• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Има ли начин в България да се отглежда ЗАКОННО ?

Скоро ме хванаха с 2 китки гледах индор и сега мисля,че няма начин да гледам пак сигурно ме следят..

Мисля,че имаше в България хора дето имат разрешение от закона за отглеждане на 1 растение поне. Но как става цялата работа ако има знаещ нека да каже нещо ...

305
263
Коноп със съдържание на над 0.2 % THC никой няма право да отглежда в България. Могат да се отглеждат само, маслодайни и влакнодайни сортове. След много разправии и изкарване на разрешителни. Семето също трябва да е със сертификат и ще те спукат от проверки.

• Like
Reactions: Ina
305
263
Скоро ме хванаха с 2 китки гледах индор и сега мисля,че няма начин да гледам пак сигурно ме следят..
А какви бяха последствията след това, според теб някой те е изпял или как са разбрали? В каква фаза са били растенията и колко ги измериха, като съдържание и тегло?

162
63
Мисля,че имаше в България хора дето имат разрешение от закона за отглеждане на 1 растение поне. Но как става цялата работа ако има знаещ нека да каже нещо ...
Може да гледаш легално....... За Бойко........

• Haha
Reactions: Ina
Мисля ,че някой е казал обаче кой немога да разбера знаеха 5 6 души (уж приятели) .. изведнъж дойдоха до вратата ми и викат до нас достигна информация и тн. Бая големички бяха 3та седмица цъфтеж и като количество нищо не казаха зимаха деректно растенията. Само тест направиха за количество ТХЦ. Не ме прибраха сега чакам да ми званят и да ме извикат пак много глупости и глоба ще има, но колко и аз незнам напрао съм потресен.

Все си питам от телефона могат ли да видят ,че много снимки пращах на един от Англия и си говорихме от whatssap показвах му и тн. Може ли така да са разбрали или ..?

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out