• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Моите Цветя И Миксове

305
263
Виж какво намерих в алиекспрес, идеално за овалажняване в домашни условия, мини аератор за горе-долу 15лв

Не върши работа, ако не си до тях постоянно. Има много малък резервоар и водата ще свършва много бързо. Аз ползвам с резервоар от 5 литра и за 24 часа го изпразва. Като чета описанието, е направо смешно, то затова и цената му е такава.

Water tank capacity: 35ml

Ina

2,967
313
Ами,просто бях почивка,но мерси,че се заинтересува:)Ще покажа като си кача снимки,добре е градината,но с много зор,понеже този месец беше адска жега(нормално)и бяха само на мое поливане доколкото можех по-често,понякога се утрепвах да мъкна вода,както и мъжа ми!:)До тук съм ги закрепила.

305
263
Ами,просто бях почивка,но мерси,че се заинтересува:)Ще покажа като си кача снимки,добре е градината,но с много зор,понеже този месец беше адска жега(нормално)и бяха само на мое поливане доколкото можех по-често,понякога се утрепвах да мъкна вода,както и мъжа ми!:)До тук съм ги закрепила.
Инче къде си тръгнала и ти с тия херми семки, ей сега ще те почне и тебе всезнайкото, а добре, че си тук вече да даваш ти някой акъл на новите, че тук всеки, който е под нивото на ТО, за нищо не става, ТО е най- големия.

• Haha
Reactions: Ina
17
18
Здравейте, да питам имащите опит: автоматиците искат ли слънце за завършване на цъфтежа си? Или си продължават цикъла и без слънце?

Ina

2,967
313
E,всички искат:)Слънце разбира се по-добре,колкото повече толкова по-дебели глави,а и май повече трихоми,иначе на сянка стават листати главите,по-рехавки евентуално и продълговати.Но как да е ще си завършат.

skunk24.com

Premium Member
Supporter
40
33
Просто ако нямаш слънце не става.Ще те е срам да кажеш ,че е твое.Апък ако имаш ще викаш: Виж ква глава кат главата ми хахахахаха поне аз така мисля и до сега каквото съм видял.Просто пършаво даже е трудно много за трим...

Някой казват 5 часа минимум аамаа ...Няма ли така стабилно да го огрее не е поста това място.
Растението почва да се бави късен цъфтеж,буби разни ако не ги видиш пак ще изкараш ама лукови главички.Ако топираш и нямаш слънце ...Пак лошо.Но дори и да си измислил топ мястото може самото лято да е ...
И главите ще са продълговати ако е жумел...ако е с такива семена купени по мой наблюдения пак е далеч по-различно...Слънце на максимум трябва.

305
263
Просто ако нямаш слънце не става.Ще те е срам да кажеш ,че е твое.Апък ако имаш ще викаш: Виж ква глава кат главата ми хахахахаха поне аз така мисля и до сега каквото съм видял.Просто пършаво даже е трудно много за трим...

Някой казват 5 часа минимум аамаа ...Няма ли така стабилно да го огрее не е поста това място.
Растението почва да се бави късен цъфтеж,буби разни ако не ги видиш пак ще изкараш ама лукови главички.Ако топираш и нямаш слънце ...Пак лошо.Но дори и да си измислил топ мястото може самото лято да е ...
И главите ще са продълговати ако е жумел...ако е с такива семена купени по мой наблюдения пак е далеч по-различно...Слънце на максимум трябва.
Съжалявам, че цапам темата на колежката, но да похваля @skunk24.com , това е един от автоматите, които ни раздаде на няколко човека миналата година. Това е Jack Berry XL, на Big Seeds Bank, от твоите семена е и Big Bang-a в общата тема.

Jack Berry XL1.jpg

Jack Berry XL2.jpg

Ina

2,967
313
Аз автотата ги прецаках за съжаление,но ми остана някоя семка за втори опит другата година:)Но фототата до тук съм много доволна и аз от skunk24,макар че да и при мен не е пълно слънце.Затова и станаха доста високи и се наложи всичко надолу да се махне.Миналата седмица сме секли като луди наоколо и аз ги оголих доста от листа самите растения за да могат да надуят и сега в скапаното време да им е по-проветриво,но все пак са чудесни въпреки някои леки нередности,които имахме,жега,суша и тн:)Нямам търпение да ги обера вече,някои обрах,но раничко,защото нямах коз и реших да жертвам едно,две семица,две по-рано,но не фатално рано:)Оставих части от тях за да не ме е яд ,че съм ги обрала,макар че са есенен мед и така,въобще не ме е яд:)Но нямам никакво време да ъпдейтвам теми този месец,затова набързо поствам докъде бяха миналата седмица,а след като ги обера пак ще пиша,има някои доста назад,някои от уж фаст OGтата,както и Блу дрийм (6та снимка)ще трябва да почакат,но са доооста бели.....Сега времето се сдуха,но ще става горе долу за да си доцъфтят.Успех на всички колеги!

skunk24.com

Premium Member
Supporter
40
33
Каквото и да ти се налага да си купуваш миличка е по-добре от колкото да си купуваш марихуана от дилър. Защото ти ще си избиеш парите след двадесетия изпушен грам и ще имаш да пушеш още 500-1000 гр. :)
Относно градинката , която си направила, много ще се засенчват и на долу сама знаеш,че ще са рехави и слаби главите.По мои изчисления смятам ,че на едно растение ще му трябва поне 1м2 за да е хубаво огрято . Освен ако не е от онези напудрени гиганти. В старата си регистрация( в която така и не успях да вляза) общувах с фенове,които гледаха 3-4 метрови дървета ,човека ми показваше тенекии пълни с глави,а самото растение имаше за упора висока траба от скеле ( до колкото не ме лъже паметта). 2017 година беше година на пудрата ! :) :Д

Ти имаше едни лед проекти , какво се случи с тях ,остана ли доволна от ЛЕД-а?
Дамм харесва ми как мислиш. :)

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1