• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

История на тъпотата

395
143
държавата ни е полицейска и само правят тъпи акции и бият невинни хора.
според мен някои ден ще я легализират също както едно време с алкохола и сухия режим,но това ще стане когато на власт дойдат умни и интелигентни хора,да изучат позитивните и лечебни страни на канабиса,
и да обърнат нещата в полза на държавата да влизат пари в хазната примерно от лиценз за отглеждане.
някой от управниците да помисли над дилемата кое е по опасно алкохола или марихуаната да съберат информация кога един напушен е предизвикал някакъв конфликт или скандал или е направил някаква катастрофа,но под въздействието на алкохола всички тези работи се случват и къде по лоши работи извършват пияни хора.
Съгласен съм с всичко, но според мен зад волана човек трябва да е напълно трезвен, и това включва марихуаната.

395
143
http://izbori2011.bg/index.php?news=3021

01/02/2011 05:35:00

Президентът Първанов: „Да, вярно е, пуша марихуана“

...

На въпроса на журналистите дали това е позицията му за декриминализиране на употребата на индийски коноп, Първанов заяви, че е против декриминализацията и легализацията на марихуаната. Според него това ще доведе до бум на наркоманиите в България.

85
28
Съгласен съм с всичко, но според мен зад волана човек трябва да е напълно трезвен, и това включва марихуаната.
Само да споделя частица опит. Преди няколко месеца се наложи да работя като шофьор професионално. Дадоха ми един джип за 60к евро на 10км. 10 дни трябваше да возя хора. Работният ми ден започна от 12 часа, последните 5-6 дни работех по 17+ всеки ден. Върнах колата на 2980км. И си признавам, че ако в 8;30 сутринта не си свивах за първи път през деня, най-вероятно нямаше да се справя с всичко това...

Това за шофирането си е индивидуално. И аз познавам хора, които дори карат по-добре напушени, което според мен е малко преувеличено. Аз примерно като ме удари някой кик, или някоя лека параноя ме удари, върви се оправяй на пътя. Но, наистина е индивидуално. Все пак, според мен също не е препоръчително да се шофира гръмнат!

395
143
Само да споделя частица опит. Преди няколко месеца се наложи да работя като шофьор професионално. Дадоха ми един джип за 60к евро на 10км. 10 дни трябваше да возя хора. Работният ми ден започна от 12 часа, последните 5-6 дни работех по 17+ всеки ден. Върнах колата на 2980км. И си признавам, че ако в 8;30 сутринта не си свивах за първи път през деня, най-вероятно нямаше да се справя с всичко това...
Не знам, аз съдя по себе си, но ми хареса мнението ти, защото и ти си намерил положително приложение на канабиса -- за преодоляване на стреса от шофирането. При мен, понякога губя апетит и ми се появява безсъние, и го ползвам при такива симптоми. И все пак задължително е, ако се консумира преди сядане зад волана да е с мярка -- иначе човек "трупясва", "счупва се", "рабива се" и т.н.

120
43
Аз съм карал и мотор напушен, но си признавам, че не е безопасно и никак не е за препоръчване, тъй като човек лесно губи концентрация а всички знаем, че на пътя това може да доведе до сериозни неприятности !

185
63
Аз съм карал и мотор напушен, но си признавам, че не е безопасно и никак не е за препоръчване, тъй като човек лесно губи концентрация а всички знаем, че на пътя това може да доведе до сериозни неприятности !
За това не съм съгласен. Като ходих на море пушихме преди да тръгна и съм карал много бавно, за изпреварване да не говорим, дори на магистралата се чудих как да стане.

И стана ми интересно за търговията със семена - ами те НЕ съдържат никакви "наркотични" вещества, никакво THC и прочие. Би следвало да могат да се купуват безпроблемно, продават ги по биомагазините, както и олио от тях .
По принцип дори на някои от опаковките пише, че са за колекциониране........... Но нали знаеш колко бързо могат да свържат двата края .....

395
143
За това не съм съгласен. Като ходих на море пушихме преди да тръгна и съм карал много бавно, за изпреварване да не говорим, дори на магистралата се чудих как да стане.
ХАН КРYМ е прав, че се нарушава концентрацията -- именно заради това човек кара по-бавно, когато е медикирал. Само че по-добре занижена концентрация, отколкото нарушено равновесие, нали (сравнявам с алкохола)?

185
63
ХАН КРYМ е прав, че се нарушава концентрацията -- именно заради това човек кара по-бавно, когато е медикирал. Само че по-добре занижена концентрация, отколкото нарушено равновесие, нали (сравнявам с алкохола)?
Повярвай ми, никога не съм искал да карам нацепен като животно, не е за мен, карам си без проблем, но се губя и винаги закъснявам :D. Но както каза ти, пиян да караш е много по-лошо, то тогава и реакции, и движения са все безпорядни, но още по-лошото е, че доста хора, употребили алкохол и седнали зад волана си представят празна пистата в Монца....

