Лечебница! (за растения в почва) (снимки)

здравей те искам да ви попитам нов съм и нещо не успявам да кача снимката иама една добавка при присаждането която се слага в близост до корените за да образува някаква мрежа която спомага хубаво развитие на корените та искам да попитам това хубаво ли е и ако някой е ползвал от тях да ме светне ако може как се използват тези неща

Mykos
ендотрофни микоризни гъби

[QUOTE = "zenzen, пост: 2226087, член: 38224"] Хау вземе прочети първо малко след пиши глупости ...... някаква мрежа !!!!! [/ QUOTE]
? на мен ли отговори

39
18
Моля за помощ, какъв е проблема. Сорта е Northern light auto, гледат се на лед гроу панели, на около 60-70 дни са, имат си още обаче. Торя с кафяв кристалон. Дали е възможно да е магнезиев деифицит?
IMG_20190221_183158_314.jpg

Last edited:
251
63
Как е пх-то, температура влажност, режим... Колкото повече инфо се дава-толкова по-добре. Това вода ли е дето блести по листата?

22
13
Да 6.4 пх 28-30 градуса 60 процента влажност за 1-2 часа на ден пада под 30 24ка са лампите Вода е това да

251
63
Явно гониш жегата с висока влажност:)
На твое място бих поръсил с дървесна пепел и по една супена лъжица гипс на корен. С пепелта трябва да се внимава, че много алкална. Повече от 4 супени лъжици на корен в 25л. не съм слагал. Може и с английска сол да ги пръснеш, но аз си ползвам гипс.
Успех!

Last edited:
Не се виждат червени дръжки, фосфора е добре.
Колега,червените дръжки не са непременно дефицит на фосфор.
Както и при фосфорен дефицит не е задължително дръжките да са червени.

251
63
Колега,червените дръжки не са непременно дефицит на фосфор.
Както и при фосфорен дефицит не е задължително дръжките да са червени.
Да, от ниска температура също почервеняват.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash