• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

История на тъпотата

158
63
А някой да знае нещо за това ?

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1975831

Първа легална плантация за канабис в Силистра
В България се отглежда легално марихуана за медицински и научни цели. Това става в специална фитокамера в Силистра, където екип от учени изследват и експериментират вече пет години с различни сортове канабис.

Фирмата, която стои зад проекта има лиценз от Министерството на здравеопазването, като разрешителното е издадено под номер 1. Медицинският канабис се отглежда с цел изолиране на активни съставки, които влияят върху болести като глаукома, диабет, множествена склероза, алцхаймер и различни видове

395
143
А някой да знае нещо за това ?

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1975831

Първа легална плантация за канабис в Силистра
В България се отглежда легално марихуана за медицински и научни цели. Това става в специална фитокамера в Силистра, където екип от учени изследват и експериментират вече пет години с различни сортове канабис.

Фирмата, която стои зад проекта има лиценз от Министерството на здравеопазването, като разрешителното е издадено под номер 1. Медицинският канабис се отглежда с цел изолиране на активни съставки, които влияят върху болести като глаукома, диабет, множествена склероза, алцхаймер и различни видове
Според мен си е вярно, и се скъсват да пафкат определена група "богоизбрани" ученчета, и после си браузват из бюлетина на МВР и се смеят на обикновените гроуърчета дето ги хващат всяка седмица.

Според мен си е вярно, и се скъсват да пафкат определена група "богоизбрани" ученчета, и после си браузват из бюлетина на МВР и се смеят на обикновените гроуърчета дето ги хващат всяка седмица.
Според мен пробивът е ОГРОМЕН! Всеки заловен вече може да се позове на това изключение в закона. Явно има хватка да се заобиколи. И като цяло тази новина е бяла лястовица и ще снеме от вниманието на тъпите куки вълшебния канабис. То и кука да не си в момента, че изгоряха техните гербери.

395
143
Според мен пробивът е ОГРОМЕН! Всеки заловен вече може да се позове на това изключение в закона. Явно има хватка да се заобиколи. И като цяло тази новина е бяла лястовица и ще снеме от вниманието на тъпите куки вълшебния канабис. То и кука да не си в момента, че изгоряха техните гербери.
Съгласен съм, че това е брейк-пойнт! Трябва да продължаваме в същия дух! В крайна сметка, ние пушим, защото се лекуваме по този начин. Лекуваме си и без друго изопнатите нерви. Като алкохола и цигарите е! Не сме долни наркомани! Не заслужаваме общественото клеймо!

103
43
Та по темата, за мен има ГОЛЯМА разлика от това да си отглеждаш 1-2-3 растения, да си потребител особено медикъл и това да отглеждаш по 10-15-20 растения и .............

87
28
Та по темата, за мен има ГОЛЯМА разлика от това да си отглеждаш 1-2-3 растения, да си потребител особено медикъл и това да отглеждаш по 10-15-20 растения и .............
Защо ? С всичките рискове е по-добре една година да гледаш повечко и после няколко години да не се занимаваш.

103
43
Защо ? С всичките рискове е по-добре една година да гледаш повечко и после няколко години да не се занимаваш.
Пак не съм на това мнение. След като ми разкриха "нарко лабораторията" в която имаше 2 аутоса и 3 току що поникнали за навънка какво се случи? Нищо! Ако бяха 10 китки нямаше да е нищо, и мед. употреба трудно ще помогне за количества. В крайна сметка всеки си знае!

Пак не съм на това мнение. След като ми разкриха "нарко лабораторията" в която имаше 2 аутоса и 3 току що поникнали за навънка какво се случи? Нищо! Ако бяха 10 китки нямаше да е нищо, и мед. употреба трудно ще помогне за количества. В крайна сметка всеки си знае!
Някакво обвиненеи повдигнаха ли ти, глоба, задържане ? Какво стана ? Аз с по 1 цвете на година съм яко спекъл.

103
43
С диагноза МС съм от 12г. Отглеждах два аутоса за експеримент какво ще излезе с какво действие и т.н. Няма задържане, обвинение, разпространение и т.н. Системата е сложна, но в скоро време трябва а има развитие по въпроса.

96
43
а как ти я разкриха ?? някой те издаде ли какво точно стана

103
43
а как ти я разкриха ?? някой те издаде ли какво точно стана
Това не е за разказване. Дълга междуличностна "битка" с един деградирал тип. И накрая в безпомощноста си решил нашия, че ще ме вкарва в затвора смях.

109
28
Пичове защо през браузъра на гугъл хром ми казва, че БГ раздела е under mainteinence, а през explorer влизам без пробмел?

395
143
Е то си е странно за полицията да у4астваш в такова движение. Все едно сам се набиваш на о4и. определено са доста умрели де,нещо нищо не 4увам за тях. а други подобни няма,така ли? би трябвало да се привлекат и известни ли4ности,поддръжници на тази кауза. сто процента има доста такива. еи онова малкото артист4е Явор еди кои си,дето го хванаха наскоро с два джоинта примерно и разни други такива,които не могат да се нарекат пропаднали,а напротив. на този марш трябва поне двама трима известни да има,които да правят впе4атление,ама сигурно всеки го е шубе да си признае 4е пуши. сега с този феисбук би могло да стане по яка демонстрация. тогава,когато ги правеха тези маршове нямаше феисбук да се съберат пове4ко хора. само 4е без отрепки,4е са лоша реклама:) За закона:еми все ще е по добре и по контролирано ако е така,но къде ти такава далновидност у нашите политици. те имат и много други неща да оправят преди закона за тревата:)
В Америка Шварценегер си призна. Малко му е лош английския, но накрая казва нещо като "I really smoked it, and, I also inhaled" преди мазната усмивка:
Има и в ebaum едно клипче, където журналисти го питат, и потвърждава.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out