395
143
Повярвай ми, никога не съм искал да карам нацепен като животно, не е за мен, карам си без проблем, но се губя и винаги закъснявам :D. Но както каза ти, пиян да караш е много по-лошо, то тогава и реакции, и движения са все безпорядни, но още по-лошото е, че доста хора, употребили алкохол и седнали зад волана си представят празна пистата в Монца....
Алкохолът нарушава равновесието, във физиологичен, а и в емоционален аспект.

395
143
И стана ми интересно за търговията със семена - ами те НЕ съдържат никакви "наркотични" вещества, никакво THC и прочие. Би следвало да могат да се купуват безпроблемно, продават ги по биомагазините, както и олио от тях .
Семената от биомагазините са с различен генетичен код от тези, които се ползват за производството на медикаменти (разбираш разликата), така че е редно държавата да упражнява контрол върху тяхното разпространение, за да се ограничи злоупотребата с медицински препарати, но е друг въпросът, че към днешна дата този контрол се изразява във конфискации, арести, дела, съдебни проеси и наказания, а би трябвало да се изписва с рецепта от доктор.

185
63
Семената от биомагазините са с различен генетичен код от тези, които се ползват за производството на медикаменти (разбираш разликата), така че е редно държавата да упражнява контрол върху тяхното разпространение, за да се ограничи злоупотребата с медицински препарати, но е друг въпросът, че към днешна дата този контрол се изразява във конфискации, арести, дела, съдебни проеси и наказания, а би трябвало да се изписва с рецепта от доктор.
В последната поръчка имах Cream Caramel на Sweet Seeds, на тях пише Souvenir, това как ще го възприемат :D .

EDIT: Странно защо не мога да едитвам постове с Mozilla?!?!

395
143
В последната поръчка имах Cream Caramel на Sweet Seeds, на тях пише Souvenir, това как ще го възприемат :D .

EDIT: Странно защо не мога да едитвам постове с Mozilla?!?!
Като контрабанда на прекурсор за наркотично вещество с висока рискова степен на пристрастяване.

за семена нямаш пр не си извън закона те ги продават и в рибарските магазини и в храната за папагали има също конопени семена така че излишен филм е да се притесняваш

395
143
за семена нямаш пр не си извън закона те ги продават и в рибарските магазини и в храната за папагали има също конопени семена така че излишен филм е да се притесняваш
Дано и чичковците в пощите си мислят така.

9
18
Трима младежи по на 19 години са задържани за съхранение на дрога. С тях е бил и 26-годишен свиленградчанин, който също е в ареста.
Четиримата пътували с Форд Фиеста. Автопатрул на пътна полиция спира колата за проверка около 22.00 часа снощи на главния път. На пода пред предната дясна седалка полицаите открили хартиен свитък. В него била завита листна маса с тегло 0,6 грама. Полевия наркотест показал, че става дума за канабис. Образувано е досъдебно производство.

Разбиха престъпността просто ... 4 момчета са записани в архивите,че съхраняват "дрога" защото са искали да се посмеят един два часа

395
143
според теб чичковците в пощите знаят какво има в всеки пакет или че изобщо ги ебе
Някои от тях са особено усърдни в работата си, като един истински инспектор Жавер от "Клетниците" на Виктор Юго, и са разбрали (откъде ли?!), че някои пратки от Холандия или ОК (;)) съдържат "прекурсори за високорискови наркотични вещества с голяма степен на пристрастяване", и че тези пратки имат определена форма, тегло и размери.

Или това, или тези, които се оплакаха от смачкани семки лъжат, за да се направят на по-интересни отколкото са.

Кое от двете е по-вероятно, оставям на теб да прецениш.

Иначе и аз съм си блъскал главата години наред какво толкова "ги ебе", но изглежда че някои хора просто проявяват изкуствено завишено чувство на обществена отговорност.

П.С.: Ако искаш да изглеждаш по-образован в очите на другите, използвай формата "във" където е уместно. Не че държа особено на това -- чета прекрасно дори на "маймуница" -- ,просто отбелязвам като житейски факт. Замисли се какво би си помислил един висшист за потребителите на канабис... Желателно е да не злепоставяш нашето микро-общество пред останалата част на, и без това изостаналата ни в интелектуален аспект, бедна държава.

П.С.2: Надявам се разбираш иронията в написаното.

S

SweedSeed

Guest

Непокълнати семената са напълно легални точно за това и ги чупят тъй като може да се приеме като злопулука... законно няма как да ги конфискуват или да търсят някаква отговорност от притежателят им
и не знам за какви "конфискации, арести, дела, съдебни проеси и наказания" говориш

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out