Лед Панели

12
33
Здравейте компанията. Реших да се въоражавам с лед панел и се колебая. За сега съм се спрял на Apollo 8 който е на добра цена и е доста взимат според запитване в гроу магазините. Ако някой има сведения или е в час с лед осветлението нека сподели.Благодаря предварително

Здравейте компанията. Реших да се въоражавам с лед панел и се колебая. За сега съм се спрял на Apollo 8 който е на добра цена и е доста взимат според запитване в гроу магазините. Ако някой има сведения или е в час с лед осветлението нека сподели.Благодаря предварително

Аз имам 2 китаеца. Почнах с един баш примитивен от времето на DealExtreme 250 вата, с който си отгледах едно авто и изкарах към 100гр. После си взех от по-модерните китайци 300вата, с който пак останах доволен. Сега съм с 300в и 600в пак китайци. Още не съм ги пускал заедно.

12
33
Мда тва Аполо го дават за 1.5квм. при консумация само 280W срещу тази на 400W HPS но най-важното за закупуването е температурата която развива. Сподели каква t° развива приблизително лед Танева ти

26
18
Аз имам 2 китаеца. Почнах с един баш примитивен от времето на DealExtreme 250 вата, с който си отгледах едно авто и изкарах към 100гр. После си взех от по-модерните китайци 300вата, с който пак останах доволен. Сега съм с 300в и 600в пак китайци. Още не съм ги пускал заедно.
Колега ше споделиш ли каква марка са твоите панели че и аз мисля да купувам и да знам какви да взема ,благодаря предварително !!!

12
33
Братле разгледай Apollo серията и тука наще ги предлагат но цената е почти двойно. И гледам че ги дават с доставка от EU което значи че няма да се плаща мито и ще пристигнат бързо. Но и колегата може да сподели той с какви точно марки е работил до сега