Май прекалих

ВЗех
Ако имаш повече от едно цвете, пробвай да промиеш едно от тях. Но не с чиста вода, а с половин доза торове, аз ползвам и течни, а в твоя случай не знам какво да те посъветвам. Трябва да му сипеш вода поне 2-3 пъти обема на саксията. И накрая си сложи от торовете които си показал на снимката. Не съм ги ползвал и НПК-то се различава с това на Kalong. Най- левия пакет какво е, не се вижда целия на снимката. Ето и схемата как взаимодействат елементите.

View attachment 890479
6,10,38 НПК да пробвам ли с него да торя и да разбера дали ще се отключи тогава или няма да стане

295
263
И в това е много азота не знам защо не четете какво му трябва на конопа в различните фази. Аз ползвам Bad Guano иPalm Tree Ashes на основните те са за гуаното 1|10|1 и 0|1|30 пепелта

И в това е много азота не знам защо не четете какво му трябва на конопа в различните фази. Аз ползвам Bad Guano иPalm Tree Ashes на основните те са за гуаното 1|10|1 и 0|1|30 пепелта
Няма ли да стане мамка муу

Другото е 1:8:3 но е пак 6:48:18

82
28
Съветите, които дават в growweedeasy са, цитирам:
1. Не поливай с reverse osmisis (RO) water. Аз го разбирам като вода от обратна осмоза- пречистена през някакви филтри отпадна или омекотена вода
2. In soil, potassium is best absorbed by the roots in the 6.0 – 7.0 pH range. Намести си киселинноста между 6 и 7. Купи си PH meter или най-евтините лентички за РН, след това спрямо резултатите слагаш PH-UP или PH-DOWN. Това е. Не слагай повече торове. То си има, но РН-то като е изместено и не може да вирее
ще ти пусна линка, чети

Съветите, които дават в growweedeasy са, цитирам:
1. Не поливай с reverse osmisis (RO) water. Аз го разбирам като вода от обратна осмоза- пречистена през някакви филтри отпадна или омекотена вода
2. In soil, potassium is best absorbed by the roots in the 6.0 – 7.0 pH range. Намести си киселинноста между 6 и 7. Купи си PH meter или най-евтините лентички за РН, след това спрямо резултатите слагаш PH-UP или PH-DOWN. Това е. Не слагай повече торове. То си има, но РН-то като е изместено и не може да вирее
ще ти пусна линка, чети

Благодаря ти но промих вече имам лентички само ги слагам в водата да разбера колко пх е но промих и наторих с блоом 3-8-10 2-0-8 дано се оправи избърсах листата колкото можах и го вдигнах да има въздух одоло под саксията и да се изтича дано стане нещо различно че глави има на всяко разклонение прекрасни но малки и дано несе наложи да го обера така

За следващият аудор ще знам имам един корен само затова квото стане

Благодаря на всички моля Се да се оправи да пафна и аз нещо мое най накрая мамка му ще пиша в последствие развитието дали върви наред