Моите Цветя И Миксове

Ами,просто бях почивка,но мерси,че се заинтересува:)Ще покажа като си кача снимки,добре е градината,но с много зор,понеже този месец беше адска жега(нормално)и бяха само на мое поливане доколкото можех по-често,понякога се утрепвах да мъкна вода,както и мъжа ми!:)До тук съм ги закрепила.

Ами,просто бях почивка,но мерси,че се заинтересува:)Ще покажа като си кача снимки,добре е градината,но с много зор,понеже този месец беше адска жега(нормално)и бяха само на мое поливане доколкото можех по-често,понякога се утрепвах да мъкна вода,както и мъжа ми!:)До тук съм ги закрепила.
Инче къде си тръгнала и ти с тия херми семки, ей сега ще те почне и тебе всезнайкото, а добре, че си тук вече да даваш ти някой акъл на новите, че тук всеки, който е под нивото на ТО, за нищо не става, ТО е най- големия.

• Haha
Reactions: Ina
Здравейте, да питам имащите опит: автоматиците искат ли слънце за завършване на цъфтежа си? Или си продължават цикъла и без слънце?

E,всички искат:)Слънце разбира се по-добре,колкото повече толкова по-дебели глави,а и май повече трихоми,иначе на сянка стават листати главите,по-рехавки евентуално и продълговати.Но как да е ще си завършат.

skunk24.com

Premium Member
Supporter
Просто ако нямаш слънце не става.Ще те е срам да кажеш ,че е твое.Апък ако имаш ще викаш: Виж ква глава кат главата ми хахахахаха поне аз така мисля и до сега каквото съм видял.Просто пършаво даже е трудно много за трим...

Някой казват 5 часа минимум аамаа ...Няма ли така стабилно да го огрее не е поста това място.
Растението почва да се бави късен цъфтеж,буби разни ако не ги видиш пак ще изкараш ама лукови главички.Ако топираш и нямаш слънце ...Пак лошо.Но дори и да си измислил топ мястото може самото лято да е ...
И главите ще са продълговати ако е жумел...ако е с такива семена купени по мой наблюдения пак е далеч по-различно...Слънце на максимум трябва.

Просто ако нямаш слънце не става.Ще те е срам да кажеш ,че е твое.Апък ако имаш ще викаш: Виж ква глава кат главата ми хахахахаха поне аз така мисля и до сега каквото съм видял.Просто пършаво даже е трудно много за трим...

Някой казват 5 часа минимум аамаа ...Няма ли така стабилно да го огрее не е поста това място.
Растението почва да се бави късен цъфтеж,буби разни ако не ги видиш пак ще изкараш ама лукови главички.Ако топираш и нямаш слънце ...Пак лошо.Но дори и да си измислил топ мястото може самото лято да е ...
И главите ще са продълговати ако е жумел...ако е с такива семена купени по мой наблюдения пак е далеч по-различно...Слънце на максимум трябва.
Съжалявам, че цапам темата на колежката, но да похваля @skunk24.com , това е един от автоматите, които ни раздаде на няколко човека миналата година. Това е Jack Berry XL, на Big Seeds Bank, от твоите семена е и Big Bang-a в общата тема.

Jack Berry XL1.jpg

Jack Berry XL2.jpg

Аз автотата ги прецаках за съжаление,но ми остана някоя семка за втори опит другата година:)Но фототата до тук съм много доволна и аз от skunk24,макар че да и при мен не е пълно слънце.Затова и станаха доста високи и се наложи всичко надолу да се махне.Миналата седмица сме секли като луди наоколо и аз ги оголих доста от листа самите растения за да могат да надуят и сега в скапаното време да им е по-проветриво,но все пак са чудесни въпреки някои леки нередности,които имахме,жега,суша и тн:)Нямам търпение да ги обера вече,някои обрах,но раничко,защото нямах коз и реших да жертвам едно,две семица,две по-рано,но не фатално рано:)Оставих части от тях за да не ме е яд ,че съм ги обрала,макар че са есенен мед и така,въобще не ме е яд:)Но нямам никакво време да ъпдейтвам теми този месец,затова набързо поствам докъде бяха миналата седмица,а след като ги обера пак ще пиша,има някои доста назад,някои от уж фаст OGтата,както и Блу дрийм (6та снимка)ще трябва да почакат,но са доооста бели.....Сега времето се сдуха,но ще става горе долу за да си доцъфтят.Успех на всички колеги!

skunk24.com

Premium Member
Supporter
Каквото и да ти се налага да си купуваш миличка е по-добре от колкото да си купуваш марихуана от дилър. Защото ти ще си избиеш парите след двадесетия изпушен грам и ще имаш да пушеш още 500-1000 гр. :)
Относно градинката , която си направила, много ще се засенчват и на долу сама знаеш,че ще са рехави и слаби главите.По мои изчисления смятам ,че на едно растение ще му трябва поне 1м2 за да е хубаво огрято . Освен ако не е от онези напудрени гиганти. В старата си регистрация( в която така и не успях да вляза) общувах с фенове,които гледаха 3-4 метрови дървета ,човека ми показваше тенекии пълни с глави,а самото растение имаше за упора висока траба от скеле ( до колкото не ме лъже паметта). 2017 година беше година на пудрата ! :) :Д

Ти имаше едни лед проекти , какво се случи с тях ,остана ли доволна от ЛЕД-а?
Дамм харесва ми как мислиш. :)

Инче много поздрави! Не знам дали ме помниш, но аз теб да 😁 поразгледах ти постовете и мога да ти кажа само браво! Станала си още по-добра! Не че преди 8 години не беше, но сега си друго ниво! Поздравявам те и ти пожелавам успех в следващите начинания!

• Love
Reactions: Ina