъде закупен и поръчан за Бг.
Предлагам бартер за два кубика дърва и щайга компоти.🥫🍸🌳🔥😂

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis