Изследване на GanjaLAB

2,263
263
Изследване върху полезността и ефекта на GanjaLAB
/твоята оценка за проекта GanjaLAB/

Добър ден фермери. Правя изслеване с цел да ви изгубя малко време и да науча повече за полезността и ефекта на проекта GanjaLAB.

Въпросите които аз ще задам по доло би трябвало да отнемат между 5 и 10 мин от времето ти. Ако имаш някакви питания ще се радвам да ти отговоря. Интервюто можеш да изпратиш на PM или e-mail. Отговорите които бъдат изпратени по PM или email ще се смятат за анонимни и ще бъдат сложени във форума за дискусия като анонимки. Също така можеш директно да отговориш в тази тема във форума, след което ще продължим с анализа на въпросника.
Щом можеш и се чувстваш готов преминини към въпросите по доло.:party0033:

Въпросник:

1. Колко често посещаваш GanjaLAB?
За отговор използвай цифра от следните: (1) първо посещение, (2)веднъж седмично, (3) два или повече пъти на седмица, (4) всеки ден, (5) на ден по няколко пъти,

2. До каква степен намираш информацията която търсиш в GanjaLAB?
За отговор изпозлвай число по скалата от 1 до 5 включително

3. Доволен ли си от намерената информация в GanjaLAB?

- Можеш ли да ми дадеш пример (ако е възможно) когато си получил добра информация
....................................................
....................................................

- Можеш ли да ми дадеш пример (ако е възможно) когато си получил лоша информация
...................................................
...................................................

4. До каква степен си доволен от отношението към теб в групата на GanjaLAB?

5. Прави ли ти впечатление някакъв позитивен ефект в знанията ти? Ако е така кои е най забележим?
За отговор драсни няколко реда..................
.......................................................................

6. Моля посочи място в Групата на GanjaLAB където нещата не вървят гладко според теб?

7. Какво би направил различно през следващите 6 месеца ако имаш възможност да изменяш GanjaLAB?

Благодаря за отделеното време за попълването на този въпросник. Провери дали си изпратил отоговрите със сигурност.

Ripp

A

ALB3RTsWeeD

Guest
...моята идея е да се направи един отделен сайт кадето да бъде поставен GanjaLAB а не просто като група в Google... :character0025:

Тъй като е към гугъла, ако съм средностатистически льохман никога няма да си направя труда да се ровя и да го прочета дори. Крайното неудобно и неуместно. Иначе вътре има полезна и ценна информация.

A

ALB3RTsWeeD

Guest
Тъй като е към гугъла, ако съм средностатистически льохман никога няма да си направя труда да се ровя и да го прочета дори. Крайното неудобно и неуместно. Иначе вътре има полезна и ценна информация.
демек си ЗА направата на отделен сайт :passingjoint:

2,263
263

1.2
2.4
3.5
-клониране в почва;цялостна информация за вътрешното отглеждане;и др.
-не се сещам за лоша инф.
4.5
5.Доста неща съм научил от ГанджаЛаб,но мисля че ще отлича обяснението за вентилацията и циркулацията на въздуха в бокса
6.не съм мислил по-въпроса...може би трябва да има нещо като Новини кадето да се слагат актуални новости относно марихуаната...
7....може би ще обединя отговора с този от n6.

1.3
2.4
3.5
-Ганджаноложи цялата секция

4.5
5.Всичко което ми е нужно научавам в ГанджаЛаб
6.В оркут и чата на ГанджаЛаб рядко засичам някои. Чил радиото не се отваря от България
7.Да редактирам текстовете примерно

Благодаря за най бързите отговори до момента, очаквам още много хора да се включат.
Поздрави Ripp

39
18
Аз пробвах да разгледам ганджа лаб ама не ми са занимава с тоя гугъл затова и незнам какво е,тук определено всичко е по-удобно а и неискам навсякаде да се вра по такива сайтове-Бат бойко гледа

2,263
263
Аз пробвах да разгледам ганджа лаб ама не ми са занимава с тоя гугъл затова и незнам какво е,тук определено всичко е по-удобно а и неискам навсякаде да се вра по такива сайтове-Бат бойко гледа
форумчето е част от цялата работа ако не виждаш предполагам напълно те задоволява всичко квото ти предлагаме тука за това нямаш лично мнение?

2,263
263

Въпросник:

За отговор използвай цифра от следните: (1) първо посещение, (2)веднъж седмично, (3) два или повече пъти на седмица, (4) всеки ден, (5) на ден по няколко пъти,

----> 2

----> 3.5

----> 3.5

- Можеш ли да ми дадеш пример (ако е възможно) когато си получил добра информация
.................................................. ..

----> Всяка една информация е добра...материалите покриват доста от тематиката...въпросът е да я имаш на време и да знаеш как да я използваш.Не винаги става ясно от прочит на статия ако не се доразвива с появяващите се след прочита въпроси и техните евентуални отговори...

- Можеш ли да ми дадеш пример (ако е възможно) когато си получил лоша информация

.................................................. .

Няма лоша информация....има бавно схващащи

----> Нямам контакти - съответно и отношение

5. Прави ли ти впечатление някакъв позитивен ефект в знанията ти? Ако е така кои е най забележим?

.................................................. .....................

----> Станал съм доста "грижовен" и изпипвам нещата на макс в зависимост от възможностите си и съответните знания...

6. Моля посочи място в Групата на GanjaLAB където нещата не вървят гладко според теб?

---> Някои от статиите са превеждани и е следван дословният превод и звучат странно и не винаги ясно

7. Какво би направил различно през следващите 6 месеца ако имаш възможност да изменяш GanjaLAB?
----> Бих обогатил набраното до момента като инфо подплътено с информация от първа ръка - т.е. практическата част на нещата.Също така може би и раздел направи си сам от А до Я.

PEACE

2,263
263
Кво става тука не съм очаквал толква слаба активност. Имаме 6 човека които са отговорили на въпросите. Няма нищо страшно, няма да ти се караме защо ни даваш ниска оценка или защо мислиш че това или онова не трябва да е така. Споко никои няма да те анатемосва или да изпозлва информацията срещу теб и твоята свобода. Моля неотговорилите вместо да се чудят като опосиуми по Дискавъри да се отнесът сериозно към въпросите. Изследвнето го правя на много високо професионално ниво за всички в Групата ни. Използвам знанията си на рисеарчър на ниво мастър за да направим каквото можем още по добро, възползвайте се.:character0053:

168
16
Въпросник:

--- Статия за: Epsom Salts - Английска сол, (Mg) дефицит
---Няма лоша информация. На някой места има непълна.

#4,5

Ами за някой детайли , които се превеждат малко по-трудно от английски. Тук ги намирам и осъзнавам по-добре.

Честно казано не съм останал с впечатление да има такива места. Просто има някой теми (пример: "желателно ли е да започвам със закупени семки "), които явно не са достатъчно популярни, за да им бъде отделяно специално внимание.

Честно казано ми се иска да се открие секция, където по-добрите гровери да си систематизират, в рамките на няколко страници, най-добрите реколти, за да могат да послужат за пример. В тях ще е добре и да има снимков материал и обяснения под самите снимки. Най-добре ще е семената да са на различни брийдъри, за да има информацията по-голям обхват.
Определено смятам, че това би било много популярно!!!

Ina

5,113
313
1-1 2-4 3-5 компостирането беше любопитно 4 не сам говорила с никои от групата освен с Рип 5 пак компостирането,а и сухраняването на прашеца незнаех как се прави 6 и 7 може малко редакция на статиите преди да се пуснат но и така са си полезни Разбира ли се вобще:)

24
3
И аз подкрепям създаването на отделен сайт, понеже наистина не мога да се оправя в Гуугле групс. Иначе 6 за форума - каквото се пита винаги има полезни отговори! :icon_stick man:

651
63
1-4
2-4
3-5
4-5
5-4 Почти всичко каквото ме е инетересувало съм научавал от ГанджаЛаб-хиляди благодарности за информация и всичко!
6-За мен всичко е много добре
7-Бих го направил да има повече снимков материал и някак си малко по-удобно да е всичко-момент!сега всичко си е много хубаво,но винаги може малко повече:anim_19:
Поздрави

2,263
263
Благодаряна всички включили се в изследването, очаквам и другите да последват примера които давате и да отделят време да попълнят интервюто. не се колебаи а се включи за твое добро е или за тези които ще доидат след теб.:character0180:

бтв: naia да се активира също в най скоро време или по точно Гошко да си каже мнението ако обича :blush

2,263
263
Предлагам всеки които има предложения, идеи или просто иска да ни каже колко е скапано и сиво всичко да пише в тази тема. Също така приканвам всеки които все още не е взел участие да се включи активно в изследването.

Поздрави Ripp

6
18
Нека и аз да се включа..
1-2
2-5 - много полезна (като за човек които не разбира нищо)
3-5 - много доволен (написана на разбираем език,с малко мислене всичко ти става ясно)
-Ganjanology : Твоята любима Гроу секция!
-няма лошо инфо (поне за мен)
4-5 -много доволен (все още не сам усетил негативизъм спрямо мен)
5 -ефект от знания винаги има и той винаги е положителен(поне според мен),разговаряики с приятели на тема отглеждане веднага разбирам колко са непросветлени. Повечето си мислят ,че си купуваш лампа от супера пускаш я слагаш семка в саксия и гледаш,повечето не знаят какво е това лумен ,келвин (не че са глупави просто не са искали да прочетат и да разберат).Да отбележа само ,че познанията за отглеждане на джоинт ,успешно могат да се приложат и в отглеждането накаквато и да е друга култура(отново според мен,а аз не мисля ,че съм голям капацитет).
6 -според мен всичко си варви повече от гладко (по мед и масло),сигурно има спънки ,но все още не сам я разгледал цялата лаборатория.
7 -мисля ,че няма смисал от промяна. Отделен сайт би улеснило всичко, но дали наистина е нужен.Все пак който наистина иска да прочете ще прочете кадето и да се намира,независимо дали е в google или в отделен сайт

Поздрави на всички.

2,263
263
Тука активността се размаза маи. Подканвам всички които все още не са дали отговори на детектора на лъжата да се включат в изследването ни. Благодаря!

2,263
263
Не съме спрели да мислим за ВСИЧКИ членове в груапта и как да стане всичко още по добро и по организирано и по по най. За да вървим към по добро трябва енергията на много хора да се концентрира в писнаето на инфо и т.н.. Радвам се че на толвка много хора им хересва това което правим за тях абсолютно фре е и без никви комерсиални цели. Респект за ГанджаЛАБ и всички които са се присъединили не толква за РИПП - това все пак е измислен аватар, няма такъв човек.

БЛАГОДАРЯ ;-)

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis