Малък Експеримент

89
18
Да бях пуснал тема.имах проблем по време на цъвтежа но нещата се нормализираха.среден добив от онези ми беше около педесет грама.за аудор имам вече семена и чакам само да им дойде времето.имам готови изкопани дупки от есента пълни със хубава почва че основно мястото е песачливо

89
18
За съксиите тези дни ще ги преместя във по големи и това ще е

• Like
Reactions: Ina
525
93
Сигорно е така но не може да е фатално.обена нс саксиите височината ли ограничава или неещо друго на растенйята
Ей ха ха,място за корените ограничава и от там растежа!!!

• Like
67
18
абе тва с ограничението на корените не е толкова от значение за растежа... виждал съм растение посадено в тоалетна чиния ... беше буквално като дърво , стъбло като бутилка , високо около 2м и много разклонено.Та мисълта ми е че много важно е с какво се храни растението ... ако го поливаш само с вода ако ще и 100л бидони да го сложиш тая си е ( разбира се не може да го гледаш в кофичка от кисело мляко :D )

89
18
Еми чесно казано във този момент предпочитам да не стават мнлго високи че няма как да ги преместя на обичайното мяста

Напротив,никакви проблеми няма да пресадиш автомат,стига да знаеш какво правиш.Винаги съм си пресаждал автоматите,преди цъфтежа разбира се.
Опитималното при автоматиците е да се сложат директно в около 15 литра саксия от начало до края!Може да се стартират в торфени саксиики,които след пресаждането се разграждат...Пресаждането ги стресира!!!

525
93
Момчета вие сте големи инати не ви ли е хрумвало че някои вече е минал потозипът и тва са съвети от опит!???!А не дървено философстване!!!Да не обиждам никой!!!

142
93
Опитималното при автоматиците е да се сложат директно в около 15 литра саксия от начало до края!Може да се стартират в торфени саксиики,които след пресаждането се разграждат...Пресаждането ги стресира!!!
Точно това твърдение,както си го написал,помня как го четох в сайта на royal queen seeds около 2011-2012,тъкмо като бяха почнали да постват информативни статии.Да,но това твърдение вече е отхвърлено и нека веднъж завинаги да си изясним нещата за автотата.Автомат няма проблем да бъде пресаден стига да не е в цъфтеж,тоест до 14 ден от семка,ти ИМАШ времето да го направиш,след това и аз не препоръчвам да се пресажда,без значение автомат или фото е ясно,че в цъфтеж(даже и начален да е) НЕ се мести в друг съд.Аз лично го правя на 7-10 ден макс,с цел корените още да не са стигнали изцяло до стените на саксията,за да няма стресиране.Неговия случай е по-особен,защото вече имат няколко чифта листа и са по-развити,но пък каза,че е на шега.Така че нищо няма да изгуби да ги пресади.
И,за да защитя твърдението си,ще ти покажа от мой гроу автота,които не само са пресаждани,ами са и ТОПИРАНИ.Всяка китка даде по 80 гр. в 20Л съд.И гена беше от калибъра на роял куин,евтини семки.
20170303_211156.jpg
20170319_184521.jpg
20170319_184642.jpg

89
18
След извесно време ще кача снимки на растенйята във малки саксии да си кажете мнението.за момента са пресадени два пъти и са във три литрови саксии.горе дола за два дена пораснаха около 5см.май много не ги бърка

89
18
На три лед панела са по 120вата всеки и през три дни ги поливам със кафяв кристалон.това е

Точно това твърдение,както си го написал,помня как го четох в сайта на royal queen seeds около 2011-2012,тъкмо като бяха почнали да постват информативни статии.Да,но това твърдение вече е отхвърлено и нека веднъж завинаги да си изясним нещата за автотата.Автомат няма проблем да бъде пресаден стига да не е в цъфтеж,тоест до 14 ден от семка,ти ИМАШ времето да го направиш,след това и аз не препоръчвам да се пресажда,без значение автомат или фото е ясно,че в цъфтеж(даже и начален да е) НЕ се мести в друг съд.Аз лично го правя на 7-10 ден макс,с цел корените още да не са стигнали изцяло до стените на саксията,за да няма стресиране.Неговия случай е по-особен,защото вече имат няколко чифта листа и са по-развити,но пък каза,че е на шега.Така че нищо няма да изгуби да ги пресади.
И,за да защитя твърдението си,ще ти покажа от мой гроу автота,които не само са пресаждани,ами са и ТОПИРАНИ.Всяка китка даде по 80 гр. в 20Л съд.И гена беше от калибъра на роял куин,евтини семки.
View attachment 854693 View attachment 854694 View attachment 854695
Аз изобщо не споря!Щом работи за теб е перфектно и можеш да го прилагаш,нали това е най-важното!Така или иначе аз ауто не гледам и моето мнение не е меродавно...Просто казах какво знам аз по въпроса.Поздрави и успех!

89
18
Продалжавата да си растът въпреки малките саксии и почти никакви грижи

Ina

5,159
313
растежа е лесен,не мисли,че си оборил казаното за тесните саксии.:)Те още не са им умаляли дори този размер:)В тази могат да станат цели храсталаци на растеж,но после на цъфтеж вече няма място и храна.В цъфтежа може да им отеснеят,тогава се вижда дали е така или не,не сега.Внимавай с Кристалона,силен е,нека малко на вода да карат,защото изглеждат тъмни азотни малко.

89
18
Само на вода са.азота им дойде в повече в начАлото но нямаше големи пораженйя

• Like

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized