Как мислите добре ли са

• Thread starter PlataoPlomo
  • Start date
  • Tagged users None
PlataoPlomo

PlataoPlomo

5
6
3
Как са според вас нов съм в групата растенията са OG kush auto на 3 седмица

Last edited:
  • Like
Reactions: Ina
PlataoPlomo

PlataoPlomo

5
6
3
Това ми е за първи път да гледам вътрешно чист експеримент като цяло но останах доста доволен 😏

• Like
PlataoPlomo

PlataoPlomo

5
6
3
Лампата е 250W саксиите са по 5 литра бокса е малак както се вижда

• Like
изглеждат чудесно!Тук няма много потребители български за д а ги видят,ако искаш заповядай в grysti.com,това е българския форум,който е базиран в Канада,където се преместиха по-добрите градинари от тук.

novgradinar

novgradinar

1
0
3
изглеждат чудесно!Тук няма много потребители български за д а ги видят,ако искаш заповядай в grysti.com,това е българския форум,който е базиран в Канада,където се преместиха по-добрите градинари от тук.
Здравейте! Относно гръсти имам проблем, не успявам да вляза, това временно ли е или проблема е при мен?

Здрасти!Ами аз си влизам.....?!Не съм забелязала да е имало нещо.....Може би зависи откъде,как?Но аз съм зле с компютрите за жалост:)Може да попиташ Ветрушка на лично,защото той ще да знае по-добре ако има нещо,понеже е мод там.

djpanda23

djpanda23

6
2
3
И аз не мога да вляза в гръсти ако пробвам от телефона става но от комютъра не а не знам защо мислех че съм баннат но не съм направил нищо извън правилата или нещо подобно явно при някой го има този проблем ако някой знае как да се оправи ще съм благодарен

Vetrushka

Vetrushka

Това ще го предам на който трябва, аз нямам проблем нито от служебния, нито от личния компютър, по някога имам проблем от телефона, но го отдавам на проблем в апарата.

• Like
vlad

vlad

Това ще го предам на който трябва, аз нямам проблем нито от служебния, нито от личния компютър, по някога имам проблем от телефона, но го отдавам на проблем в апарата.
И аз немога да вляза.

Vetrushka

Vetrushka

И аз немога да вляза.

За всички, които не могат да влезнат в сайта, проблема се оказа от Vivacom. Филтрират сайта поне на този етап през мобилната мрежа (2,3,4G). За да може да влизате, трябва да се ползва TOR браузър или VPN. Администратора на сайта и форума, работи по отстраняването на проблема.
Тези, които имат проблем нека ми пишат на лично, много моля ако има проблем да казвате и доставчика на Интернет услуги.

Top Bottom