Май прекалих

Natoril sum poveche bqh pruskal za nasekimi zatova e bqlo inache bqh slojil guanno za koreni rastej cuvtej i dry materiq I nai precakaniq bqh slojil mnoo malko magnezii I kalcii ot kaulfand nqkaw tor i se osrah kwo da praq neznam

Nadolnite lista ne e taka nai dolnite no I glavite nerastat tam mnogo golemi kwo da prawq nesam rqzal nishto na rastenieto nesam topiral da topiram li da se otkriqt glavite

Преполиването ли нещо но едно и също количество сипвам в 12л саксия 3 л вода

Преторих го сигорен сам .... първо торих слетява го полях и ефекта е налице

Някой ако знае как да поправя грешката да каже проблем ли да е така както е сега

603
243
Дай снимка на цялото растение, не става въпрос дефицити, тук става въпрос за заключване на елементи от многото храна или грешно pH. Дай снимка на цялото растение. С каква вода поливаш с какво pH. Растенията в саксии ли са, на лампа или на вън ? В кой етап на развитие са?

Аз имах подобен проблем преди година, след добавянето на палмова пепел в саксиите, вдигна прекалено много pH-то и листата ми бяха подобни. Определено проблема е с Калия, но не че го няма или е много, по скоро е заключен.
Виж дали се разпространява проблема, за напред по леко с торовете. Ако продължи да прави проблеми, най- добре е да се промие, обаче в цъфтеж, това е нож с две остриета.

603
243
Липса на фосфор. Виж тук, на английски е. При нужда с google translate
Защо пишеш недостиг на фосфор, а линка води към недостиг на калии ? Това растение няма проблем с фосфора.

В цъфтеш е долните неса така най горните абе преторих го поливам с престояла вода 7 пх навън е в саксия мислех да промия но ще прецакам всичко така смятам поливам вечер главно както казах престояла вода знам че ме обърка един тор от Кауфланд

Имам ли смисъл да резна някое листенце явно пречи на долните пази сянка

603
243
Купил си органични торове, след това слагаш минерални, които са специализирани за цветя, не го разбирам това нещо аз. В този минералния тор има прекалено много азот за фаза цъфтеж. По късно ще ти пратя една таблица, да видиш как взаимодействат различните елементи, когато някой е в повече. Прекалено много азот и калции заключват калия в почвата!

88
18
Прави сте. Обърках. Клий е, не съм много ок с английския. Сори.
Този тор и аз го пробвах, не е лош, но през едно две поливания с вода. Но в случая си объркал- това с многото азот е за в началото. За сега, в цъвтеж, е другия с малкото азот и повече фосфор о калий, пак от Кауфланд. Аз слагам две капачки в туба за минерална вода 10л и поливам 6 саксии
IMG_20190823_222702_1.jpg

IMG_20190823_222711.jpg

Купил си органични торове, след това слагаш минерални, които са специализирани за цветя, не го разбирам това нещо аз. В този минералния тор има прекалено много азот за фаза цъфтеж. По късно ще ти пратя една таблица, да видиш как взаимодействат различните елементи, когато някой е в повече. Прекалено много азот и калции заключват калия в почвата!
Kwo da pravq che se osrah

603
243
Kwo da pravq che se osrah
Ако имаш повече от едно цвете, пробвай да промиеш едно от тях. Но не с чиста вода, а с половин доза торове, аз ползвам и течни, а в твоя случай не знам какво да те посъветвам. Трябва да му сипеш вода поне 2-3 пъти обема на саксията. И накрая си сложи от торовете които си показал на снимката. Не съм ги ползвал и НПК-то се различава с това на Kalong. Най- левия пакет какво е, не се вижда целия на снимката. Ето и схемата как взаимодействат елементите.

elementi vzaimodeistvie.jpg

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash