Моите Цветя И Миксове

Kot

1,112
163
Не е ли лед, защо не свети лилаво? Според мен е доста високо, но ти си знаеш.

Ina

5,110
313
Не е ли лед, защо не свети лилаво?
Аз предпочитам тези,които светят 3200-6400к,този е 4500к(дневна)и не е специализиран за отглеждане..... Не,не е високо,може и по-близо,но не им трябва,прекалено сбити стават....

Ina

5,110
313
Последната снимка беше фимнато и не съм видяла,че растат две нови,иначе щях това връхче да го оставя с тях,но аз му взех клонингите,а него го хвърлих.....

Ina

5,110
313
Продължението на клонингите,исках само да отбележа ,че ги поливам ватите и джифитата с вряла вода за дезинфекция,като изчаквам после да изстинат.Видях го в един клип и ми се струва удачно и намлява пораженията от гниене,но клипа не намирам за да го покажа.Това е от онзи ден,сега клонингите изглеждат много свежо под капака,затова много не ги ръчкам,не трябва да пипат и мърдат първата седмица поне.Няма да с е изкушавам да гледам през ден дали имат коренчета:)

Ina

5,110
313
Клонингите точно на една седмица:)Имат много обещаващ вид,но все още са чувствителни към силна светлина и не са стабилни,не се виждат корени,така че ги оставям с малко повече въздух още малко без да ги ръчкам:)Откак съм ги нагласила за вкореняване нито съм ги пръскала,нито отваряла,само отвреме навреме капачетата и ми се струва,че това е идеалния вариант,не да с е мокрят допълнително,а въобще да не се пипат докато се хванат сами(но трябва да се оцели идеалната влага да не изгният,нито да изсъхнат твърде бързо).Ако видя тези дни корени майките ги махам навън.

Ina

5,110
313
Ето майките,не съм ги разпъвала и кълцала повече,само им подпъхвам листата да се виждат връхчетата.Повече клонинги май няма да режа.Клонингите са покрити със син плик за да с е позасенчат малко,че прожектора е много силен з атяхг и като ги показах за известно време под него открити щях да ги прецакам:)Рано им е още:)Единичното е блу дрийм,а всъщност аз не съм им видяла още пола,само разчитам,че ще са женски понеже са фем?!:)

514
93
аз пък сложих тези от bigseeds bank automazar-skunk ,много зле от 5 едно излезе и като го гледам хич го няма!но другите са 6😉

Ina

5,110
313
На мен ми се бяха паднали фаст скънк и взех още малко фаст O G ,до тук има хубави във вег,ще ги видим накрая……..

Ina

5,110
313
Ето две,три снимки,но понеже ме мързи и не ми се пише едно и също подробностите оставям в другия форум:)Малко кълцане и оформяне при мен исках да ви покажа. И малко засадени И НАДПИСАНИ(за една бройка да ги объркам,както винаги или тук или после навън из изгубвам края)клонинги.

Ina

5,110
313
А там,дето съм оградила с кръгче кое оставям и с Хче-кое съм махнала исках да поясня,че може да се направи и обратното,да се оставят 4 високи върха и да с е почисти ограденото с кръгчето да останат голи най-долу,или пък по съвсем друг начин да си ги оформите.Но и двете не е добре да останат,аз го виждам като етажи и избирам горния ли да седи или долния:)защото цветето се чуди на кое да даде предимство,онези навътре са по на ниско и тн Аз махнах големите при мен за да станат по-ниски и една топчица равномерна да остане горе долу на едно ниво,просто при мен така дойде.Но да оставиш 2 високи върха и да речем надолу такава една друга топка малко ми се струва,че обърква растението как да расте.

Ina

5,110
313
Махнах майките навън,всички клонинги се хванаха,така че изкарах и няколко от тях също заедно с майките,навън по- ще избухнат предполагам.Това е,което остана:)Така че стават общо 10 засега(мноог ,но клато се има предвид,че някои може да ги изядат въпреки предпазните ми мерки),с което откривам сезона.Ще ги снимам когато ги видя другия път,дано са там!!!!!Тези полека лека ще ги поствам и тях навън за да си започна ауто аутдора:)
На едните снимки- корнишони и тиквички от баба:)котките ми напикаха кратунката и черитата и за малко да дадат фира,но все пак оцеляха и растат:)Измих яко почвата и пак смърди малко на котешко,тюююю,това яко съсипва растенията!

510
243
Имай едно на ум, към Гергьовден има вероятност за студено нахлуване и масови слани в страната, но все още има време за до уточняване.

• Like
Reactions: Ina

Ina

5,110
313
Оу,е каквото такова....Но там не е такова,слана няма да има чак,а и те са в храсталака,там е закътано,поне доколкото ми е познато там не става никога супер студ...….Тогава щях да нося още няколко,може да отложа ако е толкова пък гадно...….Сега ги пра стабилен дъжд след мен(точно както поръчах и без градушка) и после отидох да ги видя и да ги напръскам с нещо(домашно),много им беше добре само за 24 часа навън развитието изобщо не може да се сравнява с тесните кофички вътре!Само нещо да не ги изхрупа,ужким съм взела мерки...…:/

Ina

5,110
313
След бурята:)Малко трошнато,едно паднало,но все пак като гледам на хората градините до тук съм имала късмет!Дано оцелеят през тези,по-гадни дни,иначе не е лошо след засаждане ден,два времето да е скапано,дори помага да се хванат много хубаво,но…...дано не е брутално!
На първата снимка долните два реда малко по-развити отидоха навън.Но бих ви препоръчала когато ги изкарвате да са малко по-порасли и стабилни от тези на снимката.Остатъците остават да си ги гледам тук за резерва евентуално,защото очевидно за навън не стават те засега и си мисля за една трета градинка с тях,но не знам дали ще мога и с нея да се занимавам.....

Ina

5,110
313
Горе долу положението е добро:)Майките преди да им сипя вар(стара и гасена от село) и да ги напръскам(с домашни препарати естествено)и след:)Мократа градина пострада пак от гъбички(малките клонингчета са в нея всичките),но взех някакви мерки(варта),почистих им спихнатото,някои се бяха самотопирали от влагите и градушките,но поне нямаше липсващи и като понапече свежнаха.

Ina

5,110
313
Аутотата вървят,не много бързо,жегата си казва думата......На две от тях ще трябва да сменя почвата,защото опитах някаква друга от квартала и разбира се тя не е хубава,зелени са,но не растат......Другата седмица отиват навън.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds