Моите Цветя И Миксове

Ina

5,041
313
Почти всички аутота тръгнаха задоволително.Не съм торила допълнително,ще торя след като ги сложа навън.Смених почвата на двете сдухани:/На две ,на три-това са червени водорасли,които ги водят от морските по-подходящи за цъфтеж(защото имали повече калий от зелените,не знам така ли е,но ми го каза човек,който разчитам,ч е разбира,пък и все тая,зле няма да са).Смятам по-натам да ги накисна и да сипя в ПРЕДЦЪФТЕЖА(хахаха)или в самия цъфтеж малко:)А другото-едър морски пясък,който ще го измия от сол и не знам какво ще го правя,но и той е интересен...….Водата от миенето същои я запазвам за други цветя,само най-солената хвърлям.

Ina

5,041
313
Aко искате да гледате аутота навън от разсад имайте предвид,че трябва да ги започнете във възможно за случая най-голям съд(аз можех в два литра,но поне да не е в кофичка)и да ги изкарате точно преценено,доста бързо и рано,много преди този размер на снимката:)Аз отново закъснявам:)
Двете малки май ще са фира,ще ги нося и тях де.....

507
93
добре са но около 25 35 ден цъфтят като разликите понякога са от 9 10 дена.затова и по различно време финишират!!!!

Ina

5,041
313
Метнах ги навън между майките,там да цъфват и да се оправят както намерят:)Ще ги снимам другия път дали вървят,сега изглеждаха като да са се хванали добре там.....Големите са сравнително добре,като изключим,че пак имат тази болест в едната градина( клонингите,които са по-зелени,септория),а в другата малко гладни бяха(майките),надявам се да съм отработила гладуването,пък септорията ще я мисля...…..Другия път-укрепване!

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Snow Cone

Strawberry Snow Cone

Sour Diesel IBL x Strawberry Cough
12
Regular
New
$100.00
Lemon Snow Cone

Lemon Snow Cone

Super Lemon Haze x Lemon Tree
12