Лечебница! (за растения в почва) (снимки)

107
28
И някой да каже дали заедно със отровята да напръскам със нещо против мана или нещо подобно.спрях се на варйянта със хлебна сода но дали е нужно

984
243
И някой да каже дали заедно със отровята да напръскам със нещо против мана или нещо подобно.спрях се на варйянта със хлебна сода но дали е нужно
Това със содата съм го пробвал един път indoor. Ползвам овлажнител за въздух и ме беше "наводнил", над 95% влага и имах мана на една сбита индика. Тогава със сода и вода пръсках и се оправиха. Обаче от содата остава по листата едно, като сол и си мисля, че при пушенето няма да е ок. При мен беше във вегетация и бяха много малки още.

Препаратите имат и предпазно действие, а содата не съм сигурен дали има. Така, че ако няма проблем, специално със сода, не виждам смисъл. Някой ако е по- запознат нека каже.

Някой фунгициди не трябва да се смесват с препарати на алкална основа. Ако се смесят на инсектицидът му изчезва действието. (Нурелето)

Last edited:
534
93
гасениците само на ръка....иначе химията най малко 28 дена карантина....а дали имаме 28 дена още....едва ли.ако нее мине срока и не го измиие дъжда.....отровата е якааа направо драшти по гърлото.даже когато в началото се прекалява със гроу био.....остава гаден вкус на пръст и земя.ако сте го усещали.Пък за амониевата селитра дане ви разправям....падат зъби направо хахаххахахах!!!!!

• Like
Reactions: Ina
107
28
Мерси за отговорите.но пак казвам това не са гасеници не се виждат живеят във главата и като изсъхне се вижда ще има проблем.утре ще ви снимам да кажете каква е тая гад.не виждам друго спасение освен отровя

107
28
Срока нее важен.имам месец във това съм сигорен.само да ги спася

289
63
Срока нее важен.имам месец във това съм сигорен.само да ги спася
Ами пробвай с нурелето щом има време. Мене ме нападнаха листни въшки на едни чушки и пробвах с нуреле, но ефркта беше слаб и си купих актара. С него хем пръсках, хем поливах и стана работата. Нали не бива да се мокрят главите, се оттървеш от гъсеници, па да те натисне мухъл, не си е работа...
С нуреле трепах гъсеници на едни бебета граали и там ефекта беше моментален..
Мир

здравейте приятели. ето го първия ми проблем някой може ли да ми помогне бебчетата са ми на 23 дена след поникването на едното листата незнам от новите излезнали са почвата е биобиз all mix biobizz не съм торил с нищо а на другото листенцата са му подвити нагоре. моля помогнете време ли е да торя вече незнам благодаря предварително

здравейте приятели. ето го първия ми проблем някой може ли да ми помогне бебчетата са ми на 23 дена след поникването на едното листата незнам от новите излезнали са почвата е биобиз all mix biobizz не съм торил с нищо а на другото листенцата са му подвити нагоре. моля помогнете време ли е да торя вече незнам благодаря предварително
Отговарям сам на себе си...... това е липса на азот в ранен стадий до колкото се информирах тука от форума !! а подвиването на листата е от не достатъчно влага. мерси все пак за бързите ви реакции :D светкавични ..... ако греша поправете ме сега почнах да торя с плагрон алга грол по таблица.успех на всички

984
243
Отговарям сам на себе си...... това е липса на азот в ранен стадий до колкото се информирах тука от форума !! а подвиването на листата е от не достатъчно влага. мерси все пак за бързите ви реакции :D светкавични ..... ако греша поправете ме сега почнах да торя с плагрон алга грол по таблица.успех на всички
Здравей, това не е азотен дефицит, недей да ториш с нищо. Азотния дефицит засяга първо долните листа, не засяга тези които сега излизат. Само стимулатори използвай все още, тази почва е доста богата на хранителни вещества. Не казваш нищо за осветление, температура, влажност, каква е вентилацията. С какво pH ти е водата с която поливаш и ако е от чешмата, оставяш ли я поне за 24-48 часа да се изпари хлора от нея, като най- добре е в отворен съд с широко гърло.
На мен ми се струва, че прекалено много поливаш и не оставяш почвата да дръпне.

34
18
Градинари ако върна растениe в първа седмица цъфтеж във вегетация ще има ли последствия.

13
3
Здравейте може ли да ми кажете дали са готови за бране нямам микроскоп за проверка на thc

107
28
Помагайте.Това чудо ми яде главите преди седмица пръсках съ нореле д но са още живи.какво да направя

Помагайте.Това чудо ми яде главите преди седмица пръсках съ нореле д но са още живи.какво да направя
Пич те са вътре в главите и стеблата..Не се ли замисли че да пръскаш външно растението няма да се случи нищо?Ако не те бърка да пафкаш инсектициди..намери си инсектицид с който да полееш растенията..Пък като измрат вътре ще пафкаш барабар с инсектицид и червейчета.Най-добре като обереш си оглеждаш внимателно главуните и си ги чистиш на ръка..Но внимателно че и сухо в буркана бая си хапват.

100
28
Тази китка не е моя, на една позната, но няма регистрация. Марката е OG Kush ауто, от seedsman, шеста седмица от засяване, от 7 дена цъфтеж.
Жълтеят долните листа, мисля че е азотен дефицит, но не съм сигурен. До четвъртата седмица не са торени с нищо, петата и шестата т.е. два пъти с биобиз 1мл гроу и 2 мл блум, по таблицата им. Почвата е Biobizz All mix. На лампи са 16/8 два прожектора х 200W бяла светлина
IMG_20191021_185238_1.jpg

IMG_20191021_185229.jpg

IMG_20191021_185025.jpg

IMG_20191021_185021_1.jpg

IMG_20191021_184949.jpg

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12